Dřevo

Re: Dřevo

Příspěvekod Pepa z depa » 05 srp 2017, 17:02

čau borci, moc děkuji za ohlasy, momentálně dřevo mám, nechal jsem si z toho ořechu nadělat u souseda truhláře ještě pásky cca 12x50x300 na nože a bude se dělat rukojeť (doufám že letos) na takový nůž https://s3.amazonaws.com/internet-retai ... 557273.jpg, výřezek z 4mm N695 na parsku už mám. Vrátil jsem se dnes z dovolené tak reaguji až teď, chvíli mi trvalo to počíst ... to nad tímhle postem si zarámuji a jak budu něco potřebovat, vím kde hledat, ještě jednou moc díky
P.S. machi díky za nabídku, to se pak určitě ozvu, mmj. ty hodiny jsou voskované tvým Osmem, díky :wink:
P.P.S. Grad - díky za pochvalu i když ta 2D alias 3D fotka .. no, dneska bych to dělal jinak, ale v tu dobu nejlíp jak jsem uměl a moc se líbilo. Ty odkazy ohledně teorie počtu na mobilu na koupáku, mám ještě týden volno 8) na uklid v dílně, dodělání restů, s dětma na koupáky kolem a tak, jinak ten stolek je parádní
Žiju abych tvořil, tvořím abych žil. www.PePeSysel.cz
máša: vřeteno voda 1,5kW, měnič Delta, 2Nm 3f 60V krokáče, Yako drivery, lineáry a kuličkáče Hiwin,
vynikající Gravos GVE-64 na 125kHz, rám 8mm ocel vylita plastbetonem, vše na masivním litinovém stole.
Pepa z depa

Re: Dřevo

Příspěvekod Machi » 06 lis 2017, 23:00

a to nevíš že mám černé osmo ideál na dub.
Modely pro slévárenský průmysl, jinak Stolář.
MakerBot Z18, Předělávka SVPS2 CNC.
Machi

Předchozí

Zpět na Ostatni material