Nové frézy YG-1 PRODÁNO

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Zamčeno
Lishaack
Příspěvky: 172
Registrován: 22. 3. 2017, 6:09
Kontaktovat uživatele:

16. 11. 2017, 9:57

Mám tu na prodej fungl nové frézy, nikdy nepoužité.

Jsou to hrubovačky o průměru 20mm, mají 6 břitů.
Označní: EH919200 (s Weldonem) nebo EH920200 (bez Weldonu)
Délka celková: 104mm
Délka břitu: 38mm
Úhel šroubovice: 45°
Povlak: TiAlN

Jedná se o značku YG-1 (korea), řada JET-POWER.
Jsou jak na standardní, tak i tvrdší materiály.
Mám k dispozici více kusů.

Cena pro členy fóra: 800,- Kč/kus
Pokud by jich někdo chtěl vzít více, tak jsem ochoten ještě něco slevit, vše je na dohodě.
Stačí se domluvit :-)
Pošta není problém.
Přílohy
IMG_20171116_103344.jpg
IMG_20171116_103337.jpg
IMG_20171116_103405.jpg
IMG_20171116_103425.jpg
Naposledy upravil(a) Lishaack dne 23. 11. 2017, 3:56, celkem upraveno 4 x.
A tož já sem tu přes povlaky, pokud chcete poradit, v tomhle mohu sloužit.
Uživatelský avatar
Juro
Příspěvky: 1612
Registrován: 19. 3. 2007, 12:14
Bydliště: Kamanová (Topoľčany)

16. 11. 2017, 10:37

Spytam sa mimo tema- viete na vasej CNC bruske vybrusit a povlakovat aj toto?:

https://www.sorotec.de/shop/Blade-E25.html?language=en" onclick="window.open(this.href);return false;

Tieto noziky sa rychlo otupia a uz nerezu. Neviem ci to je materialom toho ci onoho. Pomohol by aj nejaky povlak?

Rezany material je reciklovany molitan R180-220kg/m3.
Přílohy
recycelter molitan.jpg
recycelter molitan.jpg (4.8 KiB) Zobrazeno 1653 x
rocnik 1976 -stolár, trosicka uz aj strojar.
Lishaack
Příspěvky: 172
Registrován: 22. 3. 2017, 6:09
Kontaktovat uživatele:

20. 11. 2017, 5:30

Vyřešeno přes SZ.

UP - Sleva na 800,-/ks
A tož já sem tu přes povlaky, pokud chcete poradit, v tomhle mohu sloužit.
Lishaack
Příspěvky: 172
Registrován: 22. 3. 2017, 6:09
Kontaktovat uživatele:

23. 11. 2017, 3:56

Vše prodáno :-)
A tož já sem tu přes povlaky, pokud chcete poradit, v tomhle mohu sloužit.
Zamčeno

Zpět na „Prodej“