CNC - frézař Rychnov u Jablonce nad Nisou

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 2. 2017, 2:40

nemá smysl se dohadovat jakej rozdíl v cenách je v Praze a jiných velkejch městech, možnosti v Hradci neznám.. a je Praha a Praha..jinej bude nájem na sídlišti v Petrovicích a jinej v činžáku na Malé Straně.. obdobně to budete mít v Hradci.. a platy v Praze to je taky přece blbost.. jsou tady lidi co dělaj za minimální mzdu a lidi co dělaj za miliony měsíčně.. a i když budeš srovnávat stejný sektor tak se to bude lišit o desítky procent.. stejně v Praze stejně u Vás..
já to vidím tak, že peníze nejsou všechno a že jsou důležitější věci jako třeba spokojenost a klid v práci.., ale chápu že ta spokojenost mě hypotéku nebo nájem nezaplatí a nenakrmí hladové huby.. ale každý svého štěstí strůjce.. já taky pocházím z východních čech a přesunul jsem se k Praze... a to přece může udělat uplně každej.. obecně křičet, že mám málo umí každej ale je pro to potřeba taky něco udělat..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
ZDENEK1.DOLEZAL
Příspěvky: 243
Registrován: 16. 12. 2013, 9:09

24. 2. 2017, 2:52

Právě že spousta lidí z měst zdrhá
Velice schpný kolega Ing. s praxí se rozhodl založit rodinu.
Zjistil že si v Hradci a okolí si domek nebo byt nesžene pod 5 mega.Tak se odstěhoval do prdelovic ,kde koupil domek za mega
ale má tam o 5 ticíc menší plat.Něž měl původně - takže se mu to rozhodně vyplatilo rozdíl je 66 let jen v mzdě a to neberu v potaz že na 5 mega by musel mít hypotéku a tohle dali jako rodina dohromady.
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1818
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

24. 2. 2017, 3:31

Ale asi se opravdu poslední dobou zásadně mění pozice zájemců na trhu práce, protože zrovna čtu na facebooku inzerci s nabídkou brigády v Plzni úklid za 110 Kč/hod.
Před časem ještě agentury v Plzni nabízeli dělníkům na výrobní linku 95 Kč na hodinu.
Jsem zvědavej jak dlouho tahle hladovost po zaměstnancích a stoupání mzdy vzhledem k poptávce vydrží :)
Zase do další krize? Mátě někdo odhad kdy to bude? :lol:
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 2. 2017, 3:33

tak samozřejmě cena pozemku na vesnici třeba 100 v okolí velkejch měst třeba 1000 ve městě třeba 3-10000 i víc za m2 udělá v ceně nemovitosti velkej rozdíl.. taky si člověk musí započítat t každodenní ježdění třeba 20,50 100km.. věčné vození dětí do školy z vesnic kde jedou dva autobusy denně atd atd.. každého volba..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10104
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

24. 2. 2017, 3:37

No to nevím ,teď sem plavou z Afriky samí odborníci ,programátoři ,doktoři ,strojaři nebo tak nějak to říkala Makrela,a že je musíme přijímat ,jen se bojím aby se mi neztratil kobereček před vchodem do dílny :lol:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1818
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

24. 2. 2017, 4:12

fmodel píše:No to nevím ,teď sem plavou z Afriky samí odborníci ,programátoři ,doktoři ,strojaři nebo tak nějak to říkala Makrela,a že je musíme přijímat ,jen se bojím aby se mi neztratil kobereček před vchodem do dílny :lol:
Ne to voni si pak vezmou celou tvojí dílnu až jich tady bude víc :) (znáš tohle: "pane viděl jste někdy důl? to je díra v zemi... jak by vám ji mohl někdo vzít") :lol:
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

24. 2. 2017, 6:44

Jako upřímně, pokud je napsano 150-180 Kč, tak je jasné, že nový zaměstnanec dostane jen 150Kč a na klasice 120. To by musel být superpracovník aby dostal uz po zkušebce maximální mzdu. Po roce se půjde nesměle ozvat a zvednou mu to na 160.
MAS FU2A, TOS SM16A
Odpovědět

Zpět na „Prace“