Jednání s překupníky

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
ok1in
Příspěvky: 167
Registrován: 13. 6. 2017, 6:31
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

13. 1. 2018, 7:33

david.1 píše: Co se mi líbí ,je ta obrážecí hlava na efenkáčku,to tady málo roste..
Jeden takový stroj nám stojí na dílně a je na prodej - obrážečka je nepoužitá.:mrgreen: Zkusím to po víkendu nafotit a dát do patřičného vlákna, škoda aby to dostal do pazoury nějaký překupník...
Komunikace, telemetrie, automatizace, pohony...
Miki2t
Příspěvky: 462
Registrován: 22. 9. 2010, 9:02
Bydliště: Levice SR

14. 1. 2018, 8:31

Na Slovensku máme okrem priekupníkov, ešte aj takzvaných tlmočníkov. Snažia sa zneužiť jazykovú bariéru s HU. Na bazoši inzerujú stroje, ktoré vôbec nie sú ich vlastníctvom a nachádzajú sa v Maďarsku.
Raz som tak bol pozerať brúsku, pán do telefónu, cena 1500€ nachádza sa v Budapešti poslal nám adresu a čas, prišli sme tam ale skôr než on, stroj si obzreli, od skutočného majiteľa sme sa dozvedeli aj cenu v prepočte 1000€. Potom som mu už len zavolal, že nemusí chodiť, že už som brúsku videl :D
Vyskytujú sa na bazoši ako : Ivan Supek, Deltawing.
zverodoktor
Příspěvky: 2970
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

14. 1. 2018, 12:19

S tým pánom som mal onehda dočinenia, zháňal som pre rodinu malý sústruh do domácej dielne. Inzeroval repasovaný EMU200, vraj kúsok od Komárna. Stretli sme sa v Komárne a z neho vyliezlo že ten kúsok je v Budapešti. Platil som dialničnú známku a výsledok bol sústruh s 2 rýchlostným pračkovým motorom, ktorý akože nahrádzal rozbitú prevodovku rýchlostí, koníkom o 1 mm nižšie oproti vretenu, odbitým suportom a lavórom v loži. Keď som po príchode z kufra auta vytiahol stojan s hodinkami a testovaciu tyč, dosť mu vyliezli oči. Ale ešte ma chvíľu potom presviedčal, že to si ľahko všetrko spravím, že za tú cenu nič lepšie nezoženiem ( bolo to tuším bratu 1500€). Ale zase aby som mu úplne nekrivdil, po návrate ma zobral do svojej pivnice a nakúpil som komplet sadu klieštin k E1N a iné veci za naozaj nie prestrelenú cenu. Má v Maďarsku overené kontakty a vie zohnať nové náhradné diely ak niekto nevie maďarsky.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

14. 1. 2018, 12:32

Miki2t píše:Na Slovensku máme okrem priekupníkov, ešte aj takzvaných tlmočníkov. Snažia sa zneužiť jazykovú bariéru s HU. Na bazoši inzerujú stroje, ktoré vôbec nie sú ich vlastníctvom a nachádzajú sa v Maďarsku.
Raz som tak bol pozerať brúsku, pán do telefónu, cena 1500€ nachádza sa v Budapešti poslal nám adresu a čas, prišli sme tam ale skôr než on, stroj si obzreli, od skutočného majiteľa sme sa dozvedeli aj cenu v prepočte 1000€. Potom som mu už len zavolal, že nemusí chodiť, že už som brúsku videl :D
Vyskytujú sa na bazoši ako : Ivan Supek, Deltawing.
:D :D :D krasne si s nim zatocil.
On klame aj v stave strojov v madarsku pisane nic moc stav treba repas a on to prelozi ako tip top stav po repase samozrejme ze zamerne
Inac co ti na to povedal ?
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

14. 1. 2018, 2:57

Miki2t píše:......Vyskytujú sa na bazoši ako : Ivan Supek, Deltawing.
tak ten je taky libovej, přesně tolik si přihodil za brusku co byla v německu, kterou ani neviděl (+500€)...očividně se uživí velice dobře, když tak vegetuje už několik let :roll:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

7. 4. 2018, 10:17

https://stroje.bazos.sk/inzerat/8449095 ... oplnky.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Cena za všetko na foto 350€.
Táto zvýhodnená ponuka je časovo obmedzená.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
zverodoktor
Příspěvky: 2970
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

7. 4. 2018, 7:13

novic píše:https://stroje.bazos.sk/inzerat/8449095 ... oplnky.php
Cena za všetko na foto 350€.
Táto zvýhodnená ponuka je časovo obmedzená.
:lol: :lol: :lol: :lol:
No tak ten je úplne najlepší. Len mi nieje jasné prečo to robí, nakoľko ceny má horšie ako v obchode, všetko by najradšej predával po bedniach, ale za rok a pol tam má stále tie isté inzeráty a nezdá sa, že by niečo predal. Ak by ste chceli parádnu SBMT2 s čias socializmu za lacných 720 € alebo 200 kg otlčeného bordelu k sústruhu len za 5,90 kg ak zoberiete v celku, tak je to váš človek :mrgreen: .
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
majo477
Příspěvky: 873
Registrován: 28. 5. 2014, 8:39

7. 4. 2018, 7:33

Ale stále má tie inzeráty na prvych stranách a netopuje ich,ako to robi?ja dám inzerát a na druhý den som na 15stej strane...
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

7. 4. 2018, 7:51

Stale ich maze a znova nahrava vytrvalost mu nechyba.
Je to usmevne predavat bakelitove gulicky za 300 eur
Pripadne inzerat kde pan vymiena "prislusenstvo na sv18" za magneticku brusku boli tam vrtaky pilniky stitky zavitove ocka ...
Edit :
kedze to pan maze do dna aj 2x a znova nahrava oodkaz nebude dlho funkcny nahram sem screen

Len mi nieje jasné prečo to robí, nakoľko ceny má horšie ako v obchode, všetko by najradšej predával po bedniach,


Náradie mám, pre niekoho je drahé, pre niekoho nie. V rozmedzí cien v obchodoch len od 15-45%. Náradie je z čias socializmu, väčšinou nepoužité, ale aj použité, no je to najlepšia kvalita, aká tu kedy bola. Pre takých 2 lakomých a špekulantských blbov, ktorí by chceli všetko zadarmo a minimálne nové, ak nie lepšie už nebudem mať nič! Tu uvediem dvoch zakomplexovaných jedincov (čiastočné iniciály): - prvý blb - biela Fabia IL***CB, t.č: 0910****22 - druhý blb - obec 93701, t.č.: 0905 ****84 Ak má títo blbci neprestanú nezmyselne bezdôvodne napádať a osočovať, postupne zverejním ich mená, adresy, telefónne čísla, EČV a podobne. Sú to individuá, ktoré sondujú po inzerciách, svojimi nepravdivými hodnoteniami sa vyvršujú na ľuďoch, ktorí sa im ešte snažili pomôcť, no im pomôcť nejde. Oni by chceli všetko minimálne nové, ak nie lepšie, zdarma, a ešte keby im človek s tým náradím aj robil. Pri ďalšom osočovaní mojej osoby a mojej ponuky budem postupne zverejňovať údaje, ktoré som hore uviedol a postúpim aj iné kroky na výmenu čeľustí. ZÁVISTLIVÍ A ZAKOMPLEXOVANÍ JEDINCI!

Hodnotenie od: D - z IP: 77.111.244.***

Takto sa ohodnotil sam obchodnik na bazosi :D
Přílohy
Bakelitove gulicky za 300 ecok.jpg
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
majo477
Příspěvky: 873
Registrován: 28. 5. 2014, 8:39

7. 4. 2018, 8:08

Uhmm,je to mazaná krysa :),,ale podmienky predaja má smrtelné :)
zverodoktor
Příspěvky: 2970
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

8. 4. 2018, 12:10

No podstatu docela trafil, len blb by od neho po zhliadnutí inzerátov niečo kupoval. Asi rok do zadu býval na Bazoši akýsi šmelinár z Bratislavy, čo menil mená, pretože už ho ľudia poznali. Najčastejšie bol Fero alebo Miro. Tváril sa že je zo strojariny úplne tupý, že len našiel nejaké veci v garáži a niekedy schválne písal so zlým pravopisom, aby si ľudia mysleli, že je úplne natvrdlý. A mával to isté nafotené z viacerých pohľadoch v rôznych inzerátoch, aby budil dojem viacerých predajcov. Mal byt v paneláku ns 2. poschodí, kde mal natrieskané tony a tony železa v 2 izbách, ja by som sa na jeho mieste bál, že sa prepadnem k susedom. A ceny samozrejme otrasné. Niekde ale už zmizol.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
Reinkarnace
Příspěvky: 1227
Registrován: 21. 11. 2017, 9:16

8. 4. 2018, 3:12

Asi sa naozaj prepadol. :D
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

13. 8. 2020, 7:34

zverodoktor píše: 8. 4. 2018, 12:10 No podstatu docela trafil, len blb by od neho po zhliadnutí inzerátov niečo kupoval. Asi rok do zadu býval na Bazoši akýsi šmelinár z Bratislavy, čo menil mená, pretože už ho ľudia poznali. Najčastejšie bol Fero alebo Miro. Tváril sa že je zo strojariny úplne tupý, že len našiel nejaké veci v garáži a niekedy schválne písal so zlým pravopisom, aby si ľudia mysleli, že je úplne natvrdlý. A mával to isté nafotené z viacerých pohľadoch v rôznych inzerátoch, aby budil dojem viacerých predajcov. Mal byt v paneláku ns 2. poschodí, kde mal natrieskané tony a tony železa v 2 izbách, ja by som sa na jeho mieste bál, že sa prepadnem k susedom. A ceny samozrejme otrasné. Niekde ale už zmizol.
https://stroje.bazos.sk/inzerat/114462074/predam.php
? :D
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
zverodoktor
Příspěvky: 2970
Registrován: 3. 6. 2007, 9:49
Bydliště: Bratislava

13. 8. 2020, 9:46

To je on, Heňo :-). Fénix povstal s popola aj s tými krámami. To je jeho origo meno, tie ostatné si navymýšľal.
Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí...
novic
Příspěvky: 1835
Registrován: 19. 10. 2014, 10:30

14. 8. 2020, 3:37

A moc toho nepredal :lol:
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“