značka cau cau

Stroje zahranicni produkce, napr. z ciny a podobne, pouze podlozene informace o kvalite a potrebnych upravach takoveho stroje aby byl pouzitelny
Douha
Příspěvky: 3
Registrován: 6. 3. 2016, 12:55

9. 3. 2016, 3:28

Znáte někdo? :shock:
http://www.cnc1.eu/sk/kombinovany_stroj.htm#" onclick="window.open(this.href);return false; :!:

a soustruhy zn. WEISS?
Naposledy upravil(a) Douha dne 10. 3. 2016, 10:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

9. 3. 2016, 3:32

značku nebo ty dva v jednom ?

když projedeš forum ,tak o cau cau tu je dost a i o té kombinaci
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
Borin
Příspěvky: 665
Registrován: 4. 6. 2011, 7:40
Bydliště: Poblíž Hradce Králové
Kontaktovat uživatele:

9. 3. 2016, 6:09

china shit :) A tenhle kočkopes je taky libovka... soustruh na hovno a frézka taky :wink:
Soustruh SV18R, Magdeburg (Poreba TR45), Frézka FH24, Vrtačka V20A, V10, Šeping noname...
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

9. 3. 2016, 6:22

je to jak holinky na ples :mrgreen:
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
atlan
Příspěvky: 3343
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

9. 3. 2016, 9:48

Hlavne ta 20kg frezka na tom suporte, chudak.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8871
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

9. 3. 2016, 10:02

mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
Miller
Sponzor fora
Příspěvky: 1031
Registrován: 22. 8. 2009, 9:24
Bydliště: Louny

9. 3. 2016, 10:34

atlan píše:Hlavne ta 20kg frezka na tom suporte, chudak.
Frézka není na suportu, ale přišroubovaná k loži. Je to typ VMD16v, podle parametrů je to obdoba BF16 (našel jsem ji na ruské stránce: http://kirisha.ru/frezernyj-nastolnyj-s ... 16v-wmd16v" onclick="window.open(this.href);return false; ) Kompletně váží 60 kg, na soustruhu je samozřejmě bez křížového stolku, protože tam ho nahrazují suporty.
Mini soustruh SC-4
4rest
Příspěvky: 599
Registrován: 7. 10. 2014, 5:13
Bydliště: Praha

9. 3. 2016, 10:37

Koukám za chvíli budu na plesy chodit spíše v holinkách, než v polobotkách.

Jinak k tomuto krámu. viděl jsem jej měl jsem možnost jej mít za 5000Kč i s odvozem domů (tedy do garáže přes ulici od souseda) a nevzal jsem jej. Sousedovi jej koupili na burze v Držkově (tchán s tchyní) asi jako trest za to, že jim již podruhé zprznil dceru (zase ty vnučky umí docela hezky). Jako na dřevo docela dobrý, ale tam to končí. Takže pokud jsi se rozhodl, pro výrobu loukoťových kol, tak můj příspěvek prosím ignoruj, protože na výrobu nábojů je o ideální stroj, ale zase je poněkud menší, takže na tom uděláš tak kolo na trakař, nebo malý žebřiňáček.
Soused milého kočkopsa na stejné burze na podzim prodal a za utržené 7000Kč, pořídil tchyni a tchánovi nepapírové štěně, protože kotě pro ně dostal od veterinářky zdarma.
Elektrochemik holdující strojařině :-)
Doma: HOLZMANN 1222P, Holzstar DB 450, RP2300FCXJ, KITin1900HF
Práce: Gravos - GV30 s vřetenem Isel 750W, M3K 260, GV21 2A; StepFour - Precise 760; Comagrav - Zonda; CNC Singular - Airbrush; Felixprinters - Felix 3.1
chb
Příspěvky: 3787
Registrován: 12. 3. 2013, 7:24
Bydliště: Havl. Brod

10. 3. 2016, 8:19

napadá mne, že je to trochu jak u převodů - dva za sebou se násobí.
Zde jde o dvě číny, kde se jejich slabá místa spojením ... bohužel násobí.

snad pro modeláře na drobnosti - ale u těchto strojů je třeba počítat, že na velké nástroje/díly nemají tuhost a na malé se jim nedostává otáček.
Víťa - BF20 - upraveno na CNC + Mach3 + SS, soustruh CJM250, MK3 Průša, ostřička nástrojů
traperbob
Příspěvky: 16
Registrován: 18. 3. 2016, 11:50

2. 5. 2016, 11:53

Hoši ,hoši,kam na ty hovadiny chodíte.Rusi jsou kováři,američani jsou umytí rusi co je čína to je na hovno ale to jsou jen závistivý pověry a žvásty. Všichni doletěli do vesmíru a vyrobili to mašinama na hovno,, jak tady prezentujete by se nedostali ani k vám na pouť . Dneska je všechno Čína, každej telefon co třímáte u ucha je čína,televize jakbysmet.A kupodivu to funguje.
A ještě nevím jak jste přišli na tu pitomost s tou litinou vyzrálá ,stará nová vždyť je to pitomost ,litina je jen dobře odlitá a nebo špatně,dělal jsem ve slévárnách zamlada a otec byl dílomistr ve slévárně,tak si myslím,že bych se o tom něco doslech.
Já vlastním výše zmíněný kombinovaný stroj a jsem s ním nadmíru spokojen co potřebuji to vyrobím a s dostatečnou přesností,kdyby se cokoliv bortilo ,kroutilo tak bychom to poznali kluk je obraběč kovů a mechanik cnc, a na nic si nestěžoval .A ty rychlosti stačí vyměnit kola a máto to vše 2x rychlejší. Jo a to firma to bere přímo z číny a ne přes němce takže proto ta cena a taky ty mašinky předělávají na CNC kdyby to byl takovej šunt tak by to nedělali.Když jsem tam byl tak si ho zrovna kupoval nějakej rakušák a měl ho na výrobu zbraní takže to asi nebude nahovno.
Jak to tady pročítám,tak pochybuji,že jste odborníci,spíše bych řek sběratelé starých krámů.Že já jsem sem kdy vůbec lez,hned se odhlašuji je to jen ztráta mého času, to du raději udělat něco na zahradu abych se uklidnil.
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

2. 5. 2016, 12:43

traperbob píše: A ještě nevím jak jste přišli na tu pitomost s tou litinou vyzrálá ,stará nová vždyť je to pitomost ,litina je jen dobře odlitá a nebo špatně,dělal jsem ve slévárnách zamlada a otec byl dílomistr ve slévárně,tak si myslím,že bych se o tom něco doslech.
S touto odpovědí byť to nerad píšu jsi se zapsal za pitomu ty. Omlouvá tě to ,že jestliže tvůj otec dělal dílomistra ve slejvárně asi ho už nezajímalo co se s odlitky dělo když opustily vrata haly. To již nebyla totiž jeho parketa. A taky jsi neuvedl ani co odlévaly.
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

2. 5. 2016, 12:51

když vařím tak mi stačí jeden hrnec, nůž a lžíce, druhej kuchař -odborník, potřebuje půl kuchyně, já mám přeci nasledovány všechny seriály o vaření a synek studuje hotelovku, takže to vím nejlíp, že to dělá blbě, a ve finále se najíme přeci oba.. :D takže přeci nebudu poslouchat tyhle kecy rádoby odborníků.., jeden vaří šlichtu pro psy, druhej pro lidi.. jeden odlejvá stroje, druhej lavičky a kanálová víka
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
milan584
Příspěvky: 2130
Registrován: 12. 5. 2009, 2:17
Bydliště: na jihu

2. 5. 2016, 1:46

traperbob píše:Hoši ,hoši,kam na ty hovadiny chodíte.Rusi jsou kováři,američani jsou umytí rusi co je čína to je na hovno ale to jsou jen závistivý pověry a žvásty. Všichni doletěli do vesmíru a vyrobili to mašinama na hovno,, jak tady prezentujete by se nedostali ani k vám na pouť . Dneska je všechno Čína, každej telefon co třímáte u ucha je čína,televize jakbysmet.A kupodivu to funguje.
A ještě nevím jak jste přišli na tu pitomost s tou litinou vyzrálá ,stará nová vždyť je to pitomost ,litina je jen dobře odlitá a nebo špatně,dělal jsem ve slévárnách zamlada a otec byl dílomistr ve slévárně,tak si myslím,že bych se o tom něco doslech.
Já vlastním výše zmíněný kombinovaný stroj a jsem s ním nadmíru spokojen co potřebuji to vyrobím a s dostatečnou přesností,kdyby se cokoliv bortilo ,kroutilo tak bychom to poznali kluk je obraběč kovů a mechanik cnc, a na nic si nestěžoval .A ty rychlosti stačí vyměnit kola a máto to vše 2x rychlejší. Jo a to firma to bere přímo z číny a ne přes němce takže proto ta cena a taky ty mašinky předělávají na CNC kdyby to byl takovej šunt tak by to nedělali.Když jsem tam byl tak si ho zrovna kupoval nějakej rakušák a měl ho na výrobu zbraní takže to asi nebude nahovno.
Jak to tady pročítám,tak pochybuji,že jste odborníci,spíše bych řek sběratelé starých krámů.Že já jsem sem kdy vůbec lez,hned se odhlašuji je to jen ztráta mého času, to du raději udělat něco na zahradu abych se uklidnil.
Podle mě si ten rakušák vybral naprosto přesně - na výrobu zbraní :) http://www.dvzclan.estranky.cz/img/mid/31/remdih.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; mašina jedna radost.
Jinak pokud v CCCP a v Emerice vyráběli věci pro Sojuz/Apollo na takovémto šelmostroji :mrgreen: , tak mají můj obdiv ještě minimálně 10x větší, než měli předtím.
Zbýňa
Příspěvky: 1916
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

2. 5. 2016, 2:15

PAKO.ll píše:
traperbob píše: A ještě nevím jak jste přišli na tu pitomost s tou litinou vyzrálá ,stará nová vždyť je to pitomost ,litina je jen dobře odlitá a nebo špatně,dělal jsem ve slévárnách zamlada a otec byl dílomistr ve slévárně,tak si myslím,že bych se o tom něco doslech.
S touto odpovědí byť to nerad píšu jsi se zapsal za pitomu ty. Omlouvá tě to ,že jestliže tvůj otec dělal dílomistra ve slejvárně asi ho už nezajímalo co se s odlitky dělo když opustily vrata haly. To již nebyla totiž jeho parketa. A taky jsi neuvedl ani co odlévaly.
Že to vůbec řešíš. Čelákováci o tomhle vědi svý. :wink:
Uživatelský avatar
PAKO.ll
Příspěvky: 1448
Registrován: 10. 2. 2012, 3:24
Bydliště: ŠKVOREC
Kontaktovat uživatele:

2. 5. 2016, 2:21

Zbýňa píše:
Že to vůbec řešíš. Čelákováci o tomhle vědi svý. :wink:
Taky jsem jako malej když mě vzal táta do fabriky poprvé sem se strašně divil jak jsou ti lidé hloupí a nechávají tolik železa reznout pod oblohou jen na trávníku okolo slévárny a lehké . Jen na dřevěných prokladech. U olejového hospodářství bylo i hromada drobotin bo tam byl plot.
https://www.facebook.com/pages/Volman-% ... =bookmarks" onclick="window.open(this.href);return false;
Volman MN80, Volman M6 ,Volman NOF a další litinové smetí...
Odpovědět

Zpět na „zahranicni produkce“