Drátovka - software

Diskuze o softvéru MACH od tvůrců Artsoft všech verzí: dotazy, programování, skripty, poznatky atd...
Odpovědět
transit
Příspěvky: 9
Registrován: 27. 8. 2009, 6:39

7. 12. 2017, 3:26

]Dobrý den,

koupil jsem čínskou drátovku ve které je program YH nebo C80 E nebo V8.0 ,který pracuje pod Windows 98 , je velmi jednoduchý a příznivý pro obsluhu ,ale neustále s ním bojuji.
Drátovka pracuje běžně v ose x , y a při řezání pod úhlem přibydou další dvě osy , tedy automaticky.
V kreslícím programu se nastaví na výkrese , kde má řezat a když se spustí řezací program , sama si převede vše do G-kódu a již není možné ,potom nic měnit
aspoň nevím jak na to.
Problémy mi hlavně dělá řezání pod úhlem , kde když nastavím více jak jeden stupeň ,tak mi vyřeže nesmysly .

Mám dotaz neznáte jej někdo anebo není podobný např. MACH 3 .

Určitě bych ocenil český manuál , anebo kdo by uměl nainstalovat podobný program ,anebo mi poradil se stávajícím .

Stroj má hardwerový klíč a tedy jej ani nemohu spustit na jiném počítači ,ale mám jej zazálohovaný a tedy není problém jej poslat emailem .

Níže přidávám obrázky kreslícího a řezacího programu.
6 (1).jpg
1 (1).jpg
Drátovka (1).jpg
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6943
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

7. 12. 2017, 4:48

záleží co v tom stroji - rozvaděči je za karty který interpolují pohyby - můžou to být nějaké china karty který mají i plugin pod mach3 , ale nemyslím si že by machbyllepší volba . kdyžtak nafot zevnitř ten rozvaděč
transit
Příspěvky: 9
Registrován: 27. 8. 2009, 6:39

8. 12. 2017, 11:03

Děkuji za reakci ,

radši bych , kdyby někdo poznal ten program a poskytl mi podrobný manuál nejlépe v češtině .

Fota vnitřku poskytnu v pondělí .

Děkuji
Odpovědět

Zpět na „MACH všech verzí“