Demanualizace soustruhu - tudy ne

Tovární CNC a apřestavby konvenčních soustruhů
ok1in
Příspěvky: 167
Registrován: 13. 6. 2017, 6:31
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

5. 11. 2017, 6:06

Mex píše:...
Tak se schválně v té práci zeptej náhodného člověka bez uvedení dalších informací co si představí po pojmem "pohon obráběcího stroje" (to je citát z tvého postu). ;-)
Zeptáš-li se kohokoliv, kdo s tím má něco do činění, obratem se tě zeptá, kterou část pohonu máš na mysli - od hnací osy až po filtr před měničem... :mrgreen:
Komunikace, telemetrie, automatizace, pohony...
jujik
Příspěvky: 19
Registrován: 11. 5. 2010, 11:45
Bydliště: Hulín

5. 11. 2017, 7:55

Mex: u mě v práci, znamená asi ve stovce firem ve kterých jsem za posledních třináct let dělal servis strojů či technologii obrábění a ve všech slovo pohon nebudou samozřejmě vnímat stejně. Je fakt že by nebyl problém to hnedle definovat jasněji, jenže mě to jaksi nenapadlo. Estli to nebude tím, že jsem pouze člověk a tudíž nejsem dokonalý. Hluboce se tedy omlouvám, upřímě se stydím a pohon už bych nechal pohonem. Jakožto omluvu přijmětež drobnost ve formě parametrického programu (na systémech Fanuc uživatelské makro - aby se to nepletlo :) ), kterýžto výhradně užívám k přetáčení měkkých čelistí na soustruhu. Předpokládám že nejsem jediný kdo si podobné udělátko vymyslel, otázka je, dá-li se takovýto prográmek někde volně nalézti aby jej mohli používat i ti kdož se parametrickým programováním nezabývají. Samozřejmě je možné něco podobného provést i pomocí pevných cyklů, ale mě se to více páčí takto a páčilo sa to také všem seřizovačům, technologům a zákazníkům kterým jsem to nahrál do stroje. Určitě opět bude mít někdo výhrady že je to k ničemu, že se tak dají vytočit čelisti jenom do jednoho tvaru, že je to blbě, že by to mělo být úplně jinak... pak tedy předem opakuji že mě se to takto líbí, osvědčilo se to a funguje to. Mám i verzi se zadáním kuželovitosti pro kompenzaci odklonění čelistí při upnutí, nicméně tu stejně nepoužívám. Nejčastěji jej používám na systémech Fanuc pro které je i níže uvedená verze určena, nicméně upravil jsem si jej i pro EMC (domácí soustruh), Haas a Heidenhain (asi mám špatně ty a, e, ale nechce se mi hledat jak je to správně). Samozřejmě lze upravit pro jakýkoliv systém umožňující parametrické programování (myslel jsem si že to jsou všechny CNC systémy, ale u Fanucu je to opce a natrefil jsem na jeden stroj kde to nešlo). Nedostatkem tohoto prográmku je z mého pohledu akorát rozdílná hloubka poslední hrubovací třísky dle výchozího průměru. Vzhledem k tomu že řešení by zkomplikovalo zbytečně program tak sem to nechal bejt. Prográmek mimo to využívám jako příklad při vysvětlování principu a možností parametrického programování, takže potřebuju aby byl jednoduchej. Ještě bych doplnil že řezná rychlost 120m/min a posuv 0,1mm/ot. jsou mé oblíbené výchozí hodnoty a pro přetáčení čelistí se celkem osvědčily. A ještě jeden dodatek pro rejpaly, s tím lomítkem by to bylo možný samozřejmě napsat jednodušeji a ušetřit dva řádky, zdálo se mi ale lepší aby se ve výchozím nastavení BDT přepínače primárně provedlo hrubování byť třeba zbytečně, než aby se neprovedlo když to bude potřeba. Se stroji pracují zatím také pouze lidé, takže z hlediska mé praxe pokud by bylo nutno pro hrubování ještě někde něco přepnout tak je 100% jistota že na to občas někdo zapomene. Já si tedy v tom případě nemám nač stěžovat, nabouraný stroj je asi nejběžnější závada a vzhledem k tomu že to rovnání už mám za ty roky celkem zvládnuté, tak bych řek že to není špatná práce. Když už jsem zmínil tu nejčastější závadu tak ještě zmíním nejčastější příčinu. Obvykle to bývá něco v takovémto formátu: "Ono to normálně jelo, vyrobily jsme pět kusů, nikdo s tím nic nedělal a najednou se to nabouralo" :lol: No abych byl objektivní, jsou i lidé a není jich málo co prostě řeknou zapoměl jsem, spletl jsem se... a udělala bááác.

No tady je konečně ten prográmek:

%
O0003(VYTOCENI CELISTI)
(25.09.2014 VERZE 1)
(LOMITKO VYNECHA HRUBOVANI)
#1=30(VYCHOZI PRUMER)
#2=1(HLOUBKA TRISKY)
#3=50(KONECNY PRUMER)
#4=40(HLOUBKA V OSE Z)
#5=0.5(ODSKOK)
#6=0.4(SRAZENI HRANY)
#7=0.3(HLOUBKA ZAPICHU)
#8=0.1(PRIDAVEK NA CELE)
#9=0101(NASTROJ)
#10=#2*2+#1

G99T#9
G50S1000
G96S120M3
/GOTO10
GOTO20
N10
WHILE[#10LT#3]DO1
G0X#10Z1
G1Z-[#4-#8]F0.1
U-[2*#2]
G0Z1
#10=#10+[2*#2]
END1
N20
G0X[2*#6+2+#3]Z1
G1X#3A45
Z-[#4-#8]
G0X[#1-1]Z-[#4-1]
G1Z-#4
X[2*#7+#3]
G0U-[2*[#5+#7]]W#5
X#1Z1
M30
%
Odpovědět

Zpět na „CNC soustruhy“