Koupě starého AutoCADu na Amazonu či swbazaru

CAD software, shareware, freeware
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

11. 1. 2017, 7:17

tak o tom soustruhu to pises teprve ted

nicmene soustruh co ho treba programuju, tak to delam takto:
vetsinou si ty soucastky maluju ve 3d abych si je zkontroloval vuci jinym soucastkam
dal z toho udelam vykres ktery si okotuju podle toho jak to budu programovat pricemz ty koty mi pocita program sam z 3d modelu aniz bych ty rozmery zadaval, vyplyvaji ze vztahu a parametru 3d modelu
v pripade potreby modifikace zmenim model
vsechy cisla poskoci

vykres natlucu ruco do soustruhu a soustruzim
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
r4cv
Příspěvky: 2691
Registrován: 8. 12. 2009, 8:32
Bydliště: Topoľčany

11. 1. 2017, 8:48

Keby chcel kúpiť Autocad za 100.000Kč, tak je to hlúposť, ale za 90 dolárov by som to spravil. A časom príde na to, že 3D je lepšie. Potom si to doštuduje a kúpi si dospelý soft.
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 827
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

12. 1. 2017, 8:53

Andrew píše:Zde je ukázka, která zobrazuje okolo 90-95% výrobků/dílů v drtivé většině určené na soustruh, která děláme.
ukazka.pdf
Pokud řešíte toto, tak zkuste designCad http://www.designcad.info/" onclick="window.open(this.href);return false; - Mělo by to umět to, co požadujete, a já to používám na kreslení drah pro soustruh. Můžete si stáhnout měsíční zkušební verzi, plná verze (2D) pak stojí něco kolem 3000 Kč. Je to ale CAD program, tzn že G kód si budete muset generovat v něčem jiném. Pokud si ho píšete, tak by neměl být problém.

Já ještě pro kontrolu G kódu používám toto: http://www.cadkas.de/cnc-backplot-editor-czech.php" onclick="window.open(this.href);return false; - umí to i vygenerovat G kód z DXF souboru. (tuto funkci ale nepoužívám, to dělám v softu od Gravosu)
Odpovědět

Zpět na „CAD“