Kolecko na konzervovac KO-4

Požadavky na výrobu dílů - poptávkové fórum
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
PBr
Příspěvky: 941
Registrován: 16. 6. 2007, 8:21
Bydliště: Slovensky Grob
Kontaktovat uživatele:

10. 12. 2017, 1:07

Ahoj,

Potreboval by som pomoct ohladom tejto masiny na zatvaranie konzerv. Nedavno som ju kupil z bazosa, zial iba s 99mm unasacom, vyznacenym na obrazku.
Potreboval by som s tym zatvarat aj 73mm konzervy - predpokladam, ze origo diel asi nezozeniem (ci vobec sa vyrabal na taky priemer), preto by sa chcel opytat ci by niekto mi to nevytocil.
Po obvode to ma sikme radlovanie, v strede zavit, skicu by som samozrejme dodal. Nie som si ale isty ci to nebude vhodne aj zakalit.

dakujem
Přílohy
Screen Shot 2017-12-10 at 2.01.56 PM.png
jiriu
Příspěvky: 103
Registrován: 5. 12. 2011, 8:12

10. 12. 2017, 6:10

Zdravim, tyto zaviracky pod oznacenim KO4 vyrabel dnes jiz neexistujici podnik Strojobal v Luzci nad Vltavou.v te dobe jsem tam pracoval.Unaseci taliře mensi velikosti se nevyrabeli,dulezite pri vyrobe noveho taliře je nutne mit u sebe vicko nebot prumer vytvoreny vroubkovanim musi byt takovy aby vicko slo nasadit ale zaroven musi vroubky vicko unaset. v taliri je zavit M20,povrch vroubkovani je prikalen pomoci autogenu a olejove lazne .material byl tusim 11 600 .Asi tak J.
PBr
Příspěvky: 941
Registrován: 16. 6. 2007, 8:21
Bydliště: Slovensky Grob
Kontaktovat uživatele:

10. 12. 2017, 7:02

Dakujem velmi pekne za info.
Vdaka kolegovi sa tym padom sa vyroba trocha upresnuje. Povodne kolecko na 99mm konzervy ma 98mm, ale pre istotu asi vyskusam naprv ci bude vsetko OK.
Odpovědět

Zpět na „Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe“