duralove plechy a plochace 6082 brno a okoli

Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

28. 12. 2013, 11:18

Díky kolegové i za vaše negativní názory - zejména tumlíkovi, který ta svá negativa popsal - chápu že lokální turistika vám častým zákazníkům může vadit.
Já sem se tam objevil maximálně 3x do roka takže mě malá procházka před dvohodinovou cestou do Prahy spíš prospěla ;-)
BTW je to přibližně 50m ;-)
http://www.mapy.cz/#!x=16.602394&y=49.1 ... JxTaobTZLX" onclick="window.open(this.href);return false;
Pro těžšší předměnty se k vratům skladu zajíždí takže poslední dvě cesty pěšky (cesta ke skladu pro zboží, a se zbožím k autu) odpadají :wink:
Protože jsem Vždy dotal co jsem chtěl - musím hodotit kladně (například i výběr ze zbytků mosazi, bronzu atp).
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
wegac
Příspěvky: 64
Registrován: 23. 11. 2008, 2:38
Bydliště: znojmo
Kontaktovat uživatele:

28. 12. 2013, 11:29

volam tam ve 14.55(otevreno maji do 15.00) jestli maji hlinik jackel 25x25, odpoved - ano mame dostatecne mnozstvi,
prijedu rano 5 min. pred oteviraci dobou a nemaji ani metr, tak to pekne cloveka nas.re, kdyz kvuli tomu
vstava jak idiot, zene se 75 km tam, 75 km zpet a nepochodi. tesit turistiku po arealu asi nema vyznam, je to proste hruza,
nedej boze, kdyz maji skladnici cigarkovou pauzu, tak na tebe cumi co po nich chces a cekas, az si pantati vykouri cigaro.
ochota sama :) (ano mysleno ironicky)
objednam pres net material, predpokladam, ze kdyz to objednam, ze prijedu, zaplatim, nalozim, odjizdim,
omyl, mozna vsude jinde, ale ne v almsu, cumi na tebe, nachystano nic, takze absolvujes nekolikrat cestu sklad, kancelare,
hodina v pr..li. toto se mi stalo nekolikrat, fakt nemam cas nekde travit cekanim hodiny.
myslis si, ze toto nejsou dostatecne argumenty, proc jsem napsal, ze je to firma na nic??

ano, co se tyce zbytku je to super, nicmene, co by s tim asi delali, kdyby to neprodali :)
Naposledy upravil(a) wegac dne 28. 12. 2013, 11:46, celkem upraveno 1 x.
wegac


co nejde silou, jde jeste vetsi silou!
oscar
Příspěvky: 1190
Registrován: 2. 5. 2010, 8:50
Bydliště: Perníkovice

28. 12. 2013, 11:37

wegac píše:volam tam ve 14.55(otevreno maji do 15.00) jestli maji hlinik jackel 25x25, odpoved - ano mame dostatecne mnozstvi,
prijedu rano 5 min. pred oteviraci dobou a nemaji ani metr
a co Ti na to rekli?
wegac
Příspěvky: 64
Registrován: 23. 11. 2008, 2:38
Bydliště: znojmo
Kontaktovat uživatele:

28. 12. 2013, 11:50

ze se spletli :)
to uz ani nema clovek silu se rozcilovat, to se musis smat,
zvlast, kdyz je na dodavku tohoto materialu zavisla dalsi moje montaz,
takze zakaznik nasr... posouvam terminy atd.
uz jsem chytrejsi, beru toho do foroty vic, nemusim absolvovat turistiku po arealu,
cekat a hlavne zbytecne jezdit. nebo poslu technika a mam to bez starosti :)
wegac


co nejde silou, jde jeste vetsi silou!
soustružník
Příspěvky: 788
Registrován: 25. 10. 2009, 2:47

28. 12. 2013, 4:01

I když to sem úplně nepatří, tak přidám zkušenosti z Intermy v Příšovicích. Potřebovali jsme kus železného profilu na jeden přípravek. Auto necháte před bývalou vrátnicí, ve které je také prodejní kancelář. Zde byli ochotní a poslali nás do skladu, že si tam máme vybrat. Do skladu se jde skrz téměř opuštěnou a chátrající panelárnu, nic vás nenavádí, ale je to rovně, tak to jednou najdete. Skladník byl zaskočen tím, že bychom to chtěli uříznout. Pravda strojní pilu i rozbrušovačku tam sice měl, ale o možnosti řezání na nich odmítl i jen uvažovat. Jedině autogenem. Zavolal tedy člověkovi, který to dělá, ale ten zjevně nespěchal. Palič přišel až ve chvíli kdy už se nás skladníka zželelo natolik, že ač na to nemé oprávnění, tak nám to upálil, i tak byla chůze paliče dosti nejistá. Potom se jde zase zpět k vrátnici s papírem a po zaplacení vás pustí autem dovnitř. Strávili jsme tam skoro 3 hodiny(v pracovní době za hodinovou mzdu se to dalo vydržet:D ), nemohu říct, že by ve skladu byli nepříjemní, spíš působili zaskočení tím řezáním, které nám ale v kaceláři slíbili. Během čekání naložili několik větších zakázek a tam se zdá vše fungovalo.
J4nek
Příspěvky: 8
Registrován: 19. 1. 2017, 7:20

23. 1. 2017, 7:08

Moje zkušenosti s alms-brno.cz jsou teda dost špatné. Udělal jsem u nich sice jenom jednu objednávku (něco kolem 2 500,-), ale asi také poslední. Ve specifikaci nařezané délky píší, že se vlezou do +- 1 mm. Všechny moje profily jsou o cca 3-5 mm delší (potřeboval jsem profily uřezat přesně, protože nemám odpovídající pilku, abych si je zkrátil) a ještě k tomu ani jedna strana snad není pravoúhlá. Doručení zdarma po Brně je také děs, protože na mě zapomněli, tak jsem si pro to musel stejně přijet na sklad. Buď měl dělňas opravdu blbý den a profily naflákal od oka nebo nevím....
lubbez
Příspěvky: 3147
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

24. 1. 2017, 2:16

Materiály na bázi hliníku nakupuji v Pardubicích v ehliníku, co nemají v eshopu, to bez problémů seženou. Přesnost nařezání v průměru +0,2 - 0,3mm, když chci řezat vodou, trvá to tak o dva dny déle. Jinak doprava za 120 korun a zatím naprostá pohoda. A železo nakupuju v Kondorovi v Radotíně. Mám to přes vodu, cca 15 minut. Opět co nemají, to objednají, kromě klasického dělení pily a nůžky mají plazmu a laser. Ceny cca o 10 vyšší něž vyhlášené velkáče, ale slušné zacházení a při objednávce přes net mi zase sleví. :-)
wegac
Příspěvky: 64
Registrován: 23. 11. 2008, 2:38
Bydliště: znojmo
Kontaktovat uživatele:

24. 1. 2017, 2:30

Zdenek Valter píše:
wegac píše:Takové mám zkušenosti a nejenom já, tak jsem to napsal, pokud máte jiný názor, já vám ho neberu. Od toho je fórum, aby člověk napsal svůj názor a ne aby hodnotil názor jiného!
Sorry ale přečti si cos napsal - cituji :"Alms brno osobně určitě doporučuju ..." a teprve z další části věty vyplývá, že to myslíš asi ironicky "... otřesné chování, otřesný přístup k zákazníkovi....".
BTW. hodnocení příspěvků není v diskusních fórech zakázáno, pokud nepoužívá vulgarit, či urážek toho druhého. Také má každý právo veřejně vyjádřit nesouhlas s příspěvkem toho druhého.
To jsi učinil i Ty sám svým příspěvkem.
Nicméně, Tvůj negativní názor na tuhle firmu není dle mého názoru dostatečně podložený argumenty a opět dle mého názoru může být považován i za pomluvu.

napsal jsem, nedoporucuji a k tomu dostatecne argumenty, nejedna zkusenost, pokud resis pomluvu, tak placas nesmysly, muzes mit svuj nazor, ten ti neberu, tak prosim te, neber muj negativni nazor.
co se tyce sortimentu skladem, nereknu ani popel, ale chovani otres. treba se to po jejich prestehovani do novych prostor zmenilo, nevim, nebyl jsem tam....

nakupuji u blecha v rakousku, sortiment siroky, dovezou mi to az pod nos :) a nemusim nikde behat tam a zpet jako idiot
wegac


co nejde silou, jde jeste vetsi silou!
Odpovědět

Zpět na „hliníkové profily“