vyvažovací stojan

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Zamčeno
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

11. 4. 2018, 10:29

Vznáším dotaz, je tu někdo, kdo by chtěl nemocný stojánek na vyvažování kotoučů?
Kupoval jsem příslušenství k brusce od člověka, kterému magnetka spadla z auta. Ten stojan byl mezi tím, musel jsem vzít vše.
Když to tak počítám, vyšel mě asi na 13 stovek. Asi bych raději něco na výměnu ze stejného oboru.
Jo je vařenej. Myslím si, že spíše z důvodu šířky, než-li z důvodu přeražení. Prostě ho někdo fiknul a zase slepil. Což teda vůbec nechápu, ale zřejmě byl línej si vyrobit delší trn.
Já ho sjížděl hodinkami a rovnoběžnost tyček mi to ukazovalo do 0.05mm na délku.


Takže popis máme, fotku máme, nacenění máme a bydliště mám v profilu, tak snad inzerát vyhovuje :-)
Někdo možná napíše hoď to do šrotu, na to jsem připravenej. Teda ne na to vyhazování, ale na ten koment. V tom případě ho raději hodím do regálu, kdyby mi můj třeba někdy upadl až se přerazím o bordel :-)
Přílohy
IMG_20180408_112148.jpg
IMG_20180408_112400.jpg
Sběratel strojů :-)
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

11. 4. 2018, 10:44

Jo je do průměru 250mm.
Sběratel strojů :-)
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

12. 4. 2018, 7:25

Hmmm lenze na vyvazovanie na tomto to musis mat nastavene do roviny.
Nieje v hodnejsie pouzit 2 a 2 loziska medzi to vlozit trn a tak vyvazovat?
Alebo tie loziska budu klast az taky odpor? (jasne ze sa vymyje tuk namazu olejom a odstrania prachovky.
Vyhoda je ze to funkuje na kazdom povrchu.
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

12. 4. 2018, 8:09

I ten způsob existuje, ale na těch ložiskách jsou kladky, aby to místo styku bylo co nejmenší.
Já na na tento typ bez ložisek položím broušenou desku a na ní strojnickou vodováhu. Vyrovnání pomocí 3 aretačních šroubků.
Vždy mi stačilo tak na desetinu v příčném směru a 5 stovek v podélném.

Říkám, není to žádný zázrak, ale použitelné to je.
Sběratel strojů :-)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

12. 4. 2018, 10:09

Máš brusku, shoď válěčky a břebrus prismy do souběhu a bude to dobré.
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

12. 4. 2018, 10:32

Vždyť to jsem chtěl udělat. Vyrovnal jsem si jednu prizmu na magnetce s změřil tu druhou.
Jezdil jsem tedy po válečkách a max úchylka byla 5 stovek jak naležato, tak nastojato.
Takže to spíš vypadá, že jsou projeté ty válečky a prizmy už tímto způsobem někdo srovnal.
Těžko by to asi svařili takto napřesno.
Nikomu to nenutím,ale někdo tu ten stojánek poptával a přeci bych neprodával nějaký šmejd :-)
Sběratel strojů :-)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

12. 4. 2018, 10:40

Mohlo se to časem pohnout. Svar, narozdíl od mnohých lidí, pracuje! :(
atlan
Příspěvky: 3345
Registrován: 7. 2. 2011, 9:12

12. 4. 2018, 12:51

capumpor píše:I ten způsob existuje, ale na těch ložiskách jsou kladky, aby to místo styku bylo co nejmenší.
Já na na tento typ bez ložisek položím broušenou desku a na ní strojnickou vodováhu. Vyrovnání pomocí 3 aretačních šroubků.
Vždy mi stačilo tak na desetinu v příčném směru a 5 stovek v podélném.

Říkám, není to žádný zázrak, ale použitelné to je.
Nemam ani brusenu dosku ani strojnicku vodovahu. NA ten loziskovy system nic take netreba preto sa pytam ci nestaci ten.
petyrekk
Příspěvky: 205
Registrován: 21. 5. 2008, 8:44

12. 4. 2018, 7:51

SZ
KDO NIC NEDĚLÁ,NIC NEPOKAZÍ.
capumpor
Příspěvky: 1066
Registrován: 23. 2. 2008, 10:42
Bydliště: obec Černý Vůl

17. 4. 2018, 7:37

Ahoj.
Prodej je pozastaven, vlastně zrušen. Stojánek byl na magnetce, je přebroušený a najednou se mi začal nějak líbit, tak ho asi nechám kamarádovi, až si taky pořídí brusku.
Omlouvám se.
Sběratel strojů :-)
Zamčeno

Zpět na „Prodej“