Poptávám CNC soustruh

Pravidla fóra
toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1818
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

3. 9. 2017, 9:32

Balloo píše:Jsi normální? Jdi se nechat vyšetřit. Nabídku sem dám jak budu mít více času, teď jsme třetí měsíc maximálně zasekaní děláme i víkendy, ne každej má fůru času sedět na fóru a komentovat každej příspěvek.

Každýho tady drbeš nikdy jsi sem nedal jedinej příspěvek kterej by dokazoval že něco děláš. Pomlouváš překupníky a sám jsi jenom překupník. Napiš jakou záruku dáš na stroj který prodáváš?

Když jsem ti psal, že mám zájem v soukromé zprávě o tebou nabízený soustruh, tak tady začneš psát, že propaguju Čínu a tajně žebrám po "pořádným stroji" .Nedělám zakázky, dělám svou výrobu tak se mi nevyplatí kupovat nové CNC.

Tak se prvně začni chovat trochu profesionálně.
1. Normální nejsem, nikdo normální by nevzal 800 tisíc a nenakoupil 6 starejch cnc obráběcích strojů, chodil do práce a snažil se je po večerech spravovat :)
2. na nabídku (alespoň pro porovnání) jsi sliboval v květnu? do vlákna ne do SZ aby mohli porovnat všichni... ale máš čas, já teď mám prachy ve strojích a leasing až tak za dva roky (kdyby náhodou)
3. jo jsem rejpal drbu :) asi bych si to měl připsat do podpisu jako to mají někteří "jsem rejpal" :) ale zase se rád přiučím...
4. dělám - koupil jsem Matsuuru, dal jí do kupy, naučil se na ní a prodal jí... opravuji budovu ve které jsem a snažím se identifikovat všechny závady na strojích co začínám opravovat. Kdyby jsi sledoval i jiné rubriky než jen prodej tak by ses o tom dočetl. Nemám však tolik času protože mám malý děti a ještě chodím do práce. Počkej za dva roky ti sem nasypu fotek a videí aby se zase další přiučili. (teda pokud budu mít štěstí).
5.Jestli je překupník ten co koupí stroj (Matsuura) opraví jej do provozuschopného stavu, prodá jej a jezdí jej servisovat tak jsem "překupník" :) včera jsem zrovna řešil servis.
6. A chceš nějakej soustruh? budu tady jeden mít... klidně ti ho opravím, prodám a odservisuju :wink: když nechceš investovat do novýho čínskýho.
7. pokusím se chovat profesionálně až budu vědět co to je - to je jako ty ostatní překupníci? že vystavim na bazoši vše Dohodou a pak budu posílat tajně do emailu přemrštěný ceny? (to je profesionální asi? :)) NE mě se líbí psát věci na drzovku tak jak jsou tak jak je vidím... a myslím, že jsem ještě měkej... podívej se na stránky člena Hověz - ten má parádní web kde píše co si o jakém výrobku a firmě myslí... stojí to za to mrkni :) (v tomhle je borec, ale asi na to má prachy)
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1818
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

3. 9. 2017, 10:22

Milan+ píše:Přesně to jsem taky měl na jazyku a ještě předělávat Mazaka na jiný system,kdž jim to funguje jak žádným jiným.
A pak ještě stírá za ten diferák co tu někdo poptával. :shock:
O prodeji akcií nemluvě.
Mazak má dvacet let starej systém (Mazatrol Plus - vyvinuto 95 rok), mě to přijde normální ho nahradit už jen kvůli spolehlivost. Nebudu platit za opravy dvacet let starýho systému - to by bylo asi trochu hloupý nemyslíš?

Stále si myslím, že neni uplně košér, když někdo dá poptávku vyrobte mi toto po vzoru něčeho koupenýho. Ale budiž... přesvědčily jste mě, že je to asi normální.

Akcie jsou dobrej nápad, možná se k tomu jednou vrátím ve větším měřítku až budu mít reference. Běžně takhle firmy v zahraničí začínají, nezájem ostatních jen dokazuje že jsme v ČR omezení kapitálově. Ale asi to není uplně téma na strojařský forum.
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
ja_jaros
Příspěvky: 61
Registrován: 3. 12. 2014, 4:51

17. 9. 2017, 3:14

martasg1 píše:Ty vole děte už všichni do prdel* s tima číňama... když se zeptám co to je tada za stroj tak každej mlčí... ať je to jaký je to vlákno tak si ty vaše zázračný čínský stroje všichni vetkněte... i celej BOW a podobný zmrd*... i ten deb*lní prodejce co tady měl tu reklamu mi nikdy žádnou nabídku co sliboval neposlal ani sem na forum nedal jak přislíbil... jste jen mlžilové a snílci o pořádným stroji a tu svojí čínu neprozradíte a nabídku na koupi nedáte...

Jsi slepej nebo natvrdlej? Jasně jsem se tě ptal co používáš za stroj o kterým mluvíš!!!????

Už mam fakt nervy na tyhle lidi... něco tady vyzdvihujou, ale budou pořád mlžit a dělat vzdušný zámky... japonec je japonec a vylhanýho fiktivního číňana si strčte... a nikdo mi to nevymluví, měl jsem možnost odzkoušet oba - číňana i japonce a i thajvance a němce atd.

Dokud mi tady někdo nepředloží typ mašiny a fotky po pěti letech průmyslovýho provozu tak vám prosě neuvěřím a budu o vás tvrdit že jste lháři...

Hele kamaráde nic proti tobě, ale kdyby jsi nebyl úplně natvrdlej tak oba stroje které mám a na kterých vyrábíme jsou uvedené v mém podpisu. Tj frézku F-150 máme na dílně už přes rok, do teď nebyl žádný problém, Po roce začíná být malinko slyšet vřeteno.

Druhý stroj je soustruh S600 ten se úplně nepovedl, ale reklamace nějakým způsobem řeší. Ten mám asi 6 měsíců nějaké problémy tam byli ale stroj zatím vyrábí. Takže uvidíme jak to bude dál.
Říkal jsi že mi nabídneš stroj k repasi a zatím z tebe nic nevypadlo... a napsat teď repasuju frézku když já sháním soustruh je taky trochu na hlavu.
Taková malá obrobnička.

Hurco BMC 4020, Cincinnati Arrow 500 (Acramatic), OptiMill F-150 (novej mazlik), OptiTurn S600 (novej mazlik), ELE2040 portálek 2000x4000x400mm
Odpovědět

Zpět na „Nákup“