Plastové krabičky

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

27. 3. 2018, 5:59

UP
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

27. 3. 2018, 6:34

To jsou krabičky od jehel do pletačky? Jaká je velikost, nějak jsem se nedopídil? Asi bych si sadu vzal, nepojedeš na sraz v květnu? Jestli ne tak pošta
Per aspera ad astra
Jiří Pavlík
Příspěvky: 175
Registrován: 23. 8. 2008, 11:19
Bydliště: 675 03 Budišov 169, Budišov u Tř.

30. 3. 2018, 8:07

Pokud ještě nějaké krabičky jsou, vzal bych 100 - 150 ks.
Hověz
Příspěvky: 365
Registrován: 6. 3. 2016, 3:00
Kontaktovat uživatele:

30. 3. 2018, 9:41

kluci všechno je pryč
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

31. 3. 2018, 4:27

Tak proč to Baxi 27. obnovoval?
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
packa
Příspěvky: 6945
Registrován: 7. 2. 2007, 6:42
Bydliště: Královehradecký kraj

31. 3. 2018, 4:42

podle mě se hověz seknul , měl tady svůj inzerát na jiné plastové krabičky
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

2. 4. 2018, 5:54

Ben Ash píše:To jsou krabičky od jehel do pletačky? Jaká je velikost, nějak jsem se nedopídil? Asi bych si sadu vzal, nepojedeš na sraz v květnu? Jestli ne tak pošta
Není nic pryč. Zasypal jsem člena fora větším množstvím krabiček, takže zatím nepotřebuje. Mám jich 250 ks a pokud má někdo zájem, napíše mi na SZ adresu, já pošlu číslo účtu a do tří dnů to má doma. Prodávám to již tři roky bez sebemenšího problému. Jak píši krabičky jsou vyfoceny na str. 3 a z včetně rozměrů. Jehly to nejsou do pletačky, ale vážou netkanou textílii. Velké jsou akorát do krabičky, vejde se jich tam pět set. Krabičky jsou některé od oleje jak jsou ty jehly naolejované. Během týdně jich bude opět kolem dvě stě, takže mohu udělat pořadník. Cena stále stejná 3 kč za kus. Jedná se spíš o náklady na balení a odvoz. Poštovné je na sto ks asi 150 ,-.
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

2. 4. 2018, 5:55

Neplést si žluté krabičky od Hověza.
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

2. 4. 2018, 7:34

Díky za vysvětlení, mezitím se mi ozval jeden člen tady od nás, že má nějaké nepotřebné, takže budu prozatím uspokojen. :)
Per aspera ad astra
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

3. 4. 2018, 5:59

Asi tři sta krabiček na prodej
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

18. 5. 2018, 6:29

Nějak se mi to hromadí, nikdo ?
Grad
Příspěvky: 2073
Registrován: 13. 7. 2014, 9:32

18. 5. 2018, 8:09

njn to by už chtělo k tomu nějakou přidanou hodnotu...
- třeba pro elektronické bastlíře 3D model - třeba Arduino se tam krásně vejde, desku displeje by chtělo trochu zbrousit...
vyuziti krabicek.jpg
- nějaký vypálený rastr s rámečkem z plechu nebo z překližky, či alespoň podklady pro vypálení
Obrázek

To bys pak viděl ten nával zájemců... :wink:
titel
Příspěvky: 339
Registrován: 29. 5. 2017, 12:30

19. 5. 2018, 8:06

Tak ja vezmem 200ks ak sú ešte k dispozícii. SZ
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

19. 5. 2018, 4:24

Grad píše:njn to by už chtělo k tomu nějakou přidanou hodnotu...
- třeba pro elektronické bastlíře 3D model - třeba Arduino se tam krásně vejde, desku displeje by chtělo trochu zbrousit...
vyuziti krabicek.jpg
- nějaký vypálený rastr s rámečkem z plechu nebo z překližky, či alespoň podklady pro vypálení
Obrázek

To bys pak viděl ten nával zájemců... :wink:
Vypadá to hezky. Díky za inspiraci, ale já na to nemám chuť a ani čas. Jen mi to je líto, když jsem viděl jak se to ve firmě vyhazuje do plastů. Zabalení mi chvíli trvá a dovoz domů a na poštu taky. Pokud nebude zájem , nechám to vyhazovat na smeťák.
Baxi.bax
Příspěvky: 576
Registrován: 9. 5. 2008, 7:45
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

19. 5. 2018, 4:30

To řezání bych mohl vyříznout na frézce z laminátové desky, ale jak píši, nemám na to chuť a ani čas, který věnuji stavbě modelů lodí.
Americká bitevní loď (jen trup)Wisconsin v měřítku 1:100 na zakázku.
Přílohy
Wisconsin.jpg
Odpovědět

Zpět na „Prodej“