CNC - frézař Rychnov u Jablonce nad Nisou

sledujte nabídky práce na https://www.strojirenstvi.cz/nabidky-prace
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
dilnadedek
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 2. 2017, 11:21

22. 2. 2017, 8:50

Zdravím,
hledáme k nám do dílny novou krev. Nebudu psát nějaké omáčky okolo, takže rovnou k věci.

Náplň práce:
Obsluha 3-osého frézovacího CNC stroje Hurco (intuitivní konverzační programování)
Výhradně kusová a malosériová výroba 2.5 D
Práce dle výkresové dokumentace
Požadavky:
Vzdělání v oboru strojírenství/obráběč kovů/mechanik seřizovač/mechatronik/nástrojař
Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (8,5 včetně přestávky)

Nabízíme:
Práci na HPP
Benefit ve formě příspěvku na penzijní a životní pojištění
Nekuřácké pracoviště
Dobrý kolektiv
Možnost přesčasů
Nástupní hrubá hodinová mzda 150-180 Kč dle zkušeností a praxe

(dále hledáme obráběče na konvenční stroje s digitálním odměřováním, soustruhy SV18, frézky FNGJ, hrubá mzda 120-140 Kč/hod)

Kontakt:
Libor Dědek tel.: +420 777 986 916, e-mail: libor.dedek@seznam.cz
Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

22. 2. 2017, 11:54

Trocha provokace: Není výhodnější jít pracovat do lídlu?
MAS FU2A, TOS SM16A
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

23. 2. 2017, 9:27

Lidl Praha: pokladni 23 tis, skladnik 30 tis.
Nabor mestke policie Praha: 32 dva tis, pred mesicem jeste nabizeli 35 tis, ubytovani, prispevky na bydleni i dopravu + vsechny vyhody statniho zamestnace.
Za uvedene hrube castky bude tezke sehnat i Rumuny nebo Ukrajince. UK kvalifikovani u nas berou 32k mesicne cista ruka, pridavac co neumi cist, psat a lopatu vidi prvne v zivoze 25k. To je pane realita !!
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

23. 2. 2017, 9:48

mám pár spolužáků někde na Moravě dřou celé dny a o pražských platech se jim může jen zdát.. v Praze reklama pokladní v Lídlu 23 ta samá reklama v Nové Pace za 18..
takže vždy je to o nabídce a poptávce, nechápu proč se pořád musíte navážet uplně do každého tématu..
těch 180 na hodinu je cca 30hrubého .. kdyby napsal že dá 250 tak to stejně budete srovnávat s ukrajincema.. no a co.. chcete tam jít dělat? tak si domluvte platové podmínky..
všichni by dneska chtěli prachy jak manažeři, ale když se projevujou na fóru, neznaj ani vyjmenovaná slova, nejsou schpni zapnout korekci nástroje, nespočítaj řeznou rychlost nástroje.. co by jako chtěli?
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

23. 2. 2017, 10:11

vyjmenovana slova neumi ani ti manazeri a to maji ing, bc, dis.. a jako bonus te jeste oslovi v prvnim padu
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

23. 2. 2017, 11:22

v tom máš bohužel pravdu..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

23. 2. 2017, 12:40

Normálně by mě vůbec nenapadlo se srát do podobného vlákna. Ale protože Jablonec a jeho okolí miluju, a protože tady zaznělo (i když jen ilustrační) srovnání s Novou Pakou, tak jsem neodolal.
Jablonecko není chudý kraj. Jednak to asi dělá relativně dobrá dopravní dostupnost, kdy dost lidí denně dojíždí do Mladé Boleslavi (je to cca 50km po rychlostní komunikaci) a do Liberce (teď se buduje nová rychlostní spojka a jezdí tam šalina).
Ale má to asi i jiné důvody. Všimněte si, že i když vyhrajou v celé republice levičáci (ANO, dříve socani) nebo xxx (Zeman), tak v Jablonci a okolí to tak není.
Lidi tam jsou hodně ztotožnění se svým městem, i když objektivní podmínky nijak ideální nejsou (je to v dolíku, občas se používal termín "nočník střední Evropy" atd.).
Před válkou byla v Jablonci přesila Němců. Po válce sice většinu odsunuli (některé ne, protože to byli nenahraditelní odborníci), ale možná tady ve vzduchu něco po nich zůstalo.
No a "holky z Jablonce" je pojem sám o sobě. Kdo má praktickou zkušenost, tak tomu to nemusím vykládat. A kdo nemá, tak ten by stejně neuvěřil. ;-)
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

23. 2. 2017, 12:43

já tu Paku zmínil jenom proto, že kolem jezdím každej tejden na hory.. jezdím po Praze vydím ten samej bilboard s 23000 a tam s 18000 za tu samou práci .. jinak nočník Jablonec neznám a nevím jak to tam máte s platem.. naopak znám pár lidí ze Zlýnska a tam jim choděj dělat zedníci za 70kč a jsou rádi že maj práci
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

23. 2. 2017, 1:03

No dělám technologa, programátora,školitele obsluhy na mašinu,když onemocní převléčou mě i do monterek a za krásných 23000hrubeho.A jako bonus mám vedoucího co strojařinu viděl z vlaku :( Bohužel zlínský kraj není ideální :-(
Kdyby mě někdo chtěl, klidně jsem ochotný dojíždět do 50km+- :roll:

Nicméně jsem chtěl říct že 150-180hrubeho je u nás sen a někteří tady ještě na to plují..Hmm jinej kraj jinej mrav asi
Naposledy upravil(a) piskoteek dne 23. 2. 2017, 1:29, celkem upraveno 1 x.
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

23. 2. 2017, 1:07

RaS píše:nočník Jablonec neznám a nevím jak to tam máte s platem
Já jsem psal, že Jablonec miluju, ne že tam bydlím.
Já su z Brna. ;-)
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

23. 2. 2017, 2:20

Tento kraj mam take moc rad, proto tam i presouvam svoje aktivity. Kdyz si Turnove ci Liberci objednavam beton, material ci sluzby velkych firem dostanu stejnou cenu jako v Praze. Podobne ceny jsou ciste zneuzivani lidske prace, obrabec z Jablonce nepracuje o nic hur nez ten prazsky. Nastesti do Prahy za praci to je necela hodinka beznou rychlosti. I kdyz na kazdodenni dojizdeni to neni prijemny. Potom snad mistni podnikavci zacnou lidem platit lepe ...
Reknu li ukrajincum, ze za mesic delame v Liberci a diky tomu jim zacnu platit mene, bude posledni co uslysim: "nasr.., delej si tady sam ..."
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

23. 2. 2017, 2:41

to jsi to překroutil, pokud někdo žije v Praze platí pražský nájem, platí pražské služby tak bude asi nespokojen s venkovským platem (venkov obecně nemyslím Jablonec) ..
zase na druhou stranu jedu do Východních čech přezutí auta (jedny kola dvoje gumy- přehodit s vyvážením) tady 600 v Praze běžně kolem 1000 tam 250,- přehození kol zimní za letní na ráfkách tam 60kč (15kč za kolo.. za ty prachy bych ani nehledal hever) a i tak se to zdá místním dost a radši si to přehoděj doma na zahradě.. prostě to má za půl hodiny hotové a ušetří 60kč což je 120/hodinu.. a řekni tomu pneuservisákovi ať nasadí pražské ceny.. nikdo by k němu nešel.. tady cheš dát dítě do školky nemůžeš protože jsou plné, a soukromé platíš 10-20000 za blbou školku na jedno dítě,tam školy zavíaj protože maj deset žáků a školky prázdné.. nájmy zkus si tady pronajmout dílnu, na vesnici máš za pár korun vybydlenejch dílen několik....a to je od A do Z.. takže i ty platy tomu odpovídají..
asi je krásné aby všichni vydělávali padesát a víc tisíc.. ale každý svého štěstí strůjce, někdo je línej cokoliv měnit, někdo nechce dělat ale všichni budou řvát že mají málo.. :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

23. 2. 2017, 2:47

To RAS: prekvapive s tebou souhlasim :-) muj vyklad je opravdu krapet demagogicky, uznavam :-)
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1818
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

24. 2. 2017, 1:40

jsme ovce... a migranti z Afriky a Asie si mnou ruce jak makáme - platíme daně - a stát je odvádí do Evropské unie potažmo do kapes kšeftařů s migrantama a také na jejich budoucí blahý domov v Německu... taky nechci dělat se ženou za almužnu když v Německu za tu samou práci berou 3x více... nelíbí se mi jak to tady je, ale pořád nevím proč to tady tak je a v Německu ne? Proč jsou takové rozdíly - Praha - venkov, nebo ČR - EU?

Nicméně 180 Kč zase není tak málo a myslím že jsou na netu jiné inzeráty které stojí za kritiku... kdyby to bylo v Ústí nad Labem tak se k vám hlásím hned.
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
ZDENEK1.DOLEZAL
Příspěvky: 243
Registrován: 16. 12. 2013, 9:09

24. 2. 2017, 2:24

Ras
co jsou Pražské služby a nájem můžeš nám to objasnit.
Jsem z Hradce Králové a v Praze mi přijde levněji.
Platy ale Pražské nemáme.
Odpovědět

Zpět na „Prace“