sháním něco nevím co :-D

kdyz nebudes vedet kam to dat tak to napis sem, admin to za tebe umisti nebo vytvori novou sekci
Uživatelský avatar
pájač
Příspěvky: 1143
Registrován: 28. 1. 2008, 8:35
Bydliště: Levice

17. 3. 2011, 6:50

RaS píše: gombicky je co? :D
Tie guľaté veci, čo sú na zapínanie kabátu. Kabát je vec na zimu. Zima je kosa. Kosa je ... :D
Nemáš CNC - nič neznamenáš.
30.01.10 pokusne spustené CNC. Neviem, ako som mohol doteraz bez neho žiť. ><((((º>
http://www.fishpol.sk
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1404
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2011, 6:57

Keramzit můžeš naimpregnovat PU lakem a taky můžeš nařezat kousky bukové kulatiny (mávátka, truhlářské tiple)
hopik
Příspěvky: 248
Registrován: 11. 9. 2006, 3:30
Bydliště: Ružomberok

17. 3. 2011, 8:01

pájač píše:
RaS píše: gombicky je co? :D
Tie guľaté veci, čo sú na zapínanie kabátu. Kabát je vec na zimu. Zima je kosa. Kosa je ... :D
gombik - gombicka ...knoflik ma taku vyhodu, ze ostane tam kde to vysypes /velmi dolezita vlastnost :D

Aj tak su potom nervy to pozbierat aj 5x za den /dobra je na to mechanicka metla - LEGO vyrabalo nieco take cim sa zbierali kocky zo zeme
Radsej budem 7h rozmyslat a 1h pracovat ako opacne
kalin.oleg
Příspěvky: 313
Registrován: 15. 7. 2006, 5:37
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2011, 8:20

-
Počas práce s CNC možno fajčiť...
Uživatelský avatar
ferguson
Příspěvky: 462
Registrován: 20. 8. 2008, 7:51
Bydliště: Žilina

17. 3. 2011, 7:31

gombicky=knoflicky
ak som to dobre napisal po cesky :D
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3595
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2011, 7:36

RaS píše:Je tu mnoho lidí tak třeba někdo poradí, sháním nějaké plastové kuličky, válečky v podstatě cokoliv velikosti asi 1cm (ne menší než 5mm - airsoftový kuličky ne)
v podstatě cokoliv čeho je hodně a nestojí moc.. dostal jsem úkol zajistit "směs" pro synka do mixu na hraní.. teď tam má jedlé fazole :D ale to se drtí a je z toho bordel..
nějaký nápad? potřebuju tak litr dva... nic mě nenapadá..
Hele nejlepší směs do mixu je písek :wink: přeci bys nechtěl aby malej až bude velkej myslel, že se v domíchávačích vozí fazole :lol: :lol: .
Fůra písku je pro děcka nad všechny hračky světa :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

17. 3. 2011, 7:56

už se těší na teplo na písek.. ale musí přežít nějakou dobu v obýváku.. a pochybuju že bys přijel uklízet :)
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3595
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

17. 3. 2011, 8:38

RaS píše:už se těší na teplo na písek.. ale musí přežít nějakou dobu v obýváku.. a pochybuju že bys přijel uklízet :)
Uvidíš jak bude baba ráda, až mu tam složíš ohrádku a fukneš do ní jedny kolečka :lol: :lol: Mě malá čmajzla v dílně dvanáctku stopkovou frézu která byla, ale naštěstí tupá, já o tom nevěděl, a ona si to dala do kapsy od tepláků a šla s nima spat do naší postele, ráno přiletěla ženská, prej : to si děláš prdel, normálně ti z hlavy padají špony a teď ještě toto :lol: :lol:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
RaS
Příspěvky: 8589
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

17. 3. 2011, 8:44

oni ty ženský pro to nemaj pochopení.. to znám.. cokoliv (výrobek, nástroj)ačkoliv je to třeba nové, zabalené tak smrdí je špinavé a mastné a okamžitě to letí do garáže.. vše je strašně nebezpečné atd..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Odpovědět

Zpět na „kdyz nebudes vedet kam“