CNC model

odkazy a obchody
oscar
Příspěvky: 1190
Registrován: 2. 5. 2010, 8:50
Bydliště: Perníkovice

25. 4. 2013, 9:44

Diky za informaci, vypada to velmi pekne.

chapu-li to dobre, veskere kouzlo je v tomto ventilu
Obrázek

to vypada cenove velmi schudne.
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8870
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

25. 4. 2013, 10:03

..a v proudu stlačeného vzduchu 4-6 Bar v modrý hadičce.
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
Uživatelský avatar
JackAnthonyP
Příspěvky: 69
Registrován: 5. 10. 2011, 1:56
Bydliště: Senica

25. 4. 2013, 6:25

Presne tak ako doplnil Thomeeque plus regulačná tryska na konci! Inak potrebný tlak som podrobne neskúmal, musí to fungovať v širšom rozsahu. Tuším výrobca píše od 1atm...Ja som kupil ventil a koncovú trysku. Článkovú hadicu a koncové šroubenie som už mal. Pozor, v originál článkovej hadici sú narvané dve hadičky koaxiálne. Dosť ťažko sa to kopíruje, je to dosť natesno... Hadičky na ventil samotný pasujú std. Festo cez šroubovú spojku. Priemer čiernej vonkajšej v článkovanej hadice je taký aby sa do nej dala vsunúť modrá 2mm Festo. Kdo má problém zoberie aj originál článkovú hadicu podla dlžky ktorú potrebuje tá už je vybavená hadičkami. Kdo má problém s uchytením a má na mašine vhodne kus železa, zoberie aj magnet- to je inak dost drahé. Ja som ventil zaitegroval do Z platne aluminiovým "L" cez telo ventilu dvomu šroubami.
Ak nechcem mlhu, len vytiahnem červenú hadičku spolu s deklom z nádoby. Inak, na nej = červenej mám nasunuté klasické bimbátko používané do motorovej nádrže pre žhavíky alebo benzíňáky, aby bol koniec ponorený do chladiva vždy keď ponorený má byť.
Aspire 9.5, Armote Gravos
Odpovědět

Zpět na „www stranky o stavbe CNC“