Maho

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

25. 7. 2017, 3:38

Pánové uvažuju o tomto mahu,má to smysl?
https://stroje.bazos.cz/inzerat/7733666 ... -700-C.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

25. 7. 2017, 3:40

Cena?
Co já tom chceš dělat? Na můj vkus pomale vřeteno
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

25. 7. 2017, 4:36

Před čtvrt rokem za to chtěl 250tis,teď dle inzerátu ho asi tlačí čas.
No prodal bych všechny stromečky co mám a poridil bych toto.
Jen tak pro sebe bych to chtěl, rychlost vřetene bych asi neresil.Hlinik před 20-50lety naši předkové taky nějak valili.Dělám veterány,auta atd tak bych to využil sem tam.Diky za váš čas kolegové
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
unclebaker
Příspěvky: 339
Registrován: 1. 3. 2010, 3:26

25. 7. 2017, 7:54

Myslim, ze tento system neumi prime odmerovani, ale treba se pletu...pak je tam pravitko co je videt na fotce pouze pro paradu... :D
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

25. 7. 2017, 8:23

Nemám s řadou 49 zkušenost, sice tu jeden systém pro sebe mám ale ještě nemám hotový stroj.
Co jsem ale komunikoval s výrobcem lze to tohoto systému zavést zpětnou vazbu od pravítek ale jen pouze jako informační, tedy systém jí zobrazuje ale nic víc s ní nedělá, pak člověk vidí jde je podle toho kolik systém poslal kroků a pak vidí podle pravítka kam mu to dojelo. Ale jak říkám nezkoušel jsem to. Nezmám systém ( krom linuxu) běžně dostupný , který by to uměl.
Měl by to umět ještě syntec ( kupoval jsem kvůli tomu 8 osý systém že to zkusím) ale taky jsem se k tomu nedostal a stroj na který to bylo určený jsem prodal.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
unclebaker
Příspěvky: 339
Registrován: 1. 3. 2010, 3:26

25. 7. 2017, 8:37

lubos píše:Nemám s řadou 49 zkušenost, sice tu jeden systém pro sebe mám ale ještě nemám hotový stroj.
Co jsem ale komunikoval s výrobcem lze to tohoto systému zavést zpětnou vazbu od pravítek ale jen pouze jako informační, tedy systém jí zobrazuje ale nic víc s ní nedělá, pak člověk vidí jde je podle toho kolik systém poslal kroků a pak vidí podle pravítka kam mu to dojelo. Ale jak říkám nezkoušel jsem to. Nezmám systém ( krom linuxu) běžně dostupný , který by to uměl.
Měl by to umět ještě syntec ( kupoval jsem kvůli tomu 8 osý systém že to zkusím) ale taky jsem se k tomu nedostal a stroj na který to bylo určený jsem prodal.
Pravitka umi tohle http://cncmakers.com/cnc/controllers/CN ... 218MC.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Alespon mi to takto tvrdil tamni prodejce.

Ale za cenu toho, ze z 5os to pak podporuje pouze tri, nebo takove nejake omezeni tam bylo...
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22386
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 7. 2017, 8:57

jeden z tech devitkovejch systemu GSK umi 5 os s pravitkama
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

26. 7. 2017, 6:17

Mě se zamlouvalo,že to je přeházené na novej systém,ale trochu jsem zaskočenej.X tunovou hračku asi nechci,čekal jsem od toho víc.
To už fakt něco s Ko systémem a zaplatit někoho,kdo to umí přeházet na Linux,se kterým si už jakstakš rozumím.

Jinak toto je inzerát asi přímo na majitele.Stoji tam ještě jeden jinej kousek s Hajdnem.Ale to už vím,že dostat Mcfv1060 dom a jeji podobné sestry je sen.

https://stroje.bazos.cz/inzerat/7683588 ... baveni.php" onclick="window.open(this.href);return false;


Díky všem za reakce, třeba to pomůže i někomu jinému
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

26. 7. 2017, 7:33

Podle množství inzerátů to bude překupník.
Podle mě to tak špatný neni , pokud jeto typově stroj který chceš.
Má nový systém, nové pohony a pokud je mechanicky OK tak případná investice do linuxu je jen karta a lehká drátařina ( pravděpodobně by jsi si dovedl udělat i redukci a mít tam oba systémy)
Škoda že nepíše jak výkonné motory tam jsou ale i kdyby tam dávali 750W tak x 4 a systém a jsi na 100 litrech, k tomu stroj který by i bez systému byl tak za 100 a cena zhruba odpovídá.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
unclebaker
Příspěvky: 339
Registrován: 1. 3. 2010, 3:26

26. 7. 2017, 7:39

Kdyz uz frezku tak radeji toto https://stroje.bazos.cz/inzerat/7704609 ... 30-CNC.php" onclick="window.open(this.href);return false; + mesu

Nebo vyckat na ebay.de na obrabeci centrum neco velikosti robodrilu, konkretne Stama mc 010 s lehlym systemem nakup do 3000euro + serva a rizeni z ciny ( tenhle stroj a podobne zadne pravitka nemaji ) - po nastudovani to lze nainstalovat svepomoci, kazdopande at to nebo to, stejne to bude stat vcetne porizeni stroje a dalsimi nvesticemi min. 300tis. :D
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

26. 7. 2017, 7:59

unclebaker píše:Kdyz uz frezku tak radeji toto https://stroje.bazos.cz/inzerat/7704609 ... 30-CNC.php" onclick="window.open(this.href);return false; + mesu

Nebo vyckat na ebay.de na obrabeci centrum neco velikosti robodrilu, konkretne Stama mc 010 s lehlym systemem nakup do 3000euro + serva a rizeni z ciny ( tenhle stroj a podobne zadne pravitka nemaji ) - po nastudovani to lze nainstalovat svepomoci, kazdopande at to nebo to, stejne to bude stat vcetne porizeni stroje a dalsimi nvesticemi min. 300tis. :D
Tak to by měl velkou kliku, stamy sleduju a za poslední rok 1 kus v docela pěkném stavu a byl asi za 6tis eur (aukce)
Bohužel u mašin 20 let starých to chce stejně vyměnit i vedení a šrouby, pokud to není libová mašina co moc nedělala, ta ale zase není za 4 tis eur.
Jak píšeš 300 litrů plus vlastní práce je tak minimální hranice na pořízení stroje který bude k něčemu. S trochou štěstí to může být méně.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
piskoteek
Příspěvky: 883
Registrován: 3. 12. 2013, 7:54
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

26. 7. 2017, 10:25

No problém je prostě ten, že zapojim sotva zásuvku, vypínač, světlo.Proste toto není moje parketa,šak to víte :?

Chtěl jsem jen vědět vás názor na tuto předělávku, nutně to nepotřebuji.Jen si člověk dotáhne domů další práci a starosti.
Díky kluci
Výrobní ředitel, co nadělal poctivě hodně vagónů špon do hutí.
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“