Pripominky

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 5:08

Jsem tím chtěl říct že tyhle třenice se zpravidla při společném posezení vyřeší. A skutečná komunikace je diametrálně odlišná od té virtuální, chybí intonace a příspěvky mnohdy vyznívají jinak než jsou myšleny.
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 5:11

Svata pravda.....
ale ajtak:
Verejne prosim aby ma uzivatel RaS nechal na pokoji a nereagoval na moje vlakna a priamo na moje prispevky!
oscar
Příspěvky: 1190
Registrován: 2. 5. 2010, 8:50
Bydliště: Perníkovice

24. 4. 2013, 5:26

dej si ho do nepratel a jeho prispevky neuvidis....
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 4. 2013, 5:29

to je nápad a nemusíš se nikoho doprošovat a máš ode mě nadosmrti klid.. pokud už si to udělal tak tohle nevidíš, nereaguješ a máš klid.. nesneseš lidi co mají poslední slovo viď :D
reaguju na oscara :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 5:35

To som uz urobil(aj ked som nechcel),ale potom musim zakazdym v inych vlaknach kde si chcem precitat jeho prispevok na jeho skryty prispevok kliknut.Ja som dufal ze ked ho myslim celkom slusne(aj ked sa ho to muselo dotknut) poziadam aby midalpokoj ze to urobi.....Co mam robit??? Ako mu povedat nach ma proste necha tak.....Neverim ze musi prispievat domojich vlakien! Nic sa mu nestane ked nebude.
A znova opakujem ze proti nikomu inemu(este xxx,ale to je uz jedno) nic nemam a nezakladam ziadny zoznam.....
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

24. 4. 2013, 5:43

ono kdyby jsi se nechoval jak malé děcko kterému sebrali hračku a narovinu řekl co ti jako vadilo konkrétně, a nebo to tady víc nerozebíral tak máš klid, takhle jseš akorád terčem posměchu pro nic.. už asi 4týmu člověku odpovídám na otázku jestli nejsi magor a obdobné .. říkám ať se zeptaj Tebe co jsem Ti udělal, mě už je to jedno.... a k tomu jestli budu nebo nebudu přispívat jsem se Ti už vyjádřil asi dvakrát.. uznávám, že spousta příspěvků je aby řeč nestála a mnohdy nejsou moc k věci, ale některé si myslím, že k věci jsou.. pokud ti to opravdu vadí domluv si s adminem ať mě ty moje kecy nějak filtrujou, já říkám narovinu, že si nevšimnu vždy toho že to je od Tebe.. a nebo si tam nech tu červenou hlášku ta je pěkná toho si všimnu :D
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 5:46

Este ma napada ze keby mu aj niekto iny okrem mna povedal,ze ked teda nestojim o jeho prispevky v mojich vlaknach, a priame reakcie na moje prispevky v inych vlaknach, tak by tuto moju nepochopitelnu prozbu(aspon o zaciatku to bola prozba) mohol akceptovat,nie? Lebo teraz v jeho reakciach bude aj tak viacej emocii ako rozumu....
V anglictine mame taky pekny vyraz: mean person
"a person who has to put people down to make them selfs feel good abou them slef."
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 6:35

Krucinál, bejt to ve škole tak Vás rozsadím. Tímto jako moderátor žádám RaSe, aby nereagoval na příspěvky Garuluse HOWG!
Absolutně nic proti Vám kluci nemám, ale tohle trolování je daleko za hranicí mého vkusu.
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 6:39

Kľudne to môže byť aj formou:
Držím s tebou RaS, ale keď si ten debil garulus s tým debilným logom ktoré si každý všimne nechce aby si mu reagoval, tak sa na toho arogantného typka bez spôsobov a vyser z vysoka! Aj tak ho nikto nepočúva a nikto nezastane....je to proste....atď.

Edit:

Ďakujem (ešte mi prosím dajte vedieť či súhlasí)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

24. 4. 2013, 8:41

Člověče, tebe bych chtěl mít doma. Nepiješ, nekouříš, ale zato pořád vyskakuješ, jako čertík z krabičky. S tebou by byla zábava. Že se na to už nevykašleš. Nevím, co všechno máte v angličtině za pořekadla, ale my tady na fóu se snaíme být slušní, alespoň co se psaného slova týká. Tož tak...
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 8:58

Som rad ze sa snazite.
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

24. 4. 2013, 11:42

Veru treba sa začať správať slušne a ako Jozef ukázal , posmievanie sa a nedaj bože prirovnávanie k hračkám by tu nemalo byť! Človek ma hneď lepší pocit keď sa s nim tak ľudia rozprávajú :)

Rad spomínam na vyjadrenie nasej mami keď sme sa bili s bratmi: „Nebite sa lebo vás ja stlčiem ako hadov!“

Márny to boj niekedy....

Do akej miery sme poznačený tým čo sme sami zažili v období formovania osobnosti? Iste je že meniť sa dá, ale je to ťažké a vyžaduje si to cieľavedomé úsilie. Proste reagujeme tak ako sme sa to naučili od nášho okolia.
Je ťažké aj pre mňa počúvnuť ten vnútorný hlas svedomia ktorý ...
Uvedomujem si že ľudí nezmením, to viem. Môžem ich inšpirovať, ale to neviem. Viem že sa mi nepáči keď sa mi ľudia posmievajú, a hla, aj ja sa im občas posmievam....Viem aké to je pripadať si strašne hlúpo a vediac že som niečo „pokazil“ sa dívať do tvare tomu človeku! Poviem vám, ten pocit keď ti ten človek priateľský odpovie že „to nič“, alebo a je to dokonca človek ktorý vás miluje a stačí keď sa usmeje....

Ta naša mužská ješitnosť....pomáha nám?

Chcem vám povedať jeden príbeh s môjho života.

Po skole som začal pracovať v distribučnej firme a veľa som cestoval. Moje spojenie a osoba s ktorou som musel byt stále v kontakte bola, odo mňa staršia, nie pekná úradníčka v ofise a bolo to peklo. Nemala problém vám jasne povedať čo si mysli a nečakajúc zložiť telefón....asi si viete takú osobu predstaviť. Nemal som žiadny dôvoď ju mat rad!
Neviem...som iný ako ostatný a preto som sa snažil nájsť si k nej cestu. Nie nechcel som ju pretiahnuť ako si niektorý môžete myslieť. Ale proste nájsť spôsob ako s tým človekom rozprávať tak ako som ja pokladal za slušné a nie iba slušnosť predstierať.
Tak čí onak...nedalo sa! Aaaa...dokonca aj teraz keď si a to spomeniem cítim tu bezradnosť. Vyčerpávalo to o to viac pretože som sa naozaj úprimne snažil. Až raz keď som mal na druhy deň cestovať som jej deň pred odchodom pripravil raňajky a doniesol do ofisu. Dokonca som jej na pohár pomarančového džúsu dal to koliesko s nejakého ovocia. Pozrela na mňa a nič nepovedala.....Aaaaa to si neviete predstaviť aké to bolo...by som povedal že až pokorujúce jej to tam pripraviť a doniesť....Povedal som si že na ňu serem kravu jednu....
...neviem neviem čo ďalej , ale ešte večer sme mali nejaké stretnutie a ona mi po ňom povedala ďakujem, ani som v tu chvíľu nevedel prečo.
Slovo dalo slovo a rozprávali sme sa do noci a ja som si vypočul ako to moje snaženie vnímala a ako mi aj tak neverila....tiež mi porozprávala niečo zo života a ja som možno viac ako ona rozumel prečo sa sprava tak ako sa sprava.....ale v skutočnosti za to maskou tvrdej ženskej bolo malé vystrašené dievčatko....
Keby som bol vedel o nej pred tým viac, tak sa na ňu dívam inak. A len vďaka mojej dobre nasmerovanej tvrdohlavosti som si k nej našiel cestu.
Príbeh nekončí nijakým extra happy endom, ale ja som si par veci uvedomil.

Chcete ešte jeden príbeh?
Tak tu je.
Po tom čo som začal pracovať pre firmu kde robím teraz som mal ako jediný cudzinec dosť problém zapadnúť....bolo o to ťažšie keďže na otázku čí idem na pivo som povedal že nepijem....fuuuu tie pohľady. Dokonca raz nám firma zaplatila konské dostihy a poviem vám...luxus...vyhiadkova reštaurácia na celu konskú drahú, vlastná stávková tetuška tam pobehovala a nemuseli sme chodiť dole, čašníčka vždy k dispozícii....bola to celkom sranda, len tie rieci že “čo nepiješ, veď je to zadarmo” Proste si ma dobrali jak mohli.....Odchádzal som so zmiešanými pocitmi ale nastasie to nebolo s toho že by som prehral veľa peňazí! Tu sa ku mne otočil majiteľ firmy a povedal že si naozaj váži a rešpektuje že nepijem a že je mu ľúto ako sa ku mne správali.....waw...to bol pocit.
Potom sa este stalo že som omylom dostal zaplatene o týždeň viac. Pýtam sa kolegov že či aj oni dostali ten týždeň čo sme mali zatvoreté zaplatene a samozrejme nikto nemal. No nič povedal som si idem to povedať účtovníkovi. A zas tie pohľady kolegov „ty debil to si nechaj....“ ...a verte alebo nie ale šéf povedal že si to mam nechať za to že som to prišiel povedať.....
Neviem či to súvisí s tým že snažím byt čestný, tak mi zatiaľ vždy vyšiel v ústrety. Veľa kráť som potreboval dovolenku na termíny na ktoré sa normálne u nás nedáva a tak....proste mi vychádza že sa oplatilo byt čestný....

Dobru noc
Kvako1
Sponzor fora
Příspěvky: 1712
Registrován: 5. 4. 2011, 7:29
Bydliště: Praha, Čadca

25. 4. 2013, 10:35

pokud bys ten čas co si tady stěžuješ využil na studium emc už bys možná uměl alespoň základy :wink:
promiň to už nešlo vydržet nereagovat :D nechtěl jsi být spisovatel jako malej ? :mrgreen:
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

25. 4. 2013, 10:45

v pohode....normalna poznamka tohto fora :D
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

25. 4. 2013, 11:50

Čítate niekto aj iné cnc fóra zo zahraničia? Ja trochu áno zistil som že je trochu dosť rozdiel v mentalite a prístupe. Proste sa to tam rieši tak kultivovanejšie, nie ako ja tu týmito výlevmi
Som vďačný, že som nebol ovplivneny komunizmom a že som mal hneď po skole možnosť žít v iných krajinách. Teraz zisťujem aké to je vrátiť sa na Slovensko a zažívať naše služby a predajcov....vždy ma to tak nepekne prekvapí taká drzosť a neochota. Ty čo mate s čím porovnávať mi „možno“ dáte za pravdu.
Vždy mi chýbalo Slovensko a nikdy som si nepredstavoval že sa už nevrátim a nebudem tam žít, ale...tu založiť firmu....easy!!! daňové priznanie...easy!!! V podstate komunikujete iba s jedným úradom. Minimálna mzda 6.2£ = 180kc/h....len to počasie :D
Neviem, treba asi ešte veľa času a úsilia aby sa to zlepšilo...hlavne ta všeobecná národná mentalita :(
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“