Jak dál v kariéře?

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Carl_FM
Příspěvky: 1150
Registrován: 3. 9. 2015, 9:23

22. 11. 2016, 10:28

To Mazna: Na severu Moravy se spatne plati, firem je tam dost, treba i Tatra prijima hodne lidi k cnc i klasice, nebo Novogear - ozubene kolecka. Ale jelikoz je jeste dost lidi, kteri jsou ochotni delat u cnc za 18hrubeho, tak se platy nezvedaji.
Mel jsem take mladeho kolegu, ktereho vystrnadili i financne a v nove firme se stal tahounem a sefem vyvoje a tady mi to nikdo neveri.
MAS FU2A, TOS SM16A
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

23. 11. 2016, 3:46

kenybz píše: ...všude u nás na něj "plivali" no pak byla porada a majitel říká že tam a tam /kde odešel/ si ho považují že je nejlepší seřizovač..., ... jenže ostatní jeho starší kolegové asi cítili konkurenci či co....
No, a už ten majitel přišel na to, že ti zmrdi to zavinili, nebo peče dále s nima?
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

23. 11. 2016, 9:51

peče s něma no takové debaty tak po sz aby to nevyznělo jako pomluva problém je když je šéf zrovna majitel firmy a má rád rektální alpinismus a tito řiťolezci mu vyhovují. sám to nemám rád a nedělám takové věci ale nic neudělám s tím jak to je...beru to tak udělám si svoje a hotovo doba kdy jsem vyšiloval je naštěstí pryč su starší o desítky let a desítky kil :D
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“