Kreknutý Solidworks

CAD software, shareware, freeware
Uživatelský avatar
RAIDEN
Příspěvky: 121
Registrován: 29. 5. 2011, 9:31

8. 6. 2016, 12:00

Mám ještě doma diskety s "Prince of Persia" (pajcnuté) tenkrát krátce po revoluci to otec donesl z práce.
Nechceš na mne ty policajty taky poslat? To je uplně směšné tady ta diskuze..
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

8. 6. 2016, 5:57

Uz sis je na sebe poslal sam
Vcelku dost to tady ctou podle logu

To zas bude papirovani
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
BorgDog
Příspěvky: 21
Registrován: 21. 5. 2016, 1:29

8. 6. 2016, 1:31

robokop píše:tim chces rict co?
ze to crackujes?

mas asi zajem o navstevu policie vid?

Chápu, že tu nechceš linky na warez, ale nemyslíš, že tohle už trochu přeháníš? Co kdybys poslal policii preventivně na všechny tady? Ono se u každého něco najde... když se chce, že?
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

8. 6. 2016, 1:35

Oni si policajty na sebe posilaj sami, ja s tim pak jen mam tunu prace.

Je to jejoch blbost ze se sami prasknou na verejnym foru.
Me jen sere ze mi tim pridelavaj praci.
Pak zas budu resit obsilky od policajtu. A vysvetlovat kdo a co za trestnou cinost tu pacha.
A ver mi dost casto to tu projizdi nejakej robot od policajtu.
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
BorgDog
Příspěvky: 21
Registrován: 21. 5. 2016, 1:29

8. 6. 2016, 1:45

robokop píše:Oni si policajty na sebe posilaj sami, ja s tim pak jen mam tunu prace.

Je to jejoch blbost ze se sami prasknou na verejnym foru.
Me jen sere ze mi tim pridelavaj praci.
Pak zas budu resit obsilky od policajtu. A vysvetlovat kdo a co za trestnou cinost tu pacha.
A ver mi dost casto to tu projizdi nejakej robot od policajtu.
To samozřejmě chápu. Já jsem taky autor (jen v jiné oblasti), pirátství mě poškozuje a vadí, ale nemyslím, že restrikce něco vyřeší. Zmrdské kampaně typu "napráskej zaměstnavatele za to, že tě vyhodil" a stupidní videa "pirátství je špatné, áno?" jsou jednak pro smích a jednak k tomu jenom vedou víc lidí. Protože prostě "Fuck the System!" a natruc jo! Ten problém má víc rovin, než že jenom "piráti kradou", a jednou z nich je i cenová politika firem jako Adobe nebo Autodesk, a vůbec jejich přístup k lidem.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

8. 6. 2016, 1:53

Robokop tu žádnou zmrdskou kampaň nerozjíždí ani nikoho nepráská. Firma Autodesk nabízí k neziskovému použití zdarma naprosto bezkonkurenční CAD/CAM Fusion 360 a to včetně uživatelský podpory.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
BorgDog
Příspěvky: 21
Registrován: 21. 5. 2016, 1:29

8. 6. 2016, 1:57

Thomeeque píše:Robokop tu žádnou zmrdskou kampaň nerozjíždí ani nikoho nepráská. Firma Autodesk nabízí k neziskovému použití zdarma naprosto bezkonkurenční CAD/CAM Fusion 360 a to včetně uživatelský podpory.
Taky jsem to nemyslel na robokopa konkrétně, mluvil jsem o "boji proti softwarovému pirátství" u nás obecně. A jinak, nic ve zlém, ale tu naprosto bezkonkurenční verzi Fusion 360 zdarma máš kde? Já na webu Autodesku vidím akorát 30ti denní trial a předplatní 40 USD měsíčně. Což mi opravdu "zdarma" nepřipadá.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

8. 6. 2016, 2:10

Nic ve zlém, ale jsi velmi nepozornej čtenář.. :)
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
BorgDog
Příspěvky: 21
Registrován: 21. 5. 2016, 1:29

8. 6. 2016, 2:12

Thomeeque píše:Nic ve zlém, ale jsi velmi nepozornej čtenář.. :)
"Fusion 360 Download a free 30-day trial and try it out on your Mac or PC. With in-product tutorials, you’ll be up and running in no time. Fusion 360 is as low as $25 per month on an annual subscription, or $40 month to month."

http://www.autodesk.com/products/fusion-360/overview" onclick="window.open(this.href);return false;

Lituju, ale přijde mi to docela jasné.

EDIT: Akorát to předplatné je jenom 25 USD, pravda - ale pořád tu nevidím nic zdarma.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

8. 6. 2016, 2:15

Free for students, enthusiasts, hobbyists, and startups

Full use of Fusion 360 for as long as you need it

Start by downloading the 30-day trial
Once you’re in, simply register for free use
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
BorgDog
Příspěvky: 21
Registrován: 21. 5. 2016, 1:29

8. 6. 2016, 2:24

Thomeeque píše:
Free for students, enthusiasts, hobbyists, and startups

Full use of Fusion 360 for as long as you need it

Start by downloading the 30-day trial
Once you’re in, simply register for free use

Prostuduju, díky. Myslel jsem, že ta studentská licence je nějak vázaná na školu, obvykle to tak bývá. Pokud se mýlím, mea culpa a stahuju. :-)

EDIT: Hmm, tak mám stejně smůlu: "Your operating system is not supported. Fusion 360 is supported on 64-bit Windows 7 or newer and 64-bit Mac OS X 10.9 or newer." Co se dá dělat. Ale i tak díky za opravu i snahu.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

8. 6. 2016, 2:42

BorgDog píše:EDIT: Hmm, tak mám stejně smůlu: "Your operating system is not supported. Fusion 360 is supported on 64-bit Windows 7 or newer and 64-bit Mac OS X 10.9 or newer." Co se dá dělat. Ale i tak díky za opravu i snahu.
Aha, škoda, je to free přesně jak píšou, žádný triky, plná palba, navíc každou chvíli přidaj něco novýho, na YT kanálu se k tomu hned objeví video tutoriál atd., fakt se snažej.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
Kratus
Příspěvky: 510
Registrován: 1. 5. 2015, 2:36
Bydliště: Příbram

8. 6. 2016, 2:49

BorgDog píše:
Thomeeque píše:
Free for students, enthusiasts, hobbyists, and startups

Full use of Fusion 360 for as long as you need it

Start by downloading the 30-day trial
Once you’re in, simply register for free use

Prostuduju, díky. Myslel jsem, že ta studentská licence je nějak vázaná na školu, obvykle to tak bývá. Pokud se mýlím, mea culpa a stahuju. :-)

EDIT: Hmm, tak mám stejně smůlu: "Your operating system is not supported. Fusion 360 is supported on 64-bit Windows 7 or newer and 64-bit Mac OS X 10.9 or newer." Co se dá dělat. Ale i tak díky za opravu i snahu.
Tak pokud máš nějaké starší jendojádro a málo ram, tak ten fusion stejně nerozjedeš. Tohle je screen z fusionu při počítání drah. trvalo to asi 10 minut. Nejhorší je, když na něco zapomenu a musim to přepočítat :). Obrázek
Uživatelský avatar
Habešan
Příspěvky: 994
Registrován: 12. 12. 2013, 2:25
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

8. 6. 2016, 4:09

Tak, a teď je otázka, kde sehnat zdarma 64-bitový MsWindows 7 ...
Naproti tomu 64-bitový Mac OS X 10.9 by měl být zdarma (ale poběží jenom na HW, který si koupíš od Apple).

Vážně není dobrý nápad se k tomuhle tématu hlásit, a přidělávat robokopovi papírování.
Nabídněte mi, prosím, formy na PET lahve z limonádoven i pivovarů (i kovošrotu).
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

8. 6. 2016, 4:32

Skoro zdarma u každého prodejce SW :)
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Odpovědět

Zpět na „CAD“