Frézka TOS FNK 25

Vse o konvencnich frezkach, ne o jejich prestavbe na cnc
libor4
Příspěvky: 1
Registrován: 26. 9. 2017, 9:42

26. 9. 2017, 9:51

Dobrý den,chtěl bych se poradit zda někdo nemá zkušenosti s výměnou prasklé pružiny vyvažování pinoly.
Přišla mi nová přímo z TOS-ky a nebyla nijak předpružená(prý to tak dodávají).Ručně ale stočit a napružit nejde,nevíte někdo správný postup její výměny?
Děkuji za radu.
coviha
Příspěvky: 146
Registrován: 20. 9. 2014, 8:25

18. 11. 2017, 5:12

Zdravim musiš ji namotat do toho bubinku je to blba prace ten bubinek musiš odšroubovatabys tu pružinu tam přišroubovalmusiš sundat iten nakružek ste hřidelky
snovv
Příspěvky: 110
Registrován: 5. 3. 2007, 6:41

5. 12. 2017, 5:44

Zdravím, máte někdo možnost změřit rozteče děr pro obrážecí hlavu HON 25 ?
fofo
Příspěvky: 187
Registrován: 4. 2. 2015, 3:21

27. 12. 2017, 3:31

Ahoj, este potrebujes zmerat tu roztec? Pri debordelizacii dielne som nasiel kompletnu obrazaciu hlavu TOS Kurim HON 25A pravdepdobne asi nikdy ani nebola pouzita. Ak by mal niekto zaujem kludne SZ. Je mi luto vyhodit ju do srotu a nechcem aby mi tu zavadziala dalsich 20 rokov. Urtcite sa dohodneme.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

27. 12. 2017, 6:56

Tu bych bral (HON25A), pisu SZ.
fofo
Příspěvky: 187
Registrován: 4. 2. 2015, 3:21

27. 12. 2017, 9:28

Uf, necakal som ze o to bude taky velky zaujem. Vsetkym zaujemcom som odpovedal na SZ. Uvidim ze kto co ponukne tak podla toho sa rozhodnem. Dakujem za pochopenie.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

28. 12. 2017, 7:51

Pisu prvni do vlakna a dozvidam se, ze jsem v poradi ... tady na ty pravidla opravdu vsichni totalne sero.. :-(
radu78
Příspěvky: 298
Registrován: 20. 2. 2010, 12:37
Bydliště: Praha

28. 12. 2017, 8:15

Tak tohle bude trochu oříšek , pokud by to byl prodej platilo by toto http://forum.strojirenstvi.cz/viewtopic ... 24#p269424" onclick="window.open(this.href);return false; , ale to by musela být zveřejněná cena a sekce prodej. Takhle to může být i dobrá vůle pomoct , zase byl učiněn návrh všem obecně. Co na to Admin ? Než to nadělá nevánoční náladu ? /p.s. sám zájem nemám /
Mi_los1
Příspěvky: 436
Registrován: 23. 4. 2012, 11:56
Bydliště: Olomouc

28. 12. 2017, 8:42

Také doufám, že do toho admin už konečně práskne a pravidla budou závazná pro všechny.
Úplně zbytečně pak po sobě štěká hromada lidí a rozebírá se to ještě na další dvě stránky. A hned, co se to trochu uklidní vyvstane další a klidně úplně stejný problém.
Sám o tu hlavu nemám zájem, ale za striktní pravidla určitě jsem. Chce to párkrát rezolutní zásah admina a rázem se to bude dodržovat.
Milan
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

28. 12. 2017, 8:50

mě je to jako taky uplně jedno, ale není lepší to spíš neřešit.. nejste v prodeji, zmínil se, že by to prodal, že mu to překáží.. už vidím jak někteří místní zlatokopové, překupníci atd hned píšou koupím za 500, 1000 a podobné nízké částky.. do toho napíše někdo jinej sice později, že dá třeba 5000,- do toho obvyklá cena na bazosi třeba.. tak je uplně jasné, že nedá přednost prvnímu co mu nabídne zlomek hodnoty, jen proto aby se to pak obratem objevilo na bazosi za X násobek..

vždycky tady jsou dohady jen o něco co je levné, podle mě by cenu měl určovat trh a ne ten kdo je nalepenej na PC .. je to levné, chce to víc zájemců, to je logické tak zdražíme.. co třeba ty pravidla uplně otočit a chránit prodávajícího? vy tady z něj pak děláte bestii, která neprodala prvnímu a on chudák chtěl kolikrát prodat jen něco o čem kolikrát ani nic neví a neodhadne cenu..
Mě zase uplně iritujou tyhle kecy ukřivděnejch, jsou to pořád ti samí.. levně koupit a draze prodat a ještě brečet, když se na ně nedostane.. (prosím nebuďte vztahovační :D )
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

28. 12. 2017, 9:27

RaS píše: co třeba ty pravidla uplně otočit a chránit prodávajícího?
Třeba tím že se zruší jakýkoliv prodej :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28. 12. 2017, 9:30

tenhle prodej kterej neni ve spravne sekci rusim!
jestli prodavajici chce vazne prodat
necht pouzije spravnou sekci a dodrzi jeji pravidla
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
fofo
Příspěvky: 187
Registrován: 4. 2. 2015, 3:21

28. 12. 2017, 9:46

Ospravedlnujem sa adminovy ze som sa previnil voci pravidlam fora. Nebol to moj umysel a rozhodne som nemal v plane narobit neprijemnosti. Len tak okrajovo ( lahkomyselne ) som spomenul ze sa mi doma povaluje obrazacia hlava od tejto frezy. No a netusil som aky o nu bude zaujem a ze tu spustim bratovrazednu vojnu. Fakt som nepredvidal nasledky, moja chyba. Zaujemcov je viacero a nemam v umysle nikomu ukrivdit ani ho urazit. Bohuzial vyhoviet vsetkym nemozem.
Kazdopadne uz to nebudem komplikovat a vymena / predaj prebehne pomocou anonimnej drazby. Kto mi do SZ predlozi pre mna najzaujimavejsiu ponuku, ten berie ! Dakujem
Kuba68
Příspěvky: 122
Registrován: 20. 3. 2017, 8:07

28. 12. 2017, 10:07

RaS píše:mě je to jako taky uplně jedno, ale není lepší to spíš neřešit.. nejste v prodeji, zmínil se, že by to prodal, že mu to překáží.. už vidím jak někteří místní zlatokopové, překupníci atd hned píšou koupím za 500, 1000 a podobné nízké částky.. do toho napíše někdo jinej sice později, že dá třeba 5000,- do toho obvyklá cena na bazosi třeba.. tak je uplně jasné, že nedá přednost prvnímu co mu nabídne zlomek hodnoty, jen proto aby se to pak obratem objevilo na bazosi za X násobek..

vždycky tady jsou dohady jen o něco co je levné, podle mě by cenu měl určovat trh a ne ten kdo je nalepenej na PC .. je to levné, chce to víc zájemců, to je logické tak zdražíme.. co třeba ty pravidla uplně otočit a chránit prodávajícího? vy tady z něj pak děláte bestii, která neprodala prvnímu a on chudák chtěl kolikrát prodat jen něco o čem kolikrát ani nic neví a neodhadne cenu..
Mě zase uplně iritujou tyhle kecy ukřivděnejch, jsou to pořád ti samí.. levně koupit a draze prodat a ještě brečet, když se na ně nedostane.. (prosím nebuďte vztahovační :D )
A to je slovo do pranice. :D
Pro prodejce by bylo nejlepší, aby si mohl vybrat, jestli klasický prodej za uvedenou cenu nebo dražba a nějaká procenta z vydražené ceny povině na provoz fóra. Proč to dávat na aukro a sem dávat třeba jen odkaz, když by z toho mohlo mít profit fórum místo aukra? Stanovit, do kdy by každý mohl veřejně napsal svou nabídku a hotovo. :wink: Už vidím, jak se překupníci kroutí jako žížaly....
Naposledy upravil(a) Kuba68 dne 28. 12. 2017, 10:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28. 12. 2017, 10:07

to je stale proti pravidlum fora
bez to prosim drazit na aukro ale sem takovyhle veci netahej
dekuji
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Odpovědět

Zpět na „konvenční frézky“