Kleština 4 na soustruh S28

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Odpovědět
HONZA.S
Příspěvky: 94
Registrován: 3. 6. 2009, 12:06
Bydliště: Střední Čechy

31. 3. 2012, 4:45

Kleština 4 na S28 za 100,-
Přílohy
CIMG1432.JPG
Když auto tak 4x4
HONZA.S
Příspěvky: 94
Registrován: 3. 6. 2009, 12:06
Bydliště: Střední Čechy

6. 4. 2012, 6:47

Sleva za 50,-
Když auto tak 4x4
HONZA.S
Příspěvky: 94
Registrován: 3. 6. 2009, 12:06
Bydliště: Střední Čechy

16. 8. 2017, 12:15

stále se tu válí
Když auto tak 4x4
Dany
Příspěvky: 25
Registrován: 4. 3. 2020, 6:46

16. 1. 2024, 8:25

Zdravím,tady se dívám nabízíte kleštinu na S28 4mm. Není náhodou ještě k mání? 4 mm kleštinu sháním...
Pitrs79
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 2. 1. 2024, 2:19

17. 1. 2024, 9:04

Ahoj, jsem tu nováček. Mám po otci spoustu nářadí: Soustruh, frézku, stojanovou vrtačku, uhlovou pilu at. plus spoustu přídavného nářadí a dílů...sklíčidla, frézy, atd atd. Poradí mi někdo co s tím. Asi jeden z dotazů bude, co je to za soustruh...tak soustruh Je rumunský SB250x500. děkuji všem příspěvkům předem. Petr
Modros
Příspěvky: 1680
Registrován: 31. 3. 2019, 7:58

17. 1. 2024, 9:10

Pitrs79 píše: 17. 1. 2024, 9:04 Ahoj, jsem tu nováček. Mám po otci spoustu nářadí: Soustruh, frézku, stojanovou vrtačku, uhlovou pilu at. plus spoustu přídavného nářadí a dílů...sklíčidla, frézy, atd atd. Poradí mi někdo co s tím. Asi jeden z dotazů bude, co je to za soustruh...tak soustruh Je rumunský SB250x500. děkuji všem příspěvkům předem. Petr
začal bych tím že nebudu umistovat svuj dotaz kterému teda vubec nerozumim do inzerátu někoho jiného.

k tvému dotazu...co s tím, no mužeš to vyhodit do šrotu, zapálit, dívat se na to, pracovat na tom....v podstatě máš neomezené množství variant
Masso, stroje všemožný, autoservis, amatérské závody Nissan GTR
mstreicher
Příspěvky: 589
Registrován: 30. 9. 2017, 10:08
Bydliště: Zichovec
Kontaktovat uživatele:

17. 1. 2024, 9:12

jak pise Modros, dej to do vlakna k soustruhum, frezkam a dalsim strojum. Nasdilej fotky. Pokud to chces prodat, pak zaloz separatni vlakno. To se pochopitelne bez fotek stroje, jeho stavu a stitku + ceny neobejde.
Pitrs79
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 2. 1. 2024, 2:19

17. 1. 2024, 9:17

děkuji za velice cennou radu
Odpovědět

Zpět na „Prodej“