Kam pro hutní materiál až skončí Ferona v Holešovicích?

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
oshurty
Příspěvky: 165
Registrován: 18. 10. 2013, 1:24

25. 10. 2017, 6:39

Já už nakupuju jen v Kondoru, objednávám přes e-shop, co nemají skladem, dovezou z centrálního skladu v Radotíně(většinou když potřebuju něco silného, nebo vypálit) když to maj pohromadě, paní zavolá a jedu si pro to. A navíc ta registrace u nich má výhodu, že dávaj 20% slevu na internetové objednávky
Dobrá prodejna je taky Vestav na Kladně,
Zbýňa
Příspěvky: 1916
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

25. 10. 2017, 6:48

Kondor, Ferona v Malešicích - osobně, Bolzano a Ferona Hradec -poštou
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 10. 2017, 6:57

ferona malesice asi pred mesicem:
nemame nemame, nevedem, mozna v hradci, tak v hradci taky ne, nemame, nevedem
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Zbýňa
Příspěvky: 1916
Registrován: 3. 9. 2010, 8:45
Bydliště: Čelákovice

25. 10. 2017, 7:06

Tak to musí bejt nějakej úpadek. Bral jsem tam běžně 12050, 15142, automatku, mosaz, 11523 hranoly. Z toho Hradce třeba zušlechtěnou 15142.
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5088
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

25. 10. 2017, 7:08

robokop píše:ferona malesice asi pred mesicem:
nemame nemame, nevedem, mozna v hradci, tak v hradci taky ne, nemame, nevedem
Taky jsem něcho chtěl, nebyl problém v Hradci máme pošleme si to do malešic ( doprava 800Kč) za 2 tyčky cca 400mm dlouhé a průměr 40mm, jsem myslel že se posra..
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 10. 2017, 7:18

jojo
a toho behani kvuli tomu
se nedivim ze 800

fakt bylo fajn dojit do ferony holesovice
neco malo tam i meli, vzdycky se to nejak splacalo
k tomu navic nejakej ten kiselej ksicht
ale v nouzi se vzdy neco naslo
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

25. 10. 2017, 7:27

jenže v těch Holešovicích měli jen 10, 11ku třídu, nějakou 12ku 14ku 15ku atd tam stejně neměli, s tím Tě posílali do Malešic.. a tohle běžné mají i v tom Kondoru..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

25. 10. 2017, 7:33

no v kondoru na sterboholech rozhodne teda ne
kdyz potrebuju na nejakej pripravek kousek tak je mi skoro jedno z ceho to je spis me zajima prumer a to zda to budu za hodinu mit
jak jsem uz psal lepsi material mam v cr strach kupovat
onehda mi kamos vypravel jak varili celej pivovar v nerezi a vychazeli mizerne svary
porad je buzerovali ze jsou nality a buhvi co
a za par tydnu se zjistilo ze je dodavatel osidil na materialu a dodal jim jinej levnejsi
vsechno vyrezat a znovu

stejne jako treba SKF
potrebuju od nich takovy linearni vedeni
a mesic cekam na nabidku
vcera kdyz uz jsem byl nasranej mi rekli ze to je pry normalni
a ze dodaci lhuta potom nebude kratsi nez dva mesice

je to nahradni dil do stroje
az nekdo prijde zase s pozadavkem na servis tak mu mam rict co?
jsme v cechach
vymenim to za hodinku
ale dodaci lhuta je dilu je pul roku
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
testone
Sponzor fora
Příspěvky: 7176
Registrován: 3. 12. 2010, 5:56
Bydliště: Slaný

25. 10. 2017, 7:57

Slavík na Kladně
fskladno.cz
sklad mají na webu
90% sortimentu jsou kulatiny 11523, 12050, 14220, 15142 QT
uříznou jakýkoli kousek, jen poslední dobou nestíhají, tak je to tak 3,4,5 dní čekat
Obvykle se dějí věci obvyklé. Méně často se dějí věci neobvyklé a zcela vyjímečně se dějí věci vyjímečné...
Masturn 40 CNC, Hermle UWF1200H CNC a pár klasik
http://www.radialengine.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.autopejsek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
filla
Příspěvky: 3536
Registrován: 1. 12. 2013, 12:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

25. 10. 2017, 9:31

vy se mate, ja kdyz v brne poptam hlazenku 11600, tak mi misto toho nabizi vystuhu do betonu
"do řiti se řítíme, ani o tom nevíme.."
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

25. 10. 2017, 9:52

Vezmu to od konce. Kondor Radotim ma nejvyssi ceny zeleza v CZ a soucasne nejdrazsi rezani mozna v evrope. Mimo Strabaku, Metrostavu, Skansky, kterym jsou ceny relativne sumak a (navic maji vytendrovane ceny naprosto jine) tam muze nakupovat pouze naprosty blazen nebo hobbik co si povlece jednu kariu sit na privesnem vozicku na chaloupku.

Ferona byla uplne skvela, cokoliv bylo skladen a nikdo neresil zda si beru tunu nebo par kilo. Ted uz to muzu rict ... je konec ... stacilo rict heslo cigara a skladnik narezal za cigara. Bylo i fajne skladnikum pomoct, makali tam za 15 litru hrubeho :-( Jezdil jsem pro stovky az tisice kusu kratkych rezani, kde rezani/strihani i za rozumnou Ferony cenou vyrazne prevysovalo cenu matrose. Myslim ze ztratu Holesovicke Ferony pociti opravdu hodne firem i zivnostniku. Dost me to mrzi i ser.. Ferona Malesice prodava pouze firmam a pouze po tycich. Presne co psal Robocop, vsechno je slozity aparat. Nemame, objedname, potom ale vezmeze alespon par tun atd. V Holeskach se prijelo, nalozilo, frcelo.

K tvemu dotazu Zdenku. Tento fakt kam prijde matros byl samozrejme predmetem dotazu na obchodaky i skladniky. Je naprosto !! zbozne prani si myslet, ze neco budou prodavat v zeleze. Vsechno pofrci do huti. Posledni mesice uz neobjednavali nove zbozi a mimo siti a roxoru byl bezny material hodne vyzobany, zbytku nebude ani mnoho. Jiny obchodak nekde slysel, ze do zbourani budov to udajne jeste nejakou bude provozovat neznama firma, nevim ? Kondor to ma stejne, kamos tam pracuje. Jeden den v roce prijedou bez ohlaseni auta z huti. Vsechno co neni v plne delce se odveze. Je to narazovka, aby zamestnanci nemeli moznost neco si ulit. Manipulace a invetura s odrezky je drazsi nez je zlikvidovat a opet nakoupit novy matros na sklad.

Vetsi mnozstvi bez pres Ostravskeho prostrednika, ceny v Polsku jsou 1/3 toho co nam tady nabizi. Kondror stale pomlouva Polske vyrobce, ale tohle je napriklad jekl z Ferony. Podobnou hruzu jsem doposud nikdy nedostal. Je to pohled na vnitrni svar jekl 100x100x8

Obrázek
Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 2263
Registrován: 3. 8. 2016, 9:29

25. 10. 2017, 10:49

Koukám jako puk, jaký s nákupem železa máte problémy. Přitom Praha.

U nás seženu přes kamaráda, který dělá těžkou vzduchotechniku z Ferony cokoliv a ještě za 16 Kč/kg. Jen jednou se mi stalo, že u jeklu 180x180x8 prodávali pouze celých 6m.
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22371
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

26. 10. 2017, 6:37

Jinak ta ferona v mosazi pekne napalovala ceny
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2673
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

26. 10. 2017, 9:16

elbarto:
není pravda, že Malešice prodávaj jen firmám. Jako soukromá osoba jsem tam pár věcí nakoupil. Taky není úplně pravda, že to musíš brát v celejch délkách. Třeba jakly ano, akorát jsou ochotný (ne zadarmo samozřejmě) ti to nařezat na přepravní délku. Kupoval jsem tam třeba tyčovinu pr. 140 mm a uřízli mi 2 kusy po 25 mm. Záleží na tom, co kupuješ. Plocháč 120x15 mi taky bez problémů ucvakli metr.
Co se týká Holešovic, haly, kde je hutní materiál, se zavíraj a likvidujou hned. Ta přední hala, kde jsou šrouby, nahoře vercajk, nějaký topenářský nesmysly a tak, ta zůstává zatím stát a od nového roku se pronajímá někomu, kdo tam ty šrouby a spol bude dál prodávat. Jen jí prej kus ukousnou, aby mohli jezdit k těm halám. Asi tu část, kde jsou teď závitový tyče.
To je aktuální informace z minulého týdne. Pár lidí z Holešovic přechází do Malešic.
Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 4861
Registrován: 22. 5. 2014, 10:27
Bydliště: Prague

27. 10. 2017, 3:51

Pafik: co obchodak to momentalni nalada a pristup. Kamarada privatnika na ferovku vykopli, nemas ZL tahni. Bral jsem prumer 55 ted z hlavy nevim neco na kaleni a obchodak mi prisahal, ze dela jedinou vyjimku ve svem zivote, kdyz mi prodava metr. Vsechno aparat, vrtanice, vratna s vazenim nijak nespecha, papiry, rezani, atd. Zlate Holesky :-(
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“