Jak na odpis nehmotného majetku při daňové evidenci.

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Uživatelský avatar
Martinhora
Příspěvky: 993
Registrován: 17. 2. 2009, 11:19
Bydliště: Rokycany

26. 1. 2018, 7:20

No co sem říkal 8)
lubbez
Příspěvky: 3154
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

26. 1. 2018, 1:02

No já osobně bych to udělal tak, že bych tím SW jakoby vylepšil odepisovanej stroj a hotovo. Odepisování SW při vedení DE nemá jednoznačnou oporu v zákoně a sice ti to dneska někdo odkejval, ale při případné kontrole za pětt let ti to nikdo uznat nemusí a jsi v prde..li.
Uživatelský avatar
bobik
Příspěvky: 4564
Registrován: 11. 12. 2007, 7:48
Bydliště: Okres Klatovy

3. 3. 2018, 10:43

Tak jsem si nainstaloval program Pohoda, a tam mi odpis nehmotného majetku neumožňuje. Takže nejspíš to je, jak píše lubbez, co FÚ, to jiný názor. K čemu vlastně ty zákony jsou? Koukám, že přecházíme na americký model. To se vydá nejasný zákon a pak se čeká na rozhodnutí soudů, jak si správně ten zákon vyložit.

Sakra, až bude zase nějaká revoluce, tak je třeba vypracovat novou ústavu s mantinely. Omezení počtu zákonů, omezení počtu slov v zákoně a musí je pochopit i IQ tykve. Omezení na procentuální zastoupení úředníků, omezení na státní dluh....
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10118
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

3. 3. 2018, 11:06

Chvilku počkej ,další revoluce příjde ze západu a bude vyhlašována z minaretů zpěvem muezzínů ,a to už budou daně ten nejmenší problém :wink:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“