dodavatel hliníkových profilů + příslušenství. www.ASKMT.com

vladosk
Příspěvky: 156
Registrován: 5. 6. 2008, 7:48
Bydliště: Prievidzsko SK

2. 3. 2009, 8:24

Souhlasím s Pupákem, já chtěl vn trafo do monitoru který odešel na cnc stroji a firma mi poslala dotazník - jaká jsme firma v jakém oboru pracujeme kolik máme zaměstnaců a podobné krávoviny a když jim to pošlu, že dostanu cenu. Objednal jsem jinde za cca 500Kč a bez keců. Někteří obchodníci dělaj z obchodu velkou vědu a žel ke své škodě. Mi berou drahý čas. Když je cena tajná, ať si to nechaj.
vlado
Monteg
Příspěvky: 1480
Registrován: 30. 10. 2006, 5:37
Bydliště: LOUNY

2. 3. 2009, 9:36

Jsem stejného názoru pokud něco chci a vím co chci tak mě zajímá cena beru i orijentační. Pokud potřebuji poradit nebo přesnou cenu zavolám. Všichni máme zkušenost že poslete poptávku cca 10f a odpoví cca 2 - 3 některé i po tydnu a to se musím smát kryž už mám dávno obědnáno nebo někdy už i doma :o
prichy
Příspěvky: 767
Registrován: 29. 7. 2006, 11:05
Bydliště: Sokolov

3. 3. 2009, 11:09

souhlasim naprosto s pupakem........je to hlavne sroubovani cen nahoru..................takhle jsem volal, do unischopu, proc mi opet zablokovali pristup do e-obchodu..........hrozne jsem se u toho nasmal, kdyz se na druhem konci dratu kroutil jako kasparek...
Prichy
vvitty
Příspěvky: 610
Registrován: 1. 12. 2008, 12:09

3. 3. 2009, 11:18

povazuji za slusnost uvest na webu alespon orientacni ceny pro maly odber. dela to tak kazda slusna firma. navic takovy zpusob nijak nebrani uvest pripadne mnozstveni slevy, a prominetnim zakaznikum, kteri delaji firme velky obrat nabidnout individualni jednani a ceny.
tak si na sve prijde jak clovek, ktery shani 5kg duralu, tak firma co shani 5t tehoz.
Uživatelský avatar
ASKMT
Příspěvky: 5
Registrován: 1. 3. 2009, 8:04
Bydliště: Jiráskova 413, 436 01 Litvínov
Kontaktovat uživatele:

28. 2. 2011, 4:47

Dobrý den,
ceníky hliníkových profilů a příslušenství již ke ztažení na http://www.askmt.com/download_cz.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodáváme stavebnicové systémy z eloxovaných hliníkových profilů včetně vhodného spojovacího materiálu a příslušenství, pneumatické systémy SMC, dopravníky, montážní stoly, přepravní vozíky, ochranná oplocení, konstrukce pro jednoúčelové stroje a zařízení.
dot1xTrusted
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 10. 2012, 6:27

28. 10. 2012, 8:31

moze mi niekto dat vysvetlivku ku cenniku?
moja otazka sa tyka 2 riadkov pri kazdom profile. co znamena prirez a co rezani?

dakujem.
Uživatelský avatar
ASKMT
Příspěvky: 5
Registrován: 1. 3. 2009, 8:04
Bydliště: Jiráskova 413, 436 01 Litvínov
Kontaktovat uživatele:

29. 10. 2012, 8:42

Dobrý den,
položka řezání u každého profilu je cena za řez.
Označení u každého profilu "Přířez" (např. Profil 8 30x60 - Přířez) nemá již žádný význam a souhlasím s Vámi, že může být trochu matoucí.
V minulosti jsme měli dvě ceny za 1 m pro každý typ profilu:
1. Pro odběr celých tyčí
2. Pro odběr "přířezu", tj. profilu v požadované přesné délce.

V současné době jsme cenu sjednotily a cena za 1 m profilu je stejná, pro oba výše uvedené příklady. Konečný rozdíl v ceně poté řešíme individuálně, slevou na základě odebíraného množství.
Uvedené ceny v ceníku na našem webu berte jako orientační (pro hrubou kalkulaci). Konečná cena v případě zpracování cenové nabídky by měla jít vždy dolu.
Matoucí označení "Přířez" bude při příštím aktualizaci ceníků odstraněno.
Děkujeme za podnět.
Dodáváme stavebnicové systémy z eloxovaných hliníkových profilů včetně vhodného spojovacího materiálu a příslušenství, pneumatické systémy SMC, dopravníky, montážní stoly, přepravní vozíky, ochranná oplocení, konstrukce pro jednoúčelové stroje a zařízení.
Odpovědět

Zpět na „hliníkové profily“