Prodám děličku

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
stepan
Příspěvky: 3
Registrován: 15. 4. 2018, 6:38

15. 4. 2018, 6:44

Prodám děličku DU320A Cena 30.000,- Dělička je kompletní (včetně ozubených kol).
Uživatelský avatar
Pavka
Příspěvky: 911
Registrován: 10. 3. 2008, 8:40
Bydliště: Ronov

15. 4. 2018, 8:40

Foto by nebylo?
stepan
Příspěvky: 3
Registrován: 15. 4. 2018, 6:38

16. 4. 2018, 1:55

IMG_0657.JPG
Přidal jsem další fotku, trochu jsem děličku umyl leží tu asi 18 let je ještě od původí žluté vazelíny ale práší se na ni proto je tak černá od prachu.
IMG_0650.JPG
IMG_0652.JPG
IMG_0651.JPG
IMG_0653.JPG
Koupil jsem ji nekdy 1998 - 2000 je ještě od puvodní vazelíny.
Nikdy jsem ji neměl na frezce jen jsem na ni rysoval.
Původní záměr mě zmařil zdravotní stav odešel jsem do ivalidního důchodu a tak tam roky leží v nečinnosti
stepan
Příspěvky: 3
Registrován: 15. 4. 2018, 6:38

25. 4. 2018, 7:01

Pravidla fóra: je napsáno !
Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledna licitace (smlouvání) se připouští
Proto jsem dal cenu 30 000, protože jsem předpokládal že se bude licitovat (smlouvat) ?
ještě uvedu že by byla k osobnímu odběru ve Zlíně.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“