CNC od salecnc.com - XJ1224 ?

Stroje zahranicni produkce, napr. z ciny a podobne, pouze podlozene informace o kvalite a potrebnych upravach takoveho stroje aby byl pouzitelny
Odpovědět
Anon
Příspěvky: 2
Registrován: 6. 10. 2014, 10:53

9. 10. 2014, 1:46

Zdravím,
pokukuju po nějakém větším CNC a při pátrání po EBay jsem narazil na tuhle frézku. Velikostí by mi seděla přesně, řízení přes LPT by mi taky vyhovovalo (asi nejlepší cesta k používání LinuxCNC), cena super... Jde ale o to jak kvalitní tahle sranda bude a jak moc velký problém je u tady těch Čín s údržbou a jestli se v našich podmínkách vůbec dá opravit (co třeba až ona Čínská firma zmizne z povrchu zemského?). Taky předpokládám, že to rozhodně nebude plug & play stroj...

Mám v plánu zpracovávat jenom plastové desky, dřevěné bloky a sem a tam i nějaký ten hliník. A s frézkou bych koupil rovnou i odsávání a časem možná i čtvrtou osu.

Díky moc za jakoukoliv radu :)
Anon
Příspěvky: 2
Registrován: 6. 10. 2014, 10:53

10. 10. 2014, 8:24

Nikdo nic? Vážně?
havelaircraft
Příspěvky: 397
Registrován: 7. 5. 2014, 9:04

14. 10. 2014, 11:39

Osobní zkušenost také nemám,ale přidám se k lidem které by to zajímalo.
Kdyby jsi něco zjistil nebo přímo ten stroj koupil tak se ozvi.
Já jsem zkoušel jednat s jednou firmou v číně a moc dobře jsem nepochodil. Hlavně v situaci že máš bez jakékoliv záruky zaplatit celou částku předem na účet absolutně neznámé banky která sídlila někde ve 4.poschodí v nějakém centru. opravdu super info. Řešil jsem to i s bankou kde si s tím nevěděli rady jak by to poslali. Výsledek byl že jsem to vše zrušil.
Odpovědět

Zpět na „zahranicni produkce“