Velikonoční nadílka ještě nekončí - stolní CNC brusky

Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
Pravidla fóra
Sekce se vypíná, inzerujte v našem novém bazaru https://www.strojirenstvi.cz/bazar .


Vyžadujeme: !!! prodejní cenu !!! nasledné smlouvání o ceně je přípustné. Smysluplný, výstižný a nejlépe stručný popis zboží. Doporučená je kvalitní čitelná fotografie. Zakazujeme: !!! Nabízet zboží pocházející z trestné činosti !!! Pomlouvat zboží, zesměšňovat cenu, nebo prodejce. Inzerovat s odkazem na komunikaci mimo forum (e-mail, telefon a podobne) vyjma bazaru na www.strojirenstvi.cz/bazar. Nesplnění podmínek vede k okamžitému smazání inzerátu, v krajním případě k BANu. Aukce vyjma Holandské dražby je zde přísně zapovězena!
Kupujici vzdy musi nejprve reagovat verejne do vlakna a az pote psat soukromou zpravu. Jde o to aby bylo verejne jasne kdo byl prvnim zajemcem.
Zamknutí/odemknutí inzerátu, smazání a moderaci administruje Ben Ash
BlackArt
Příspěvky: 326
Registrován: 18. 4. 2008, 1:07
Bydliště: Praha

14. 4. 2024, 12:21

...stále tu zůstávají 3 nevyzvednuté kusy, takže kdo má zájem má šanci.
Pouze rychlá akce, vzhledem k velikosti a hmotnosti se mi to tady nechce dlouhodobě schovávat....
mikiki
Příspěvky: 598
Registrován: 5. 1. 2011, 4:33
Bydliště: Vysočina

15. 4. 2024, 9:39

SZ
BlackArt
Příspěvky: 326
Registrován: 18. 4. 2008, 1:07
Bydliště: Praha

19. 5. 2024, 9:52

Poslední 3 kusy k dispozici - již žádné dlouhodobé rezervace !

Bruska 1
Brus1.jpg
Bruska 2 - PRODÁNO
Brus2.jpg
Bruska 3
Brus3.jpg
Cena 1500Kč/ks. Osobní vyzvednutí Praha.

Po dohodě je možno v dopoledních hodinách jednou za čas přiblížit do Plzně, Hradce, Teplic, Ústí, Chomutova, Českých Budějovic, Tábora, Pardubic nebo Kolína.
BlackArt
Příspěvky: 326
Registrován: 18. 4. 2008, 1:07
Bydliště: Praha

2. 6. 2024, 10:10

Bruska 2 prodána.
K dispozici již pouze bruska 1 a 3
mikiki
Příspěvky: 598
Registrován: 5. 1. 2011, 4:33
Bydliště: Vysočina

3. 6. 2024, 5:47

Už tu brusku někdo rozchodil?
Tedy zapnou, spustit brusné kotouče a vypnout jsem nějak našel. :D
Většinou tl.Weco a pak New Job - následně Start/Break atd.
Další hodnoty (např. Fun, Count, Po.Nr atd. atd.) pro zadání dalších parametrů moc nezvládám. :oops:
SW ani manuál nemám - máte někdo něco????
Zatím je mi to líto rozhodit na prvočinitele, tak se radši ptám.
BlackArt
Příspěvky: 326
Registrován: 18. 4. 2008, 1:07
Bydliště: Praha

3. 6. 2024, 6:55

....manuálně to lze ovládat šipkami, rozjet kotouče a pak hýbat osami - dál jsem to nezkoumal, jelikož pro to sám nemám žádné praktické využití a jiných projektů mám na dva životy, jako každý.....
mikiki
Příspěvky: 598
Registrován: 5. 1. 2011, 4:33
Bydliště: Vysočina

3. 6. 2024, 7:04

Jasně, mi ale ty mrchy šipky nefungují,
Zkoušel jsem nejdříve zmáčknout nějaké jiné tlačítko a pak šipku a nic.
Samostatně zmáčknout šipku nefunguje.
Asi musí být nějaký stav v kterém šipky fungují.
No snad na to přijdu :D :lol:
Zítra znova vyzkouším.
Ale moc Ti díky za info.
Petras
Příspěvky: 115
Registrován: 15. 2. 2008, 8:30
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

6. 6. 2024, 12:59

BlackArt píše: 19. 5. 2024, 9:52 Poslední 3 kusy k dispozici - již žádné dlouhodobé rezervace !

Bruska 1
Brus1.jpg

Bruska 2 - PRODÁNO
Brus2.jpg

Bruska 3
Brus3.jpg

Cena 1500Kč/ks. Osobní vyzvednutí Praha.

Po dohodě je možno v dopoledních hodinách jednou za čas přiblížit do Plzně, Hradce, Teplic, Ústí, Chomutova, Českých Budějovic, Tábora, Pardubic nebo Kolína.
Ahoj, měl bych dotaz k brusce č.3. To kolečko vpravo vedle dvířek zvrchu je na co? u ostatních to není vidět. Rozhoduji se mezi 1 a 3, tak hledám co a jak.

Mohl by mi zarezervovat do zítřka č.3 , seženu si dopravu.

Dík
Petras
mikiki
Příspěvky: 598
Registrován: 5. 1. 2011, 4:33
Bydliště: Vysočina

6. 6. 2024, 2:44

Koupil jsem č.2 a je tam v tom místě záslepka.
Asi pro nějaké nastavení toho přídržného systému na broušení sklíčka (jsou tam dva šrouby/imbusy).
U brusky č.3 bude asi jen jiná záslepka pravděpodobně abys nemusel páčit to víčko šroubovákem jak je vidět u č.1 + č.2.
Toť můj názor :D :D :D
Uživatelský avatar
Thomeeque
Příspěvky: 8949
Registrován: 30. 1. 2012, 10:20
Bydliště: Mimo ČR

6. 6. 2024, 3:07

já tam vidím dva soutředné noniusy, možná luxusnější verze nastavování místo těch šřoubů..?
mimooborová naplavenina • kolowratský zázrak™ • NPS • GCU • HirthCalc • ncDP.ino
BlackArt
Příspěvky: 326
Registrován: 18. 4. 2008, 1:07
Bydliště: Praha

6. 6. 2024, 6:05

Petras píše: 6. 6. 2024, 12:59
Ahoj, měl bych dotaz k brusce č.3. To kolečko vpravo vedle dvířek zvrchu je na co? u ostatních to není vidět. Rozhoduji se mezi 1 a 3, tak hledám co a jak.

Mohl by mi zarezervovat do zítřka č.3 , seženu si dopravu.

Dík
Trohu ti unadním rozhodování, bruska 1 již není mezi námi, pro úsporu místa byla rozebrána, takže je tady poslední ta TROJKA - ta má i možnost z boku nasadit šablonu a bruska vybrousí tvar dle této šablony. Takže má funkci i jakési kopírky.
Odpovědět

Zpět na „Prodej“