Cnc frézka na hliník

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
marcar
Příspěvky: 33
Registrován: 21. 8. 2016, 7:50

26. 8. 2016, 7:51

Engineer píše:Řekl bych, že fota onoho utajeného stroje najdete zde. :)
http://stroje.hyperinzerce.cz/drevoobra ... a-teplice/" onclick="window.open(this.href);return false;
Těsně vedle to je stroj na balzu a plasty hliník jenom graviruje.Dekuji
marcar
Příspěvky: 33
Registrován: 21. 8. 2016, 7:50

26. 8. 2016, 8:18

kutil_tim píše:Jsi tu nový ?
Cena by měla být zveřejněna v sekci prodej.
Nestyď se udělej fotky a vychval stroj.

Já si postavil 1. stroj 45cm x 35cm za cenu pod 3000
druhý na dřevo 3m x 1m pod 8000
ale za ty peníze bych je určitě neprodal.
většina si zvykla nakupovat práci a know -how za hrst rýže a ještě remcat na kvalitu
ať si stroj postaví sami.

Jestli je to to co vyšťourali agenti
https://www.youtube.com/watch?v=Yd757rlXqNs" onclick="window.open(this.href);return false;
Nejsem konstruktér třeba se pletu ale na první pohled na stroj si myslím
že těžký motor vysoko a vřeteno na přímo není zrovna dobrý nápad
a jak rychle jezdí ? - zdá se mi to nějaké líné .
Dobrej přeji.
Není to ono a pošlu vám video obrábění sem to neumím dát.
Stroj co jste našel byl speciálně pro kolegu na vrtání pro Alu liset na reklamní poutače.
Vrtali to rucne a lámali vrták za vrtákem.
Rychlost je dána štípáním kuličkové.sroubu 5 mm na ot. a osa Z má krokový motor s převodovkou síla 23 Nm aby utahl váhu osy Z a v momentě kdy motor není v akci aby nesjizdela dolů vlastní vahou.
Take váha portálu rozhodovala,ale vzhledem k přednostem presnehov vrtání bez obsluhy,polozili listy a hodinu k tomu nesli,bylo potřeba toto akceptovat.
Stroj slouží už druhým rokem bez reklamace.
Cena stroje byla 120000kc.
Ta moje má video na YouTube Cnc s posuvným stolem


Spraviť tekst si móžeš z5ně ať nekgdo netrpi.
Engineer píše:Řekl bych, že fota onoho utajeného stroje najdete zde. :)
http://stroje.hyperinzerce.cz/drevoobra ... a-teplice/" onclick="window.open(this.href);return false;
Těsně vedle to je stroj na balzu a plasty hliník jenom graviruje.Dekuji
stihacka píše:Jak na to tak koukam, tak ten energoretez je na stole proto, aby samotna masinka dokazala provest sebevrazdu...
packa píše:Prosímtě pokud jsi strojař tak se tím moc nechlub , tohle je brutální ostuda co tam předvádíš . To jsou konstrukční skvosty .

http://www.cncstavebice.estranky.cz/fot ... eno-2.2kw/" onclick="window.open(this.href);return false;
Právě pro to jak,to vypadá a jak je to jednoduché a proto,ze to je Cnc stavebnice což asi neumite číst ,tak proto je to třeba i dobré.
marcar
Příspěvky: 33
Registrován: 21. 8. 2016, 7:50

26. 8. 2016, 8:32

Ale ale.
Nezlobte se na mě.
Pouze jste na netu našli stroj opačné konstrukce kde je posuvný portal,kde nástroj nemůže brát velkou třísku alespoň u mých mašinek.Inzerovana masinka má opačný
Pevný portál s posuvným stolem a tam si můžete dovolit usebrat i mm hliníku.
Citace z mých stránek je pravdou.
Kdo frezoval na stroji podobné konstrukce,tak to určitě ví
Jsou to Cnc stavebnice,a jsou vymyšlené tak,aby každý třeba i laik byl schopen nejen na stroji pracovat,ale provést údržbu a zakladni opravu,jakou je třeba výměna krokového motoru což u mne trve cca 5 minut.
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1866
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

26. 8. 2016, 9:12

marcar píše:Ale ale.
Nezlobte se na mě.
Pouze jste na netu našli stroj opačné konstrukce kde je posuvný portal,kde nástroj nemůže brát velkou třísku alespoň u mých mašinek.Inzerovana masinka má opačný
Pevný portál s posuvným stolem a tam si můžete dovolit usebrat i mm hliníku.
Citace z mých stránek je pravdou.
Kdo frezoval na stroji podobné konstrukce,tak to určitě ví
Jsou to Cnc stavebnice,a jsou vymyšlené tak,aby každý třeba i laik byl schopen nejen na stroji pracovat,ale provést údržbu a zakladni opravu,jakou je třeba výměna krokového motoru což u mne trve cca 5 minut.
Nemáte strach že až se někomu stane úraz na vašich strojích tak si půjdete sednout nebo mu budete platit vysoké nemocenské?
Nejsou tam žádné ochranné kryty, žádná bezpečnost, defakto stroje vypadají nebezpečné sami sobě...
Máte na dané konstrukce atesty? Nebo schálení bezpečnosti, revizi elektrických rozvodů apod.?
Mě prostě přijde, že když tady člověk prodá jeden stroj své konstrukce tak OK bere se to jako malé a nepravděpodobné riziko.
Ale vy když to nabízíte ve velkém tak jste jednou nohou v průseru... nebo jste na tom tak že si ani tohle nedokážete uvědomit? Že vás tohle ani nenapadlo?
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
mirdin
Příspěvky: 298
Registrován: 13. 11. 2014, 12:40
Bydliště: Frýdek - Místek

26. 8. 2016, 11:27

Tak tedy

Podle mého názoru je to takhle. Dotyčný je přesvědčený, že ty jeho Profi stavebnice jsou to nej nej nej co spatřilo světlo světa na tomhle foru. Asi si říká. Tohle je a nebo bude zlatý důl. Jsem přece na foru o CNC tak tady ten zájem bude. Musí být. Dal jsem do toho tolik energie a vlastních zkušenosti. Mám 25 roku praxe. Kdo by tu mohl být lepší ????

A ejhle JSOU TADY. Dokonce ho i někdo varoval na zdejší profíky. Noooo. Spíš to zní jako na všechny kteří se ti budou zdát chytřejší se vyser. A nenech si do toho kecat. Jsou to hňupi a na tebe a tvé zkušenosti nemají. Ty jseš ten to má 25 let praxe.

To je urážíš zase pro změnu ty. Neznáš je ty. Já měl tu čest a jsou to chlapi kteří mají ty potřebné zkušenosti. Umí poradit říct svůj názor a v neposlední řadě mají strojařské zkušenosti a konstruktivní myšlení. Projdi si různé vlákna kde se můžeš o tomhle přesvědčit. Spousta rad nápadů atd. A neosočuj je.

Podle mého názoru jsi něco vytvořil. Z tvého pohledu se ti to jevilo jako super stroj. Podařený kousek skládačky. Na kterém by se dalo vydělat. Zdálo se ti že to dobře funguje a mohl by to být dobrý byznys. Ale spoustu věcí si nedořešil. Jak již tady bylo zmíněno. Kytování atd. atd.

Ty si sem přejdeš porušuješ pravidla a ještě máš odvahu prohlašovat, že to co ty tady nabízíš je to NEJ. Bez chyb a žádné nedokonalosti si nepřipouštíš. A všichni ostatní ti nesahají po kotníky. A pak kdo tady koho uráží ????

Taký jsem začínal a dokonce jsem pořad někde na začátku, ale jde o tohle - Pořád se učím. A učit budu. A za rady na tomhle foru jsem všem moc vděčný.

Schválně. Jestli budeš znát tohle. Ten umí to a ten zas tohle. A všichni dohromady uděláme MOC. A o tomhle je tohle forum. Ne ja ja ja. Já to mám super. Já to mám bez chyby. Já jsem pán obchodník a JAAAAA jim všem ukážu jaky jsem BOOOOOREC.

A tvrzení s tvé strany, že tvé stroje jsou schopné brát hliník 1 mm bez sebemenšího záchvěvu a bez vibraci při tvé konstrukci mi přejde do nesmysl. A můžeš si psát co chceš. A vřeteno????? o tom už ani raději nemluvím.

A věř že vím o čem mluvím já. Sám jsem si ti prošel a musel se potýkat s problémy o kterých ty jako strojař bys musel vědět. A pak bys takovou kravinu nemohl napsat a už vůbec bys něco takového neprezentoval jako jedinečný stroj.

A POKUD SI BUDEŠ ZA TÍM STÁT. TAK NAHRAJ VIDEA NA YOUTUBE UKAŽ JAK TO FUNGUJE . UDĚLEJ SI REKLAMU A HLAVNĚ NAPIŠ CENU.
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1866
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

26. 8. 2016, 12:32

mirdin píše:UDĚLEJ SI REKLAMU A HLAVNĚ NAPIŠ CENU.[/color][/b]
Cenu přeci známe:
https://stroje.bazos.cz/inzerat/6290152" onclick="window.open(this.href);return false; ... x100mm.php
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
t256
Příspěvky: 2834
Registrován: 19. 1. 2012, 4:49

26. 8. 2016, 1:02

Ja taky nechapu myslenkove pochody lidi kteri neco prodavaji a neuvedou cenu. Kdyz mam neco a vubec netusim jakou to ma cenu tak to napisu, ale pokud vyrabim stroj tak snad musim vedet kolik za nej chci. Kdyz vidim na bazosi cena dohodou, vetsinou to smrdi nejakym vycurankovstvim a malokdo na takovy inzerat reaguje. Je to skoda i pro samotneho prodavajiciho, vyjimecne se mi podari koupit veci za zlomek jejich ceny, pokud by prodavajici uvedl i nekolikanasobek ceny za kterou mi to prodal, vzalo by to spousta lidi treba jen tak na pokusy apod.
vvitty
Příspěvky: 610
Registrován: 1. 12. 2008, 12:09

26. 8. 2016, 1:05

Tak nevim jestli je to jeste odvaha nebo uz nerozum... prodavat takovehle stroje bez papírů a navíc v tomto stavu... stejne tak nerozumim tomu proc si lidi zakladaji na publikaci blbejch fotek - nezaostrena fotka na ktery je videt cosi lezici na stole me obvykle spis odradi.
mirdin
Příspěvky: 298
Registrován: 13. 11. 2014, 12:40
Bydliště: Frýdek - Místek

26. 8. 2016, 1:21

Náhodou jsem teď dočetl jiné vlákno kde jsem se dozvěděl, že tento odborník na CNC poskytuje i odborné poradenství. No nakonec teda na poměrně odborné dotazy řekl že tyhle informace zná, ale až poté kdy dotyční odpověděli. Tak pokud si je přečtu od těch ostatních tak už to vím taky.

Podle mě je to odborník bez kterého se tady už nic nepohne a jeho znalosti jsou pro toto forum nepostradatelné.

marcar alias EDYY - na Edým to prostě stojí. :D
marcar
Příspěvky: 33
Registrován: 21. 8. 2016, 7:50

26. 8. 2016, 2:06

Chlapi.
To je takový omyl,ze jsem namyslenej a že mě masinky jsou super něj že všech.
Pouze jsem chtěl vyzdvihnout to,co na těch mých paskvilech jak si občas prectu na fóru vidím přínosem pro lidi,kteri s Cnc stroji začínají.
Naopak,nasloucham lidem,koukam na videa všech kutilu,pokud nějaké jsou.
Naopak jsem lidem byl přítelem na telefonu,a radil jak a s čím začít.
Pokud má někdo lepší konstrukci z montovaných Alu profilu,tak ať mi napise.
Já jsem byl omezen ne moc velkymi prostředky lidí co si ode mne masinku vzali.
Také mají lidé pravdu ohledně atestu,jak na konstrukci,tak elektriku mašinek.
Musím rici že to bylo první co mě zajímalo ,když jsem začal tvořit.
Finančně i profesně by to stálo majlant.
Proto je to Cnc jako stavebnice,kde kazdy dodavatel mi dodal prohlášení o shodě na použité komponenty.
Samo,ze co je z Činy je s atesty.Cinan dodá takový atest o jaký mu napíši.Tak to funguje.
A také znám rčení víc hlav víc ví.
A nikoho už nebudu urážet nesmyslů,a taky vím že jsou tu velmi chytrý lidí a vážím si jich.
Jen mám strach že mě nikdo neposlouchá.
Tak někdy příště a konečně o strojarine.
Stavím s frezku na obrábění kovů oceli i barevných a hodilo by se mi pár rad ohledně sondy na zaměření obrobku a slušný vakuový stůl.Take lepší řízení nežli je Mach 3 i když jsem s ním doposud pracoval a pro mě účely stačil.
Všem děkuji předem za jakoukoli radu.
Přílohy
IMG_20160815_155827.jpg
IMG_20160815_155759.jpg
IMG_20160801_062802.jpg
mirdin
Příspěvky: 298
Registrován: 13. 11. 2014, 12:40
Bydliště: Frýdek - Místek

26. 8. 2016, 2:19

Myslím, že jsi si to tady pohnojil víc než dost. Ale třeba se najdou i katovi co ti poradí. :D :D :D

A založ nové vlákno. Tohlle je prodej. A hlavně čti vlákna
T.Andrlik
Příspěvky: 314
Registrován: 24. 10. 2014, 3:50

26. 8. 2016, 3:15

Poklonim se, az mi ukazes frezovani ocelovych dilu na vakuovem stole. Ke vsemu na konstrukci ktera je na poslednich fotkach. Klepe se to jak hladovej pes uz na fotce ;-)
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22396
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 8. 2016, 3:20

Resim ted konstrukci stroje na zelezo a vzdy me to zene k litine
Jak cenove tak tuhosti nebo pracnosti atd....
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
martasg1
Sponzor fora
Příspěvky: 1866
Registrován: 17. 12. 2010, 3:42

26. 8. 2016, 3:23

robokop píše:Resim ted konstrukci stroje na zelezo a vzdy me to zene k litine
Jak cenove tak tuhosti nebo pracnosti atd....
Ty a já si pořád říkal proč oni všechny ty stroje od jak živa na celým světě vždycky dělali z litiny :roll: a ono je to protože to Robocopa k litině vždycky tak táhlo :lol: PS: je pátek ber mě s rezervou... neuraž se ;-)

No asi nemá cenu vymýšlet už vymyšlené a řady let praxí ověřené. I když také jsem byl ve fázi hliníkových profilů :) Snad jen ten granit (nebo polymerbeton) a uhlíkový kompozit je vymoženost moderní doby, ale sem na forum to ještě chvíli potrvá než budou hobíci odlejvat granit nebo lepit uhlíkovej kompozit :)
nejlepší kamarádi: HSC Schaublin, chat GPT 3.5
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10119
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

26. 8. 2016, 3:40

Konstrukce obráběcích strojů je specifická kategorie kde vlastně nepočítáš pevnost jako takovou ,ale odolnost proti vibracím a jeji samotlumení. Můži ti říct že to opravdu není na hodinovou přednášku a většinou se řešej konkrétní díly a celky a to k technologickým možnostem třeba slévárny nebo obrobny.
Protože jseš konstruktér tak tady máš pár obrázků stroje svařovaného z profilů a výpalků 1x2m na dřevo s ATC ,upozorňuji že na jeho vývoji jsem se nepodílel.
http://fmodel.rajce.idnes.cz/drevohryz/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Prodej“