na hrubý pytel...

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

12. 12. 2014, 10:52

robokop píše:ono to mnohdy neni tak jednoduche
vysvetleni ze opravdu nemam zajem je vubec neodradi, volaji i 3x za den, porad, nezajima je ze rikam ze uz mi volali, maji narizeno co mi maji sdelit
odmitnuti nestaci sdelit to musi je to jejich povinnost
polozeni telefonu nic neresi, volaji znovu
Tak to máš pro ty telefonisty nějakou zvláštní přitažlivost.
Já mám pořád stejné číslo už 20 let, nemám žádný problém své číslo kamkoli uvádět. Přesto nějakých nevyžádaných hovorů řeším tak jednotky do roka, řekl bych že to bude maximálně 10 za rok. A ještě se mi snad za celý život nestalo, aby když někoho slušně odmítnu slovy "děkuji, nemám zájem", tak aby mi zavolal brzy znovu.
Možná mám štěstí.
Jiné je to mailem, tam mi i přes greylist chodí denně 3-5 nabídek na úžasné zaměstnání nebo skvělou metodu na zhubnutí.
Uživatelský avatar
GeeSnake
Sponzor fora
Příspěvky: 1289
Registrován: 14. 9. 2011, 8:56
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

12. 12. 2014, 10:59

Mex píše: Jiné je to mailem, tam mi i přes greylist chodí denně 3-5 nabídek na úžasné zaměstnání nebo skvělou metodu na zhubnutí.
Ba ba mailem.....
No mě by zajímalo kde ti nigerijci zjistili, že ho mám malýho a že ho potřebuju prodloužit?
Každý softwarový problém má hardwarové řešení: "Kup si to nové, jiné,vole!"

http://www.sleddogs.cz
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

12. 12. 2014, 12:38

GeeSnake píše: No mě by zajímalo kde ti nigerijci zjistili, že ho mám malýho a že ho potřebuju prodloužit?
treba dostali tip :)
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

12. 12. 2014, 12:39

GeeSnake píše: No mě by zajímalo kde ti nigerijci zjistili, že ho mám malýho a že ho potřebuju prodloužit?
treba dostali tip :)
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Mex
Příspěvky: 10288
Registrován: 6. 2. 2014, 10:29

12. 12. 2014, 1:57

GeeSnake píše: Ba ba mailem.....
No mě by zajímalo kde ti nigerijci zjistili, že ho mám malýho a že ho potřebuju prodloužit?
To je jednoduché.
Podle nigerijských měřítek ho máme všichni malého... :-(
karelsklo
Příspěvky: 1512
Registrován: 19. 4. 2013, 8:35

12. 12. 2014, 6:47

Jo jo,jak píše mex a ivčo-je mi jasné že je tam spousta brigádníků co prostě ani neví do čeho jdou.
Taky nejsem nevrlý na vyplašenou holku.
Ale na debila co mi volá pošesté potom co jsem mu to 5x položil a v 9 večer hlasem amerického sportovního komentátora poroučí kolik do toho mám dát desítek tisíc... :mrgreen:
Tihle týpci si to zaslouží.A omluva typu: dobrý den,jsem od mafie a přišel jsem vás zabít,to víte jiná práce nebyla a hypotéka se musí splácet...

Zakazování adres u spamu z principu dělám ale k ničemu to není,druhý den napíšou z jiné adresy.

Jinak nigerijci mi zatím píšou obden kvůli spadlým letadlům jinak nic,asi mě mají za ženskou... :lol:
4rest
Příspěvky: 599
Registrován: 7. 10. 2014, 5:13
Bydliště: Praha

12. 12. 2014, 8:25

Řešení je jednoduché. Hovory jsou monitorovány a telefonysti mají zákaz mít soukromé hovory. Takže naše hovory probíhají takto:
"Dobrý den Lenka Nová, chtěla bych vás..."
"No to je dost, že voláš Leni. Včera večer to bylo báječný, ale potřeboval bych aby jsi se zastavila, protože jsi u mne zapomněla tu černou krajkovanou podprsenku a nechtěl bych, aby jí Zuzka našla"
"Pardon, ale to bude nějaký omyl."
"No jsi Lenka, která pracuje v call centru a včera jsi říkala, že mi zavoláš z práce, že to máš zadarmo."
Cvak a jsem na blacklistu a už mi nevolají.

"Dobrý den, Pavel Nový, chtěl bych vás ..."
"No to je dost, že voláš Pavle. Včera to byla ale jízda.Ta servírka co jsi sbalil je fakt kus, ale nasral jsi Libora, co do ní celý večer dělal. No a taky mi visíš, to pětikilo, jak jsi neměl na zaplacení."
"Pardon, ale to bude nějaký omyl."
"No jsi Pavel, který pracuje v call centru a včera jsi říkal, že mi zavoláš z práce, že to máš zadarmo."
Cvak a jsem na blacklistu a už mi nevolají.

Docela jsem se s tím, stal populární mezi kolegy, každopádně to funguje. :D
Elektrochemik holdující strojařině :-)
Doma: HOLZMANN 1222P, Holzstar DB 450, RP2300FCXJ, KITin1900HF
Práce: Gravos - GV30 s vřetenem Isel 750W, M3K 260, GV21 2A; StepFour - Precise 760; Comagrav - Zonda; CNC Singular - Airbrush; Felixprinters - Felix 3.1
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

12. 12. 2014, 11:06

dobrej napad, zkusim
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

12. 12. 2014, 11:29

... perfektni, jdu do toho taky hi,hi,hi :-)
doncarlos
Příspěvky: 760
Registrován: 9. 1. 2008, 9:49

13. 12. 2014, 8:02

Já mám tohle - už jsem použil, a celá kancelář se navíc dobře pobavila:

"Dobrý den, tady xxxxxx, dovolte abych Vás seznámila s naším produktem "
/Děkuji, váš produkt mě nezajímá, ale možná že vám jde spíše o sex !
" ... Ne, to ne"
/To je dobře, protože sex mě taky nezajímá, a s kurvama stejně nesouložím

..... slečna zavěsila
Uživatelský avatar
R - stick
Site Admin
Příspěvky: 826
Registrován: 9. 6. 2007, 3:45
Bydliště: Vysoké Studnice 70 58821 Velký Beranov
Kontaktovat uživatele:

13. 12. 2014, 9:23

Já jim sděluji následující:

Dovolte mi upozornit vás, že každý komerční hovor na tuto linku je zpoplatněn částkou 500 Kč. Souhlasíte s pokračováním hovoru?
david.1
Příspěvky: 1187
Registrován: 30. 5. 2010, 11:09
Bydliště: doma

23. 7. 2017, 12:23

R - stick píše:Já jim sděluji následující:

Dovolte mi upozornit vás, že každý komerční hovor na tuto linku je zpoplatněn částkou 500 Kč. Souhlasíte s pokračováním hovoru?
Používám podobné: Máte čas na krátký monitorovaný hovor? Ano,samozřejmě,času mám tolik,kolik si jej zaplatíte:to znamená každá započatá hodina -podle nálady,obvykle 500,-+ DPH ať jsem stylovější-:-)) Pokud souhlasíte,nadiktuji vám platební údaje,po připsání platby můžeme pokračovat v našem hovoru.. Nikdy to nedojde k tomu diktování..
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“