Postprocesor SCHIRON FZ12W ŘS 810M Sinumerik pro Surfcam

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ferda
Příspěvky: 329
Registrován: 28. 5. 2009, 9:15

3. 6. 2009, 1:30

Mám velkou prosbu zda čistě náhodou někdo nemá PP 3 osy aspoň nějaký
na ŘS 810M Sinumerik vertikální centrum Mám Surfcam 3 osý. Hlavně aby to bylo spíš na styl ISO kodu. třeba Fanuc Hedenhain ISO ´Dialog bych těžko dekódoval :lol: Jestli je to více osý tak to nebude vadit aspoň bych viděl ty syntaxe-já to pak vyřežu. :D
Dále by taky bodnula jakákoliv dokumntace i částečná o programování. Hlavně popis jeho cyklu a parametrů .
Dále uvítám taky kontakt na někoho kdo to přímo provozuje jde o PAVOUČÍ stroj:SCHIRON FZ12W Magnum ŘS 810M Sinumerik s otočným pracovním stolem -2pracovní místa - palety + přídavný otočný stůl Peizer.
Děkuji předem.
Práce fšeho druhu (hlavně závity)
Jsme ČEŠI, musíme si pomáhat!
Uživatelský avatar
Radek-B
Příspěvky: 2144
Registrován: 13. 9. 2006, 11:09
Bydliště: V:Karlovice
Kontaktovat uživatele:

3. 6. 2009, 2:11

Surf ma 810 sinumerik ve svych zakladnich postech, hledej :D

RADEK
modernizace/repase CNC strojů a zařízení
automatizace/konstrukce
vladosk
Příspěvky: 156
Registrován: 5. 6. 2008, 7:48
Bydliště: Prievidzsko SK

3. 6. 2009, 3:58

Nevím co je to Pavoučí stroj :lol: ale v práci máme 4x Chiron FZ12W se Sinumerikem 840D, 810M GA1,810M GA3 a s Fanucem 0M-Magnum, ale mate mne to Schiron
vlado
Uživatelský avatar
Ferda
Příspěvky: 329
Registrován: 28. 5. 2009, 9:15

3. 6. 2009, 7:33

To Radek:. Hledat v základech, to mne nenapadlo. Já ty posty zracinalizoval. Připadalo mi to nepotřebný a nepřehledný když jsem jich měl tolik a tak jsem je vyřezal. Pak jsem se v tom dobře vyznal. Dobrá musím se pokusi obnovit archiv.Jestli tam jsou tak je najdu!
To Vladosk: jasně to jsem popletl je to Chiron . Každý náš firemní stroj mám pro sebe pojmenovaný zde je naše legie: Maly Jack, Kyklop, Mars, Barbar ten Spider tak je poslední. Chiron má ten atipický zásobník s těma chapadlama tak mne napadl pavouk :lol:
Ještě jednou díky .
Vladosk nebyl by telefon :cry: stačí služební určitě budu potřebovat přítele na telefonu. Je krize a tak potřebuji dát stroj do provozu ekonomicky. I malá myška zachránila velkého lva. Já jsem ta myška, ale někdy v budoucnu nikdo neví?
Díky.
Práce fšeho druhu (hlavně závity)
Jsme ČEŠI, musíme si pomáhat!
Odpovědět

Zpět na „postprocesory“