dodavatel hliníkových profilů + příslušenství. www.ASKMT.com

Uživatelský avatar
ASKMT
Příspěvky: 5
Registrován: 1. 3. 2009, 8:04
Bydliště: Jiráskova 413, 436 01 Litvínov
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 6:40

Stavebnicové systémy z AL Profilů.
Eloxované hliníkové profily různých typů (rastrů), včetně vhodného příslušenství.
Stavbu konstrukcí pro jednoúčelové stroje dle Vašich návrhů.

http://www.askmt.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nově ceny na webu, když něco nenajdete. Pište, volejte.
Naposledy upravil(a) ASKMT dne 15. 3. 2013, 2:29, celkem upraveno 1 x.
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 12:54

Moc hezky,ale jako obvykle nikde zadny ceny.Prijde mi,jako by se lidi stydeli,ze prodavaji za penize.Prece by nebylo tak tezke,nejake ceny hodit na web,aby se clovek mohl orientovat v nabidce.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 1:06

to je proto ze kazdej dostava jinou cenu
aby se pak zakaznici nehadali
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 1:13

To je ovsem system na dve veci...
Uživatelský avatar
cncp100
Příspěvky: 572
Registrován: 29. 12. 2006, 8:02
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 1:24

Je to pravda s tím jsem se setkal u firmy Hennlich :(
kdo nic nezkusí, nic nezíská.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 1:41

neni na dve veci
nekdo chce neco na neco a druhej na neco jineho
oboji nemusi byt patrne z webu a obchodnik muze uspokojit oba tim ze se kazdemu individualne venuje

jednomu nabidne to a druhemu ono

hobistovi najde levnou aleternativu

firme neco zarucene spolehliveho za vyssi cenu
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 3:02

Nesmesuj poradenstvi a ceny.Slusna firma vyda cenik a pripadne mnozstevni rabaty.Pokud je to dovoz,tak se uvedou ceny pro dany kurz s tim,ze pri zmene kurzu se ceny zmeni.Pak je vse jasne hobistovi i profikovi. At kupuji drazsi,ci levnejsi variantu,vim za kolik.
Metoda zkrytych cen,kdy se ceny lepi individualne,je obvykle na ukor nekoho (obvykle kupujiciho).
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 3:49

ja tomhle zpusobem opravuju kazdeho 5. cloveka v omylu co chce
protoze vetsinou vybere nejakou blbost

bejt tam cena tak posle zrovna objednavku a pak nadava
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Mad_BOXs
Příspěvky: 1416
Registrován: 14. 1. 2008, 4:30
Bydliště: Dvůr Kálové n.Labem

2. 3. 2009, 5:15

Trochu mě udivily ty jejich katalogové údaje např. :

Profil-rastr 45 = Profil 8 30x30

jsem zvyklý na ALUTEC a tam je profil 45 = 45x45

trochu nezvyklé značení, ale pokud budou ceny příznivé, tak proč né.
bednar.dk@seznam.cz
SolidWorks 2011
Zakázková výroba jednoúčelových strojů
konstrukce strojů, automatizace,
http://www.indops.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

2. 3. 2009, 5:40

Robocop má pravdu, ale já bych dodal, že prodejci podle poptávek a nabídek "prodávají" svoji práci. A mají body, i když z kšeftu sejde.
Uživatelský avatar
Krutor
Sponzor fora
Příspěvky: 995
Registrován: 2. 12. 2008, 8:58
Bydliště: Moravské Bránice
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 5:50

Mě taky iritují firmy, které mají ceny jen na zavolání, ale když jim nevadí, že je bude pořád někdo otravovat "kolik to stojí", tak prosím.

Nicméně když si ta firma dala inzerát na tento web, kde lidi bastlí za pár desítek tisíc mašinky s užitnou hodnotou v řádu stovek tisíc, tak jim musí být jasný, že cena je tady jedno z hlavních kritérií.
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 6:34

Umim si tezko predstavit,ze mi prijde poptavka na profil 45x45mm a ja se zacnu vyptavat,na co to pan bude potrebovat,jestli je hobbista,nebo profik... To je prece blbost. Primarne nemuzu predpokladat,ze zakaznik je nesvepravnej idiot a nevi,co kupuje. Kdyz chci byt solidni,tak umoznim vraceni,nebo vymenu zbozi za jine. Cenik je proste zaklad slusneho obchodniho jednani.Jestli neco nesnasim,tak to, kdyz odbchodnik sonduje jak moc jsem v obraze,aby me mohl natahnout. To je totis hlavni duvod, proc se ceny nezverejnuji. Mam s tim sve osobni zkusenosti.Pri nakupu linearu mluvim s jednim obchodnikem jako laik a ceny jsou razem o 10-15% vyssi,nez kdyz vystupuji jako zasvecena osoba.Tech pripadu je cela rada a vdycky se to tyka firem,ktere resi ceny na dotaz.V lepsim pripade,mi nekdo zacne vnucovat neco,co ma dlouho skladem a potrebuje se toho zbavit. Kdyz delam kalkulaci na stroj a potrebuju zpocitat desitky polozek,tak porad nemuzu cekat,nez se nekdo uraci mi sdelit ceny,a v pripade zmeny zase nekam volat,nebo psat. To je preci proti zdravemu rozumu.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 7:17

chmm tak zkus vratit pririznutej profil
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

2. 3. 2009, 7:27

Jestli taky důvod proč prodejci neuvádí ceny je takový že vždy se najde konkurenční prodejce který prodává to samé o 5 Kč levněji a má pocit že je nejlepší. Obecně se ceny mění a pokud vydáte ceník a dojde ke změně kurzu pak posloucháte keci že v ceníku je tohle a najednou to stojí tohle. Ale je pravda že ceny na netu preferuju ( chápu však důvody proč ne neuvádět), a kolikrát nestačí ani telefon ( důvod proč jsem přestal nakupovat u Microconu, tam člověk musí napsat mail a čekat, takhle sem vybíral týden a tak sem začal nakupovat jinde). Konec konců pokud je na webu ceník a je na něm napsáno že je orientační a ceny se mohou měnit každý si může udělat představu sám.
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

2. 3. 2009, 7:48

Ano,konkurence je take jeden z duvodu,proc se ceny neuvadeji.Jak snadne projit 10 ceniku a vybrat to nejlevnejsi.Jak slozite obeslat 10 firem poptavkou a cekat,az se vsichni ozvou s cenou.Je proste vetsi sance,ze clovek zkusi jednu, max dve firmy a kdyz alespon od jedne dostane ceny,tak nakoupi. V dobe tabulkovych procesoru je zmena ceniku pri zmene kurzu zalezitost 10 sekund a dalsich 10 sekund trva to dat na web. Navic kazdemu by klidne stacil prehled orientacnich cen.
Jak by se vam libilo behat v hypermarketu s kazdym kusem s pokladne a ptat se na cenu? Asi moc ne,ze? Proste cena patri k nabidce zbozi.Pokud ma nakupovani na internetu setrit cas,tak nabidka bez cen ztraci smysl.
Odpovědět

Zpět na „hliníkové profily“