Púzdro na klieštiny SV 18/R metrický 50 - s morze 3

almac
Příspěvky: 715
Registrován: 28. 5. 2015, 6:35
Bydliště: Liberec

6. 2. 2016, 10:54

Ahoj, moc se mi to, co píšeš, nechce číst, špatně se v tom orientuji (protože srozumitelnosti to, že píšeš jednu dlouhatááááááááánskou větu, rozhodně nepřispívá). Ty kleštiny jsou použitelné (ať jsou k čemukoliv). Pokud jich máš dost tak, že splňují Tvoje budoucí potřeby ( z hlediska rozměrového rozpětí), tak si je nech a uzpůsob pouzdro a vyrob přitahovací trubku. Případně vyrobit úplně nové pouzdro. A.
SN 20, SM 16 B, FN 25
Toník
Příspěvky: 121
Registrován: 19. 5. 2015, 8:16

7. 2. 2016, 8:05

almac píše:Ahoj, moc se mi to, co píšeš, nechce číst, špatně se v tom orientuji (protože srozumitelnosti to, že píšeš jednu dlouhatááááááááánskou větu, rozhodně nepřispívá). Ty kleštiny jsou použitelné (ať jsou k čemukoliv). Pokud jich máš dost tak, že splňují Tvoje budoucí potřeby ( z hlediska rozměrového rozpětí), tak si je nech a uzpůsob pouzdro a vyrob přitahovací trubku. Případně vyrobit úplně nové pouzdro. A.
trubpku mam tiež k tomu aj kolecko iba to puzdro mi chyba ale ak som pozeral net tak som videl ze su aj kliestiny na 6-hran aj 4-hran a ja tie nemam a chcel by som do buducna nikto nevie co bude tak len preto uvazujem aku variantu zvolit ale dakujem ti za radu
almac
Příspěvky: 715
Registrován: 28. 5. 2015, 6:35
Bydliště: Liberec

7. 2. 2016, 6:37

jj kleštiny na 4hran a 6hran určo jsou, ale využitelnost kromě sériovky nulová. Žádný hřídelík, kolíček atd. se 4HR anebo 6HR nepotřebuje v běžném použití (kusovce) úchylku od geometrického středu více, než dosáhneš běžným sklíčidlem. Ty kleštiny, co už máš, jsou už Tvoje, nemusíš je kupovat a proto jsou NEJLEPŠÍ na světě :lol: A.
(P.S.: piš kratší věty)
SN 20, SM 16 B, FN 25
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10105
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

7. 2. 2016, 6:48

K CNC soustruhům jsou běžně kleštiny s 4 a 6 hranem ,ale cena je přiměřená tomu na co jsou určeny :D
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „pro soustruh“