duralove plechy a plochace 6082 brno a okoli

NIKER
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 5. 2009, 5:51

28. 5. 2009, 6:24

Hledam firmu ktera prodava tyto materialy spis odrezky, prosim poradte. Dik
Martin P
Příspěvky: 115
Registrován: 7. 3. 2009, 12:01
Bydliště: Pržno

28. 5. 2009, 7:46

V okolí Brna neporadím, ale možná se bude hodit někomu toto: http://www.feropol.cz/ okres Vsetín. Odřezků tam měli na třech paletách - kilo za 40Kč. Většina značená.
Uživatelský avatar
wolf
Příspěvky: 244
Registrován: 4. 11. 2006, 4:23
Bydliště: Březí u Mikulova

28. 5. 2009, 8:02

wolf
Uživatelský avatar
Krutor
Sponzor fora
Příspěvky: 995
Registrován: 2. 12. 2008, 8:58
Bydliště: Moravské Bránice
Kontaktovat uživatele:

28. 5. 2009, 8:54

ALMS je super, můžu vřele doporučit. Bohužel pokud jde o plechy, tak do síly 10 mm prodávají jen celé tabule 2000x1000 mm :-(

Ale plechy řeže Feropol, jsou velmi ochotní.
LO-76
Příspěvky: 43
Registrován: 30. 9. 2008, 7:05
Bydliště: Poprad

29. 5. 2009, 12:16

alebo www.valsteel.cz
bral som dva mensie kusy duralu 7075 a nebol problem poslat na slovensko
wegac
Příspěvky: 64
Registrován: 23. 11. 2008, 2:38
Bydliště: znojmo
Kontaktovat uživatele:

9. 12. 2013, 7:19

Alms brno osobně určitě nedoporučuju, otřesné chování, otřesný přístup k zákazníkovi.tuto zkušenost má spoustu teda spíš všichni moji kolegové co tam nakupovali.
Opravdu hnus.
Naposledy upravil(a) wegac dne 27. 12. 2013, 7:04, celkem upraveno 1 x.
wegac


co nejde silou, jde jeste vetsi silou!
Uživatelský avatar
Krutor
Sponzor fora
Příspěvky: 995
Registrován: 2. 12. 2008, 8:58
Bydliště: Moravské Bránice
Kontaktovat uživatele:

14. 12. 2013, 9:06

wegac píše:Alms brno osobně určitě doporučuju, otřesné chování, otřesný přístup k zákazníkovi.tuto zkušenost má spoustu teda spíš všichni moji kolegové co tam nakupovali.
Opravdu hnus.
Na co konkrétně si stěžuješ? Já tam chodím rád, ale je fakt, že vždy vím přesně co chci, a taky už mě tam znají a váží si mě jako stálého zákazníka, i když jim nedělám velké odběry. Tedy relatině - myslím že tam utratím průměrně tak 2000 Kč měsíčně.
Co jsem tak vypozoroval, tak dost sporů tam pramenilo z toho, že zákazník se vůbec nevyznal ve slitinách, a měl nereálné požadavky na vlastnosti materiálu, které si arogantně prosazoval.
Petr Spáčil
Hoyas
Příspěvky: 61
Registrován: 1. 12. 2012, 7:45
Bydliště: Podivín (Břeclav)

14. 12. 2013, 9:28

Krutor píše:
Na co konkrétně si stěžuješ? Já tam chodím rád, ale je fakt, že vždy vím přesně co chci, a taky už mě tam znají a váží si mě jako stálého zákazníka, i když jim nedělám velké odběry. Tedy relatině - myslím že tam utratím průměrně tak 2000 Kč měsíčně.
Co jsem tak vypozoroval, tak dost sporů tam pramenilo z toho, že zákazník se vůbec nevyznal ve slitinách, a měl nereálné požadavky na vlastnosti materiálu, které si arogantně prosazoval.
S Almsem máme taky jenom dobré zkušenosti. Doporučuji.
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

27. 12. 2013, 7:00

wegac píše:Alms brno osobně určitě doporučuju, otřesné chování, otřesný přístup k zákazníkovi.tuto zkušenost má spoustu teda spíš všichni moji kolegové co tam nakupovali.
Opravdu hnus.
Nechápu! V Alms Brno nakupuji už možná více než 6 let. Nejsem stálý zákazník jako Krutor.
Nakupuji tam maximálně za 2000 za rok, ale nikdy jsem se nesetkal s neochotou, nebo arogantním chováním.
Prodají mi třeba zbytek za 200 Kč. Proto tam stejně jako Krutor jezdím rád a bez ironie a hlopupých řečí firmu doporučuji.
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
wegac
Příspěvky: 64
Registrován: 23. 11. 2008, 2:38
Bydliště: znojmo
Kontaktovat uživatele:

27. 12. 2013, 7:09

Takové mám zkušenosti a nejenom já, tak jsem to napsal, pokud máte jiný názor, já vám ho neberu. Od toho je fórum, aby člověk napsal svůj názor a ne aby hodnotil názor jiného!
wegac


co nejde silou, jde jeste vetsi silou!
Uživatelský avatar
Zdenek Valter
Příspěvky: 5189
Registrován: 9. 1. 2009, 5:16
Bydliště: Ústí n. L.

27. 12. 2013, 7:56

wegac píše:Takové mám zkušenosti a nejenom já, tak jsem to napsal, pokud máte jiný názor, já vám ho neberu. Od toho je fórum, aby člověk napsal svůj názor a ne aby hodnotil názor jiného!
Sorry ale přečti si cos napsal - cituji :"Alms brno osobně určitě doporučuju ..." a teprve z další části věty vyplývá, že to myslíš asi ironicky "... otřesné chování, otřesný přístup k zákazníkovi....".
BTW. hodnocení příspěvků není v diskusních fórech zakázáno, pokud nepoužívá vulgarit, či urážek toho druhého. Také má každý právo veřejně vyjádřit nesouhlas s příspěvkem toho druhého.
To jsi učinil i Ty sám svým příspěvkem.
Nicméně, Tvůj negativní názor na tuhle firmu není dle mého názoru dostatečně podložený argumenty a opět dle mého názoru může být považován i za pomluvu.
Hobbík - obráběč i 3D tiskař začátečník - strojní park je konečně instalován
wegac
Příspěvky: 64
Registrován: 23. 11. 2008, 2:38
Bydliště: znojmo
Kontaktovat uživatele:

27. 12. 2013, 8:17

Za svým názorem si stojím. Nebyl jsem tam jednou, několikrát tam byl i můj technik, přijel stejně nastvanej jako já. Jezdím tam jen kvůli tomu, že to mám po cestě, jinak bych tuto firmu bral velkým obloukem. Stejný názor mají i lidi z fa Agiatech, kovo Stehlik atd. Pokud máte dobré zkušenosti, můžu vám je jenom závidět.

Nebyla to ironie, ale překlep, za to se omlouvám :wink:
wegac


co nejde silou, jde jeste vetsi silou!
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

27. 12. 2013, 8:20

já bejt takhle nespokojenej tak tam nejezdím ani kdybych to měl u domu.. takže tak strašné to asi nebude ne?
jinak tu firmu neznám..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3574
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

28. 12. 2013, 12:11

Zdenek Valter píše:
wegac píše:Takové mám zkušenosti a nejenom já, tak jsem to napsal, pokud máte jiný názor, já vám ho neberu. Od toho je fórum, aby člověk napsal svůj názor a ne aby hodnotil názor jiného!
Sorry ale přečti si cos napsal - cituji :"Alms brno osobně určitě doporučuju ..." a teprve z další části věty vyplývá, že to myslíš asi ironicky "... otřesné chování, otřesný přístup k zákazníkovi....".
BTW. hodnocení příspěvků není v diskusních fórech zakázáno, pokud nepoužívá vulgarit, či urážek toho druhého. Také má každý právo veřejně vyjádřit nesouhlas s příspěvkem toho druhého.
To jsi učinil i Ty sám svým příspěvkem.
Nicméně, Tvůj negativní názor na tuhle firmu není dle mého názoru dostatečně podložený argumenty a opět dle mého názoru může být považován i za pomluvu.

Já wegace chápu a možná i vím na co naráží :) jezdím tam také poměrně často, takže pár poznatků.
Dojdu do kanclu, docel ochota, řeknu co chci, vystaví objednávku, pak musím nějakých 250m do skladu, stoupnu do fronty, vezmě mě skladník, přečte objednávku, vyloví příslušný kus, uřízne a dopíše váhu, pak jdu opět 250m do kanclu, tam to zalepím, pak dalších 250m do skladu, tam to ukážu, dostanu uříznutý kus a dalších 250m k autu, jaká je služba pro velkoodběratele nevím, beru tak max do 2 litrů, ale docela často :) a ten nahcozenej kilák je fakt otravnej
ps....Už jsem to tam chtěl jednou říct přímo v kanclu, ale bylo mě to žinantní, hned jak člověk vleze do té chodby mají zřejmě hajzl a tam snad chodí srát celé brno :D jako jednou jsem tam dostal takovou pecku do nosu, že jsem zapomněl pro co jsem to vlastně šel... :D
takhle když to člověk čte je to sranda, ale tyhle drobnosti by možná mohli ošéfovat+systém třeba z gumexu kdy skladník má terminál spojený s kasou a to je teda lahoda tam nakupovat :) , navíc když mě pak zkásne opravdu pěkná holka tak se opět rád stavím :wink:

edit: nebrat jako bernou minci, jen osobní zkušenost z výše jmenovanou fy :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
Krutor
Sponzor fora
Příspěvky: 995
Registrován: 2. 12. 2008, 8:58
Bydliště: Moravské Bránice
Kontaktovat uživatele:

28. 12. 2013, 9:30

Jo, tou turistikou je ALMS pověstný. Myslím, že to není 250 m, ale tak 70 m, ale když spěcháte a třeba prší, tak to docela otravuje. Důvodem je, že oni cenu počítají dle skutečné, nikoliv teoretické hmotnosti. To se sice může opravdu lišit, ale těch pár desetin procenta zákazníci těžce odchodí.

Jinak ani kancl ani sklad tam nezáří luxusem, ale to spíš vítám, aspoň nemám blbý pocit, že to všechno platím.
To hlavní, co mám na ALMSu rád, je šíře sortimentu, přičemž téměř vše je skladem.
Petr Spáčil
Odpovědět

Zpět na „hliníkové profily“