Výroba dílů z hliníku

Požadavky na výrobu dílů - poptávkové fórum
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Martajz
Příspěvky: 71
Registrován: 6. 1. 2014, 8:01

21. 12. 2017, 10:47

Dobrý den

Potřeboval bych dle modelu vyrobit (modely v příloze):
- 2 kusy Bocnice_ver2
- 6 kusů drzak-maleho-kotouce

Přesnost je potřeba prakticky pouze u umístění děr a to na desetinu je OK...tedy klidně někdo s hobby strojem. Materiál hliník co budete mít po ruce. Byl bych rád kdyby to byl někdo z Brna a okolí, abych to mohl vyzvednout a nebylo potřeba to posílat.
Termín....první polovina ledna??

Děkuji
Přílohy
hlinik-frezovani.zip
(723.87 KiB) Staženo 234 x
Martajz
Příspěvky: 71
Registrován: 6. 1. 2014, 8:01

22. 12. 2017, 10:27

Dekuji vsem co napsali, akorat ja ty modely dodelaval vcera kdyz na me v praci cekala zena s detma a uz jsem nestihl udelat PDF a az do noveho roku k pocitaci s programem nebudu mit pristup. Nenajde se nekdo kdo to zvladne vyrobit pouze z modelu? Dekuji
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

22. 12. 2017, 12:03

model musí stačit, když doplníš tolerance..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Martajz
Příspěvky: 71
Registrován: 6. 1. 2014, 8:01

23. 12. 2017, 9:52

Toleranci jsem psal, desetina. To me prijde i na hobby stroj jako dosazitelne, profi jedou o nulu presneji (a vic).
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

23. 12. 2017, 10:20

mě je to jako celkem jedno, ale předpokládám, že v těch dírách 42 a 47 budou ložiska.. když ti tu díru někdo udělá o 0,1mm větší tak ti to ložisko vypadne a když o 0,1menší tak tam to ložisko budeš rvát kladivem..
samozřejmě chápu, že je to hliník, který se nějak roztáhne a že máme lepidla a že je to hobby :D atd.. ale já osobně bych ty díry nechal udělat přesněji, tak jak má být.. na ceně to nepřidá a Tobě to ulehčí práci..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Odpovědět

Zpět na „Potřebuji vyrobit - vypomoc pri vyrobe“