SMAZAT

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
vitex
Příspěvky: 248
Registrován: 15. 11. 2016, 8:30

10. 4. 2018, 9:06

Tak mě kolego poraď kam zajet.
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

10. 4. 2018, 9:17

loni jsme byli v březolupoch s tumlíkem a ještě qwer...hlavně jsme si přeložili náklad z aut do aut...
jinak je to tam co se týká strojařiny slabota...musíš hledat a dívat se do každé krabičky u všech prodejců abys něco našel za rozumné peníze
mě se podařilo koupit ještě před vchodem do stadiónu unášecí desku s TK hrotem a futrem na 18-ku ale na burze už jen pár drobností, které jsem bral jen kvůli tomu abych nedojel s prázdnou
zajeď do Nivnice tam je sice taky hovno / co se strojařiny týká asi jak březolupy ale povykládáme a mám pro tebe nějaké věci tak sa stavíme u nás i tumlík by si mohl udělat čas a zajít na krátkou besedu šak od nivnice je to pár km
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
mikiki
Příspěvky: 584
Registrován: 5. 1. 2011, 4:33
Bydliště: Vysočina

10. 4. 2018, 9:38

A v okolí Pelhřimova/Tábora jsou také nějaké rozumné burzy?
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

10. 4. 2018, 10:10

Burzy jsou minulosti, rikam to nerad, ale je to tak. Mysleno pro nakupy doplnku pro nase hracky, parohy a hrnce jsou stale. Neni uz co prodavat, proto se prodejci vykupuji mezi sebou. Chyterejsi vykoupi hloupejsiho a za 10x tolik ihned otoci. Nejvetsi poklady jedou vecer a v noci pred burzou, pripadne rano mezi 04-06 hodin. Neco zajimaveho koupit ma dnes prakticky sanci pouze nekdo, kdo soucasne i vystavuje a prodava. Dalsim tematem jsou ceny. 99 procent prodavajicih veci nakradlo ve fabrikach, pripadne to nakradli jejich otcove. Na burze se potom ohani dokonale nastudovanymi cenami novych veci: "viiite co to stoji nove..." potom musi dostat jedinou moznou odvoved " vim ty smejde corkarkej, ale tys to za ty penize nekupoval...". Nerikam, ze na burzy nejezdim, ale spis pokud to mam "za barakem" pripadne 5 minut za chalupou jako napriklad Drzkov a Tuhan. Pro cloveka, ktery si vazi sveho volneho casu je to spis uz ztrata casu a na Bazosi toho najdeme uz vic. Ekonomicky duvod to nema rozhodne zadny na Tchorovice napriklad musim vstavat v 05 hodin. Za cestu, vstupy a obed dam litr a dovezu rezave radeco. Odpoledne prospim, den v pi... Co smysl ma je obcas velka, opravdu velka zabava pri dohadovani se s nekterymi prodejci, kteri nemaji ani obcanku .. :-) Kdo jezdi vi o kom mluvim :-))) Zabava uz neni, kdyz v 07 rano prijde k dotycnemu prekupnicek a prohlasi beru vsechno co tady lezi a hazi pres zbozi rovnou plachty, bohuzel stale castejsi realita.
Uživatelský avatar
Japa
Příspěvky: 57
Registrován: 20. 2. 2011, 7:36
Bydliště: okr. Karviná

10. 4. 2018, 6:30

Wortex_SVK píše:Ahojte, neviete niekto o podobnych burzach v okoli Brna? Alebo existuje nejaky kalendar týchto burz v ČR?

Ďakujem
Příští sobotu bude veteránská burza na výstavišti, nástrojů a nářadí tam bývá taky vcelku dost.
http://www.motortechna.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
kovoel
Příspěvky: 515
Registrován: 12. 2. 2014, 9:04
Bydliště: Kousek od Prahy

14. 4. 2018, 7:19

Ahoj kluci
Naposledy upravil(a) kovoel dne 22. 7. 2018, 6:35, celkem upraveno 1 x.
V20
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

15. 4. 2018, 8:38

To kovoel: napis co tam bylo/nebylo ? Za 14 dni nam zacina v Jizerkach sezona, tak potom budu strasit na kazdem Drzkove, Liberci a Tuhani :-)
kovoel
Příspěvky: 515
Registrován: 12. 2. 2014, 9:04
Bydliště: Kousek od Prahy

21. 4. 2018, 8:17

Ahoj kluci.
Naposledy upravil(a) kovoel dne 22. 7. 2018, 6:35, celkem upraveno 1 x.
V20
vitex
Příspěvky: 248
Registrován: 15. 11. 2016, 8:30

22. 4. 2018, 7:27

kenybz píše:loni jsme byli v březolupoch s tumlíkem a ještě qwer...hlavně jsme si přeložili náklad z aut do aut...
jinak je to tam co se týká strojařiny slabota...musíš hledat a dívat se do každé krabičky u všech prodejců abys něco našel za rozumné peníze
mě se podařilo koupit ještě před vchodem do stadiónu unášecí desku s TK hrotem a futrem na 18-ku ale na burze už jen pár drobností, které jsem bral jen kvůli tomu abych nedojel s prázdnou
zajeď do Nivnice tam je sice taky hovno / co se strojařiny týká asi jak březolupy ale povykládáme a mám pro tebe nějaké věci tak sa stavíme u nás i tumlík by si mohl udělat čas a zajít na krátkou besedu šak od nivnice je to pár km
Můžeš mě nahlásit termín?Na besedu si čas udělám,než se slépky v Luhačovicích vykecají.
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

23. 4. 2018, 11:52

vitex píše:
kenybz píše:loni jsme byli v březolupoch s tumlíkem a ještě qwer...hlavně jsme si přeložili náklad z aut do aut...
jinak je to tam co se týká strojařiny slabota...musíš hledat a dívat se do každé krabičky u všech prodejců abys něco našel za rozumné peníze
mě se podařilo koupit ještě před vchodem do stadiónu unášecí desku s TK hrotem a futrem na 18-ku ale na burze už jen pár drobností, které jsem bral jen kvůli tomu abych nedojel s prázdnou
zajeď do Nivnice tam je sice taky hovno / co se strojařiny týká asi jak březolupy ale povykládáme a mám pro tebe nějaké věci tak sa stavíme u nás i tumlík by si mohl udělat čas a zajít na krátkou besedu šak od nivnice je to pár km
Můžeš mě nahlásit termín?Na besedu si čas udělám,než se slépky v Luhačovicích vykecají.
březolupy jsou 19.5. měl bych dorazit :wink: sice tam bude hovno...... :roll:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

23. 4. 2018, 12:12

no čoveče to je co by dup tak si dáme vědět
v nivnici je v červnu
http://fotbal-nivnice.7x.cz/rubriky/auto-burza" onclick="window.open(this.href);return false;
tak se domluvíme a co qwer pojede někam?
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

23. 4. 2018, 8:40

5, května je burza v Leskovci okr. Vsetín. Dnes jsem jel kolem a krávy už mají trávu vypasenou. Je to u odbočky na Seninku.
qwer
Příspěvky: 1294
Registrován: 8. 4. 2008, 8:09
Bydliště: Kostolec (Pov. Bystrica)

23. 4. 2018, 8:44

Mal by som do Nivnice prísť, možno skúsim aj Březolupy, ak bude dobré počasie.
Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 3291
Registrován: 16. 2. 2015, 11:16

24. 4. 2018, 6:03

josef daj vědět co tam na té burze je
qwer tumlík a vitex připomeňte mě do sz co jsem komu slíbil a jestli něco nepotřebujete abych náhodů nezapomněl
Gdyž sa chce, tak ide fšecko...
vitex
Příspěvky: 248
Registrován: 15. 11. 2016, 8:30

24. 4. 2018, 8:08

Mě jsi nic neslíbil,hlavně dej vědět které akce se mám zúčastnit.Na obě určitě nepojedu.
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“