Jak na frézování plexiskla

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
kpr
Příspěvky: 29
Registrován: 10. 8. 2014, 3:01

29. 8. 2015, 12:00

Dobré odpoledne,
potřeboval bych poradit zkušenosti s frézováním plexiskla. Zkouším různé rady a poučky, po čase se frézování nabalí na frézu a výrobek je rázem zmetek.

Když jsem začínal, dělával plexisklo tlusté 2,3,4mm s frézou 3mm. Fréza je na plast, 2-břitá, hloubka třísky 0,5-0,8mm, feedrate 80-100mm/min. Nebylo to ideální co do okrajů, občas drnčelo i přes vícečetné upnutí desky. Malé díly (do 50mm) byly v pohodě, větší díly jsem řešil otvory uvnitř a prošroubováním k podložce.

Na doporučení jsem koupil 1-břité frézy na plasty a plexisklo, které menšího průměrů 1,0 .. 1,5 .. 2mm. S touto frézou je to lepší, co do čistosti okrajů a ustání "drnčení". Mohl jsem si dovolit hlubší třísku 0,8mm až 1mm u otvorů. Omezuje mě nutnost mít malou feedrate 80-100mm/min která ještě je bezpečná aby nebylo nabalování. Pokud ale dělám velké panely, nemohu stát se štětcem a lihem pořád u stroje tak sem směřuje moje otázka jak a co nastavit :-).
Při pokuse o feedrate na 120-140mm/min už se cca po ujetí 50-100mm nabaluje. Jedná se zejména o problém frézování obvodu. Malé otvory v panelu se vždy udělají dobře. Nepomůže ani občasné prolévání drážky lihem aby se fréza chladila. Nepomůže moc ani časté vymetání špon z drážek štětcem.

Používám běžné plexisklo, čiré, bílé, barevné. Na obou stranách je folie kterou strhávám až po akci.

KPr
Mechatronic
>> CNC 3/4 axis, 4 working heads, pressure air/water cooling
>> G-StepCon interpolation driver for one axis networks
Uživatelský avatar
Kratus
Příspěvky: 510
Registrován: 1. 5. 2015, 2:36
Bydliště: Příbram

29. 8. 2015, 1:56

jsou 2 základní druhy plexiskla - Extrudované a lité
-extrudované se při řezání/frézování taví, vytváří malé a tvrdé chuchvalce, navíc nejde leštit(pouze opravdu malé škrábance) - raději vyhodit
-lité se naopak hodí k obrábění, vytváří malé třísky, nezahřívá se

zjisti jaké tam dáváš, dle popisu to vypadá na extrudované

místo lihu je dobrá voda s troškou JARu

co se týče upnutí, můžeš na stůl připevnit nějakou silonovou/plastovou, nebo mdf desku(ta ale tupí frézy) a nastříkej ji lepidlem ve spreji. na ní pak plexi s folií

drnčení a řezné podmínky závisí na tuhosti stroje. vyzkoušej různé otáčky - občas dělá neplechu určitá frekvence
kpr
Příspěvky: 29
Registrován: 10. 8. 2014, 3:01

29. 8. 2015, 3:34

Díky za odpověď, vypadá to že řešení máme. Mám bohužel extrudované plexisklo (Plexiglass XT).
Z postupů pokus omyl mi funguje na obrábění čiré a mléčné s 1-břitou frézou. S nastavením feedrate 80mm/min, 0.75-0.8mm hloubka, 12500 otáček a občas pár kapek lihu pokud se dělal velký obvod.
PS. kde se dá koupit lité plexi na přířezy ?

Chuchvalce mi to nedělá. Spíš takové drolící se špony, řekl bych spečené ale není od čeho. Koukal jsem na různá doporučení výrobců a tuto spečenou částečně drolivou šponu uváděli jako příliš vysoké otáčky a feedrate což mi přišlo vážně divné. Uvádějí feedrate 1900-7620mm/min a otáčky 18000rpm a víc. Taky mě překvapilo že málokdo na netu používá frézu menší než 1/8", asi kvůli řezné rychlosti kterou uvádějí 200-4500m/min.

Na upnutí používám dubový práh nebo desku, kterou jsem si srovnal frézou. Pak po obvodu svěrky s pružinou, popřípadě vruty do děr. Obvykle dělám prořez skrz plexi do dřeva (jmenovita tloustka + plus 0.25-0.4mm) to jen pokud se mi nechce seřizovat rovinnost desky před použitím a dělám jen otvory skrz.

Drnčení jsem měl spíše u tenčích 2mm, občas 3mm desek a drnčel materiál, ne stroj.

KPr
Mechatronic
>> CNC 3/4 axis, 4 working heads, pressure air/water cooling
>> G-StepCon interpolation driver for one axis networks
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

29. 8. 2015, 3:53

možná když si zvykneš, jak už tu mnohokrát bylo zmíněno, uvádět posuv v mm/zub, bude ti mnoho věcí jasnějších
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kratus
Příspěvky: 510
Registrován: 1. 5. 2015, 2:36
Bydliště: Příbram

29. 8. 2015, 4:03

http://www.az-plastik.cz/,http://www.plexi.cz/,http://www.plexisklo.eu/
formátujou skoro všichni dodavatelé

lité plexi mají taky všude, akorát je trochu dražší

drolivé, spečené špony atd jsou opravdu důsledkem vyokého posuvu, extrudované plexi se zahřívá extrémně rychle - dokonce i při broušení smirkem v ruce se taví a zalepuje smirek

rovinnost opravdu řešit nemusíš, tloušťka plexi se pohybuje v+-10%. na 10mm desce jsem jednou naměřil asi 8,5

2mm desky máš opravdu lepší nalepit lepidlem ve spreji
4rest
Příspěvky: 599
Registrován: 7. 10. 2014, 5:13
Bydliště: Praha

29. 8. 2015, 9:17

Ač v případě hliníku a duralu příznivec chlazení lihem, tak v případě plexiku s líh nepoužívám. Proč? Protože líh naleptává vnitřní strukturu polymethylmethakrylátu. Problém u plexíku je že se jedná o plas s vysokým podílem krystalinity (uspořádané řetězce) no a když na něj naliješ líh, tak naleptává vnitřní strukturu a šíří se do materiálu po hranách těch pseudokrystalů. Takže po nějaké době, třeba i po měsíci se ti najednou na tom plexíku začnou objevovat takové divné praskliny a začne to křehnout. Zkus si dát odřezek do sklenice s technickým lihem nechat to tam přes noc, druhý den jej vytáhnout a co to udělá do týdne.
:twisted: Takže závěr je nechladit lihem, mě se osvědčil kompresor a rvát tam vzduchu co jde. Sice pak máš dílnu plnou špon a ty vypadáš jako sněhulák, ale funguje to. :twisted:
Jinak já osobně používám tyto frézy:
http://www.step-four.cz/index.php?optio ... &Itemid=37" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.step-four.cz/index.php?optio ... &Itemid=37" onclick="window.open(this.href);return false;
V případě nástroje s průměrem 1 mm používám cca 25000 rpm řezná rychlost 78,5 m/min a 1,8m/min 0,09 mm/zub
u průměru 6 mm používám 4000 rpm řezná rychlost 75,4 m/min a 1,8m/min 0,09 mm/zub

Zbytek dooptimalizuj dle svého stroje.
Elektrochemik holdující strojařině :-)
Doma: HOLZMANN 1222P, Holzstar DB 450, RP2300FCXJ, KITin1900HF
Práce: Gravos - GV30 s vřetenem Isel 750W, M3K 260, GV21 2A; StepFour - Precise 760; Comagrav - Zonda; CNC Singular - Airbrush; Felixprinters - Felix 3.1
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

30. 8. 2015, 4:35

Na plexi je obecně dobré mít spíše vyšší otáčky, vysoký posuv a malý boční úběr. Lihu se rozhodně vyhnout, viz výše 4rest. Lepší je odsávat, při vrtání se dá použít emulze nebo minerální olej, dosáhne se tím krásný povrch, ale pak se to zase musí čistit :-) Co lovím z paměti tak třeba pro frézování hran jsem použil dvoubřitou osmičku, 8000 otáček, posuv 2500 mm/min. Úběr bohužel nepamatuju, ale mohla to být desetina plus mínus něco.
Aleš Procháska
kpr
Příspěvky: 29
Registrován: 10. 8. 2014, 3:01

30. 8. 2015, 7:25

Díky za vaše rady. S alkoholem to vím, když se rychle otře a je tam chránící folie není to tak zlé. Popraskání se projeví po pár hodinách, to jsem si ozkoušel.
Přijde mi že extrudovaný reagoval rychleji na popraskání.

Zaujala mě rada chladit vodou s troškou jaru, co je tam za výhody ?

Nakonec cíleně se mi podařilo najít kupu článků stěžujících si na extrudovaný plexi, zaujal mě nazvání že je to dílo satana :-)

KPr
Mechatronic
>> CNC 3/4 axis, 4 working heads, pressure air/water cooling
>> G-StepCon interpolation driver for one axis networks
Uživatelský avatar
Kratus
Příspěvky: 510
Registrován: 1. 5. 2015, 2:36
Bydliště: Příbram

30. 8. 2015, 7:48

my jsem to v práci nazívali sra*ka, občas se použil nějaký zbytek a při zajetí na cirkulárce měl člověk pocit, že na něj stříká vařicí olej

ten jar s vodou je především kvúli lepší kvalitě obrobeného povrchu. konstantní chlazení není potřeba
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8159
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

30. 8. 2015, 9:56

kpr píše:Díky za vaše rady. S alkoholem to vím, když se rychle otře a je tam chránící folie není to tak zlé.KPr
Bacha, ten líh se tam ihned vsákne, otření nepomůže :-)
Aleš Procháska
kpr
Příspěvky: 29
Registrován: 10. 8. 2014, 3:01

5. 9. 2015, 11:48

Ještě k tomu chlazení, pomohlo by utopit desku např v pekáči s chladící emulzí a frézovat to pod hladinou ?
Ptám se protože bych musel strávit den výrobou tohoto experimentu tak si případně chci ušetřit zklamání :-)

Pochlubím se ještě výsledkem několika zkoušek s extr, nejlepší dopadla takto -
Bez chlazení mám opakovatelné úspěchy jen s feedrate 80mm/min, 0,75mm, a fréza 1,5mm jednobřit.
Ještě jeden parametr je velikost dílu, pokud se obvod pohybuje řekněme do 50-80mm souvislé řezné dráhy tak je to ok kupodivu.
Zajímavé zjištění je že mléčné plexi extrudované se chová maličko lépe, než čiré extrudované, které se zapéká líp a častěji. Bílé je od výrobce BASF.

Zakoupení litýho plexiskla jsem vyřešil zakoupením polykarbonátu, to je vděčný materiál :-)

KPr
Mechatronic
>> CNC 3/4 axis, 4 working heads, pressure air/water cooling
>> G-StepCon interpolation driver for one axis networks
Uživatelský avatar
Kratus
Příspěvky: 510
Registrován: 1. 5. 2015, 2:36
Bydliště: Příbram

5. 9. 2015, 12:21

to máš toho extr plnej sklad že to chceš frézovat ? místo utopení by možná stačilo klasické čerpadlo a chladit pouze u nástroje

proč polykarbonát místo litého plexi ? pro jaké požití jsou ty díly ?
Uživatelský avatar
petrgr
Příspěvky: 152
Registrován: 12. 2. 2011, 9:26

6. 10. 2015, 7:27

Když jsem obráběl plexi, použil jsem klasickou emulzi a dvojnásobné otáčky oproti hliníku. Jestliže se nástroj nechladil, začal se materiál tavit. Takto byl povrch v pohodě. Jo a lehce jsem vyfukoval vzduchem vzniklé třísky. Rvát tam otáčky podle mě namá smysl. Výsledek pak stojí za prd.
Martin 123456789
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 3. 2018, 10:45

16. 3. 2018, 11:00

Já místo plexi používám MAKROLON plný. Oproti plexi je nerozbitný a má 3x lepší světelnou propustnost dá se tvarovat za studena dobře se mi obráběl drážkovací frézou.
Uživatelský avatar
drakpetr
Příspěvky: 91
Registrován: 19. 5. 2015, 4:49

16. 3. 2018, 9:36

plexi my nesmí na mašinu :evil:
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“