Škoda Machine Tool - obráběcí stroje

Odpovědět
MZ
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 8. 2006, 3:45
Kontaktovat uživatele:

18. 3. 2007, 9:24

Rád chodím, na tohle fórum a rád čtu Vaše zkušenosti s obráběním a CADy. Mám tu pro Vás jeden snad pěkný odkaz: www.cz-smt.cz Už jen pro to, že jsem tu zaslechl názor, že když si někdo chce pořídit soustruh, tak co největší, protože do malého velký obrobek neupne ... Rozměry a vlastnosti těchto obráběcích strojů mě dnes a denně berou dech ;-)
prochaska
Sponzor fora
Příspěvky: 8164
Registrován: 16. 7. 2006, 12:33
Bydliště: Praha Bohnice + Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

19. 3. 2007, 7:28

MZ píše:Rád chodím, na tohle fórum a rád čtu Vaše zkušenosti s obráběním a CADy. Mám tu pro Vás jeden snad pěkný odkaz: www.cz-smt.cz Už jen pro to, že jsem tu zaslechl názor, že když si někdo chce pořídit soustruh, tak co největší, protože do malého velký obrobek neupne ... Rozměry a vlastnosti těchto obráběcích strojů mě dnes a denně berou dech ;-)
Taky jsem zastánce tohoto tvrzení a hned jsem to tudíž zkusil, ale žena rezolutně říká, že TOHLE tedy do obýváku NE! Neměl byste po ruce nějaké další argumenty abych ji přesvědčil? :-)
Aleš Procháska
QNX
Příspěvky: 3701
Registrován: 20. 12. 2006, 9:59
Kontaktovat uživatele:

19. 3. 2007, 10:07

Co takhle pokusit se ji nalákat na bydlení v tom krásném žlutém domečku? :D Když se nevejde soustruh do obýváku, tak by mohlo být řešení nastěhovat se do soustruhu. :D
Fizol
Příspěvky: 355
Registrován: 24. 11. 2006, 6:22
Bydliště: Košice

19. 3. 2007, 10:30

Fakt to "patrí" do: výrobci mini cnc :D :D :D
MZ
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 8. 2006, 3:45
Kontaktovat uživatele:

19. 3. 2007, 7:30

QNX píše:Co takhle pokusit se ji nalákat na bydlení v tom krásném žlutém domečku? :D Když se nevejde soustruh do obýváku, tak by mohlo být řešení nastěhovat se do soustruhu. :D

Ten žlutý "domeček" tak vcelký není, je to jen ovládací plošina stroje s hlavním panelem, rozměry cca 3x1,8m. Zato u soustruhů je ovládací plošina celkem pěkná, cca 4x4m :-)
Fizol píše:Fakt to "patrí" do: výrobci mini cnc Very Happy Very Happy
Myslím, že jo, ono když už si chci koupit frézku na plošné spoje, tak pořádnou...

Pro pana Prochazku:
Stačí ženě říci, že menší stroj nemá cenu pořizovat, že jsou to vyhozené peníze. Prostě točný průměr menší jak 2500mm nemá cenu :-)

V každém případě zde máte dalšího výrobce mini-CNC :-)
Uživatelský avatar
magi
Sponzor fora
Příspěvky: 2654
Registrován: 16. 10. 2006, 12:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

19. 3. 2007, 9:33

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „výrobci mini cnc“