Různé stroje na prodej

komponenty ktere lze doporucit na stavbu stroje, a to s oduvodnenim proc, plynoucim z konkretni praxe
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

17. 6. 2009, 7:07

Tak to az tam za 14 dnu prijedu a klicky budou pryc,alespon vim,u koho je hledat.. :lol:
Uživatelský avatar
Pavel R
Příspěvky: 477
Registrován: 5. 7. 2008, 5:52
Bydliště: Hlinsko

17. 6. 2009, 7:57

peb píše: Jedine z ceho mam trochu obavu, aby to na rozloucenou nevzali (puvodni majitele) 10kg perlikem :(
Ztrata casu to opravdu nebyla, ale chtelo to vcera. Celkovy dojem smiseny, kdyz clovek vidi po hale krabice a tam nejruznejsi veci, v nejruznejsim rozpracovani (kupr. tak odhadem 50cm naznaky supler, apod.). Presne tak jak nekdo psal - jakoby vcera odesli...

Mám taky podobné zkušenosti, protože už jsem měl několikrát tu ,,čest´´ vyklízet mašiny zkrachovalé firmy. Je to fakt hodně blbý pocit - říkáme tomu Hirošima. Zažili jsem to třeba na Dobříši, nebo v Kácově. Firma vypadá, jako by lidi odešli na oběd - na stole nedopitý kafe, kelímky s hořčicí, na mašině hrnek s čajem, pracovní zástěra. To vše v zimě (netopí se) skoro potmě (svítíme si centrálou) a hygiena mínus (neteče voda). Prostě pocit akorát na depku. Ale na druhou stranu - neznám případ, že by to někdo nějak sabotoval, spíše naopak. Kontaktoval jsem původní obsluhy a nebyl problém s info
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8163
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

17. 6. 2009, 8:18

A já myslel, že soustruh který jsem kdysi koupil byla exotická výjimka. Dovezli mi ho domů s upnutým obrobkem, s noži v hlavě a šponami ve vaně.
Aleš Procháska
Uživatelský avatar
Gustavson
Příspěvky: 260
Registrován: 20. 5. 2008, 8:02
Bydliště: Posázaví-Podveky

17. 6. 2009, 8:50

Pavel R píše:
peb píše: Jedine z ceho mam trochu obavu, aby to na rozloucenou nevzali (puvodni majitele) 10kg perlikem :(
Ztrata casu to opravdu nebyla, ale chtelo to vcera. Celkovy dojem smiseny, kdyz clovek vidi po hale krabice a tam nejruznejsi veci, v nejruznejsim rozpracovani (kupr. tak odhadem 50cm naznaky supler, apod.). Presne tak jak nekdo psal - jakoby vcera odesli...

Mám taky podobné zkušenosti, protože už jsem měl několikrát tu ,,čest´´ vyklízet mašiny zkrachovalé firmy. Je to fakt hodně blbý pocit - říkáme tomu Hirošima. Zažili jsem to třeba na Dobříši, nebo v Kácově. Firma vypadá, jako by lidi odešli na oběd - na stole nedopitý kafe, kelímky s hořčicí, na mašině hrnek s čajem, pracovní zástěra. To vše v zimě (netopí se) skoro potmě (svítíme si centrálou) a hygiena mínus (neteče voda). Prostě pocit akorát na depku. Ale na druhou stranu - neznám případ, že by to někdo nějak sabotoval, spíše naopak. Kontaktoval jsem původní obsluhy a nebyl problém s info
V Kácově na řece Sázavě?Tam se rušil bejvalej ČEMOLEN.Tu fabriku sem znal dobře.
Hlavně to chlapci tak nemažte,železo nepije.
Uživatelský avatar
Pavel R
Příspěvky: 477
Registrován: 5. 7. 2008, 5:52
Bydliště: Hlinsko

17. 6. 2009, 10:13

Nene, tohle nebyl Čemolen, anóbrž FOX Products. Byli vlastně až za Kácovem, v tom kopci směrem k dálnici. Zůstaly tam supr haly - prakticky fungl nový - hele: http://www.khpmontaz.cz/realizace/75
Uživatelský avatar
Gustavson
Příspěvky: 260
Registrován: 20. 5. 2008, 8:02
Bydliště: Posázaví-Podveky

18. 6. 2009, 5:56

Jo tak to jo.To je bejvalá cihelna,pak tam měli ekologicky likvidovat lednice.To krachlo a nedostavělo se to.Pak se tam snad měli lisovat nějaký plasty nebo vyrábět kriplkáry a co já vim co a už je to taky zavřený.
Hala je to pěkná.To by byla obrobna!
Hlavně to chlapci tak nemažte,železo nepije.
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

19. 6. 2009, 9:54

Dozvěděl jsem se, že u strojů co zbyly prý zvedli cenu protože o ně byl zájem. Soustruhy tedy už nejsou za 1000, ale za 5000.
Naposledy upravil(a) capumpor dne 20. 6. 2009, 1:25, celkem upraveno 1 x.
trnkav
Příspěvky: 981
Registrován: 12. 8. 2006, 9:45

19. 6. 2009, 1:10

Doufám že se pochlubíte, jak dopadly výhodné nákupy.(Nikdo se samozřejmě nebude škodolibě smát, a tvrdit Já to říkal) Jen by mě zajímalo jak dopadl obchod s renomovanými firmami v oboru nákupu a prodeje použitých strojů. Jak se uvádí v nejedné nabídce - poradíme s kompletací celých provozů a linek.
Uživatelský avatar
Gustavson
Příspěvky: 260
Registrován: 20. 5. 2008, 8:02
Bydliště: Posázaví-Podveky

19. 6. 2009, 1:11

Teď nevim jestli ty stroje chtěj vlastně vůbec prodat.Asi jo ale těm co to příslušenství rozkradli a teď si myslej že to za lacino koupěj.Co je to za jednání vůči těm co si tam něco koupily?
Jo jo na čechy nikdo nemá ty sou vyčůraný ja díra do sněhu.
Hlavně to chlapci tak nemažte,železo nepije.
peb
Příspěvky: 41
Registrován: 19. 2. 2008, 7:56

1. 7. 2009, 7:52

Tak ja si svoje odvezl vcera. Musim rict, ze ve stejnem stavu jako jsem to videl a koupil. Takze za me spokojenost. Sice se trochu divili co tam delam tak brzy a zda jsem volal, ale suse jsem konstatoval, ze takova byla domluva a bylo to ok. Hned nabidli, zda si to jesterkou nechci nalozit. Po konstatovani, ze v takovem krasnem dabelskem stroji jsem jeste nejel jsme to nechali na takovy zvedaci paletak.

Co jsem videl, tak po soustruhu na fotce vyse uz je take bile misto. Jinak tam asi 4 chlapici uz opravdu velke stroje demontovali. Toz pomalu to zacina mizet. Kdyz jsem se zajimal a byl podivat na Pupakova Decklika, zda ma jeste klicky (a ma, resp. vcera mel), tak se dotazovali, zda jsem pan S. (Pupak). Kdo ho chce, tak at tam bezi, rekne ze on je pan S. nalozi a rychle zmizi :) - Pupaku to byl jenom pokus o zert, ale asi by to nebylo nerealne. Me se tam uz vcera nevesel a hlavne uz jsem pro svuj byl v Nemecku (i kdyz samozrejme v daleko horsim stavu).

Zaverem: kdo nakoupil bude patrne spokojen. Byla to sice takova Mikimausiada, ale na konec vse dobre. Ze Pupak koupil ze vsech asi nejlepe neni treba opakovat...
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

1. 7. 2009, 2:50

Já už mám soustruh doma přes týden. Nemohl jsem to vydržet. Všechno bylo kompletní tak jsem ten příspěvek smazal. Ale byl jsem tehdá opravdu rozčílený.
Jsem já to ale hlava dubová, to Vám povím. Mrzí mě, že jsem si toho nekoupil víc. Když jsi jde člověk kupovat stroje a nevezme si seznam. Například ten soustruh DH250 za 5000. Pak tam jen tak stojím a říkám si, tenhle soustruh bude drahej, ani se na něj nebudu ptát. Přitom už mohl být doma.
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

1. 7. 2009, 7:02

No mně čeká transport zítra a další kolo za týden (koupil jsem kapku víc věcí takže vozejk za auto nestačí), taky doufám že nebudou problémy s výbavou a příslušenstvím. Chtěl jsem sice ještě něco dalšího, ale to už se pak nějak zvrtlo a dodnes nevím jestli to je na prodej či není. Holt to chtělo mít s sebou balík peněz. Myslím, že kdo nakoupil ten první den, tak rozhodně neprodělal. Pak už se bohužel začaly ceny a podmínky poněkud měnit..... :roll:
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

1. 7. 2009, 9:33

Toho MAXI MARKa jste náhodou někdo nekoupil? Je to ten laser. Mám k němu i nějakou dokumentaci. Ale pokud vím, tak to nějak předělával Medicom.
Engineer
Příspěvky: 2357
Registrován: 27. 12. 2006, 4:30
Kontaktovat uživatele:

2. 7. 2009, 8:06

Josef píše:Toho MAXI MARKa jste náhodou někdo nekoupil? Je to ten laser. Mám k němu i nějakou dokumentaci. Ale pokud vím, tak to nějak předělával Medicom.
Před pár roky bych po laseru sáhnul okamžitě ale teď jsem dal přednost úplně jinejm věcem.

No dnes jsem absolvoval první stěhovací kolo (prásknu to ... Pupák už tam byl taky :lol: ) a musím říci že i přes různé zmatky proběhlo vše k mé plné spokojenosti. Tedy až na počasí (tolik vody na silnici už jsem dlouho nepotkal), ale jelikož jsme dobře zabalili tak hračka dojela domů bez poškození a bez navlhčení. :lol:
Ještě mne čeká jedno trošku větší kolo, ale to se snad také nějak zvládně (hlavně aby tolik nepršelo jelikož zaplachtovat V3-s je těžší než zaplachtovat vozejk..... :shock: )
Pupak
Příspěvky: 1457
Registrován: 28. 8. 2006, 8:12
Kontaktovat uživatele:

2. 7. 2009, 8:39

Nazdar, jeste jsem ti ukradl jednu vec. Ted jsem prohlizel ty moje papiry,co jsi me na ne upozornil a nasel jsem v tech deskach i navod k te tvoji brusce. Posli mi adresu a ja ti to poslu.Treba se ti bude hodit.
Jo a podekuj za me jeste jednou synatorovi za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Co lze použít na stavbu stroje“