Intenzita napnutí

řemenové převody a pohony linearizace pohybu pomocí řemenu
Voltage
Příspěvky: 14
Registrován: 17. 3. 2015, 12:14

24. 3. 2015, 8:29

Ahoj všem,

tak jsem se po 4 hodinách ladění dostal na výsledek viz příloha. Jenom moje doporučení, na zaměření laseru jsou super štítky do termotiskárny brother. krásně to černá ale nečoudí tak že to neničí zrcátka jako přenoska.

Ale zpět k problému. Vždy když jsem sešteloval tři rohy tak čtvrtý byl rozjetý. Moje blbost byla, že jsem si úhelníkem změřil pouze vnitřní část z hliníkových profilů. Tam byla pravoúhlost dobrá, ale ta nepodepřená tyč byla posunutá o 3-4 mm prostě jí Číňan špatně přišrouboval, moje chyba měl jsem to zkontrolovat dříve. Navíc je tyč trochu prohnutá ale o cca 0,1-0,2mm tak to řešit nebudu. Dále Číňan nedával pozor a dostal se mu bordel do řadového ložiska pojezdu x což nepříjemně lupe tak že dnes ho properu a znovu namažu.

Popravdě vědět, že to bude taková kvalita..... Chtěl jsem do výroby kupovat větší ale ten si rovnou postavím.
Ale abych jen nekritizoval ono i těmito nedostatky to gravírovalo velmi solidně. Je to takový traktor mm sem mm tam tak se trochu přidá a jede se.
Přílohy
WP_20150323_002.jpg
Odpovědět

Zpět na „řemenové převody a pohony“