Tak jak si vedeme? Ja bych rekl ze velmi dobre

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
prichy
Příspěvky: 767
Registrován: 29. 7. 2006, 11:05
Bydliště: Sokolov

2. 11. 2009, 7:08

ted v posledni dobe jsem vubec nekoukal na zahranicni fora...ci lepe receno stranky kde se chlubi s cnc hobby masinkama jejich kontrukteri.
Prvni jsem nasel kdysi davno madarske...nevim, jestli pokrocili, ale kdyz vidim jak zde rostou vsichni, stavi druhe, treti lepsi masiny.....parada.

diky i vsem lidem, kteri se s nami deli o jakekoli zkusenosti....zaplat pan buh, ze jsou chvile, kdy mohu byt hrdym cechem :wink:
Prichy
Mirek-Gravos
Sponzor fora
Příspěvky: 715
Registrován: 9. 1. 2008, 11:39
Bydliště: Veleň
Kontaktovat uživatele:

16. 1. 2010, 3:33

Protoze zatim nikdo nereagoval a mam obdobne nazory, myslim taky, ze si vedeme dobre.
A stoji za to si obcas pripomenout: Cerpame z neceho, co obdivoval svet, co u nas lide vymysleli, vyrobili a dokazali to prodat. Mam velkou uctu k jejich praci a invenci a mym snem je byt dobry jako oni. Pracoviti, napaditi, presni.... Poctivost se dnes nenosi, ale remeslo nepoctivost prozradi. Setkavam se s mladymi tvurci, schopnymi vyuzivat moderni tvurci nastroje- CAD/CAM/FEM... a mam radost, ze jsou tvorivi a nachazi cesty, ktere ja uz neobjevim. Dekuji adminovi, co forum vymyslel a zalozil, dekuji vsem prispevatelum, kteri mi pomohli v me praci.
A preji si, abychom se zde dale setkavali a vzajemne si pomahali.
Tak zdravim PRICHYho i vsechny ostatni.
Foru zdar!
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22401
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

16. 1. 2010, 3:44

taky jsem velmi rad ze se krisi skoro zapomenute kutilstvi ale i remeslo a kdyz budem takhle pokracovat jeste vsem ukazem ze ne nadarmo jsme kdysi byvali strojirenskou velmoci
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
prichy
Příspěvky: 767
Registrován: 29. 7. 2006, 11:05
Bydliště: Sokolov

16. 1. 2010, 5:05

Malinko jste to stahli na mensi "region"...............rekl bych to tak, budme klidne i budujme to tak, abychom byli konkurence schopni a to nejmene...

lepe, budme jedni z nejlepsich na svete, at se jedna o cokoliv...
Prichy
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“