Soustružnické nože Narex PN 0550

Vse o konvencnich strojich, nic o jejich prestavbe na cnc
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

10. 5. 2018, 10:53

Tak ten upichovak nedela vetsinou zadnou finalni plochu nebo zadnou o kterou by slo
Nicmene kdyz jsem z nouze jeden musel brousit protoze o vikend fakt nic nekoupis tak tam vydrzel asi 10 minut oproti cerstvymu kterej vydrzel skoro celej den takze se bavime o deseti upichnutimi versus stovkami
To mi za to nestoji kdyz mi zrovna netece do bot s terminama
Navic u tech upichovacich platku je to vylozene hazard s drzakem protoze kdyz to uleti tak je po drzaku a kdyz je desticka za 200 a drzak za 2000 tak se to nevyplati
Zrovna pred tydnem jsem to nekomu ukazoval kolik to stalo kdyz jeden rikal to ke dobry ta desticka neni az tak tupa a chvili na to neby cim upichovat protoze uz nebyl ani drzak
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

10. 5. 2018, 10:54

Ty upichovaky s krabkou desticek jsem kupoval na ebay
Vzal jsem rovnou 4 sady
On je to trosku spotrebak
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

10. 5. 2018, 11:40

to znám jednoho co brousí upichováky na cnc jsem měl dát do uvozovek, protože vždycky stál u mašiny a klepal se kdy to rupne on ten posuv prostě valí dál destička nedestička....
před pár lety jsem tam byl na besedu a kecal s ním a vyměnil destičku a zapoměl ji utáhnout a bylo po držáku...do teď je nasraný, že kvůli mě zmasakroval držák :)
je vůbec nějaká ochrana u cnc soustruhů proti tomu ? nějaké snímání chvění nebo nějaký jiný způsob?
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

10. 5. 2018, 11:45

atlan píše:To asi bude pravda, ale tak som len preskrutkoval dosticku, inak driak s platkom von, vybrabat brusene radeko,vypodlozit utoahnut a makat. Tak som si usetril cas.

Na silon nejde pouzit noze na hlinik? Ci je to blbost.
Já je používám i na plasty - tedy i silon. ;-)
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

10. 5. 2018, 12:29

Nektery masiny na to senzory maji ale to je nejvyssi cenova hladina
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
hausnumero
Příspěvky: 122
Registrován: 25. 10. 2017, 9:18

10. 5. 2018, 1:10

Díval jsem se například na tohle: http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Ca" onclick="window.open(this.href);return false; ... r&_sacat=0

Ta doprava je tam opravdu grátis? Má zde někdo zkušenosti s nákupem na e-bay? Co všechno takový nákup obnáší a jak se to platí?
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

10. 5. 2018, 1:59

hausnumero píše:Díval jsem se například na tohle: http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Ca" onclick="window.open(this.href);return false; ... r&_sacat=0

Ta doprava je tam opravdu grátis? Má zde někdo zkušenosti s nákupem na e-bay? Co všechno takový nákup obnáší a jak se to platí?
Jo je.
Zkušeností je hafo a využívá to kde kdo, jak e-bay , aliexpres, bangood, atd.
E-bay se platí přes platební portál Pay Pal, kde si buď nabíjíš svůj účet, nebo ho svážeš s platební kartou.
Ostatní se platí platební kartou.
Nicméně pozor pokud se dostaneš s cenou nad celní limit může s tím být problém - celní orgány EU tedy ty naše ;-) mohou nechat doplatit obvyklou cenu dopravy pokud neprokážeš, že cena je včetně dopravy. Většinou Ti to obchodník potvrdí.
Pokud si nejsi jistý požádej někoho zde na fóru ;-)
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
Kuba68
Příspěvky: 122
Registrován: 20. 3. 2017, 8:07

10. 5. 2018, 7:21

Zdenek Valter píše:
Kuba68 píše:Mám možnost na domácí žvýkání "levně" koupit pár těchto nožů Narex s výměnným (a posuvným) plátkem (i s plátky-destičkami). Označení 107 Narex PN 0550. Máte někdo zkušenost? Je to k něčemu, nebo to nestojí za řeč?
Jaký je rozměr nože?
Za kolik je k mání?
je to tohle?
https://stroje.bazos.cz/inzerat/8917914 ... N-0550.php" onclick="window.open(this.href);return false;
20x20. Už jsou pryč, ale jeden jsem vzal. Ale za několikanásobně větší cenu, než jsi byl ochoten za něj dát. Přinejhorším tam prdnu kousky vybroušeného radeka a použiji na spešl operace :D
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

10. 5. 2018, 7:58

Kuba68 píše: .........
20x20. Už jsou pryč, ale jeden jsem vzal. Ale za několikanásobně větší cenu, než jsi byl ochoten za něj dát. Přinejhorším tam prdnu kousky vybroušeného radeka a použiji na spešl operace :D
To jsi přesně trefil - to je podle mne jediný způsob správného použití - pokud ale stojí výrazně víc než těch 50, pak je jednodušší si držáček kousků radeka vyrobit ;-)
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
Odpovědět

Zpět na „konvenční soustruhy“