serva z EBAY

jak na ebayi kupovat a prodavat, odkazy na zajimave veci obchodniky
Pravidla fóra
Toto forum vyzaduje schvaleni prispevku moderatorem.
Odpovědět
Kenny
Příspěvky: 9
Registrován: 9. 10. 2014, 5:07

20. 9. 2017, 11:33

Co si o tom myslíte pánové? Podezřele nízká cena.... mám dilema jestli 3 kousky neobjednat...
http://www.ebay.com/itm/2-4NM-750W-34-A ... SwK31Ztdpa" onclick="window.open(this.href);return false;
t256
Příspěvky: 2831
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

20. 9. 2017, 1:32

Typek je na ebay mene nez mesic, ma jen 20 komentaru, z toho jen 2 jako prodavajici. V kombinaci s podezrele nizkou cenou je na miste opatrnost.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 9. 2017, 1:52

za ty prachy to nejde vyrobit ani v cine
myslim ze ty prachy uz neuvidis
jinak tyhle serva asi taky neni moc o co stat
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1858
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

20. 9. 2017, 2:36

Děláte si zbytečné starosti :) jen se po nich zaprášilo a už nejsou. Klidně to mohl týpek dostat místo mzdy a chtěl se toho rychle zbavit :) nebo má zaváděcí ceny se slevou právě aby získal rychle komentáře.

Někdy když zabrouzdám na Aliexpres tak mi přijde, že jim tam ty věci v Číně asi rostou na stromech, protože většinou je cena s dopravou zcela mimo Evropskou realitu a chápání hodnoty peněz.
Asi jako když Němec přijede do Ústí nad Labem a objedná si v obyčejné restauraci meníčko... taky mu ceny musí přijít směšný vzhledem k jeho platu a cenám v Německu :) s tou Čínou to bude asi podobný jen ten nepoměr je asi hlubší.
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
Kenny
Příspěvky: 9
Registrován: 9. 10. 2014, 5:07

20. 9. 2017, 3:05

Tak nějak jsem tušil že to tam nebude dlouho.... Objednal někdo odtud?
Asi to top kvalita nebude ale 3 serva s driverama do 4000 bude asi lepší jak za podobnou cenu 1 korokový motory z driverem z českých inernetových obchodů... (pokud to není nějaká šmelina)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22385
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

20. 9. 2017, 3:35

No jsem zvedavej jak bude vypadat jeho historie cca za mesic
Za tyhle prachy to myslim nevyrobi ani cinan
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4881
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

20. 9. 2017, 4:37

martasg1 píše:Děláte si zbytečné starosti :) jen se po nich zaprášilo a už nejsou. Klidně to mohl týpek dostat místo mzdy a chtěl se toho rychle zbavit :) nebo má zaváděcí ceny se slevou právě aby získal rychle komentáře.

Někdy když zabrouzdám na Aliexpres tak mi přijde, že jim tam ty věci v Číně asi rostou na stromech, protože většinou je cena s dopravou zcela mimo Evropskou realitu a chápání hodnoty peněz.
Asi jako když Němec přijede do Ústí nad Labem a objedná si v obyčejné restauraci meníčko... taky mu ceny musí přijít směšný vzhledem k jeho platu a cenám v Německu :) s tou Čínou to bude asi podobný jen ten nepoměr je asi hlubší.
... ha,ha,ha. Zadne super nakupy neexistuji :-( Prvni rozzurenna vlastovka a budou psat dalsi, kteri zatim naivne stale cekaji: After payment seller said about his absence and the impossibility of delivery
Odpovědět

Zpět na „Ebay, aukro, a jine“