PRIPOMINKY K NOVE VERZI

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Odpovědět
tmp
Příspěvky: 23
Registrován: 9. 10. 2010, 12:31

24. 10. 2011, 5:15

R - stick píše:2: tmp

Nespočetněkrát tady padlo, že SubSilver je zastaralý, má bezpečnostní mezery a NENÍ komunitou phpBB podporován. A protože není podporován, tak se již nové mody (např ono zmíněné vyhledávání) dělají už jen pro defaultní Pro Silver. A to je taky hlavní důvod, proč je Sub Silver postupně z většiny fór vyřazován.

Pokud totiž instaluješ na fórum jakékoliv rozšíření, mod nebo úpravu, musíš krom vlastního jádra fóra upravit každou templatu, která je nainstalovaná. V zásadě se to dělá tak, že do PHP kódu doplňuješ řádky, které ti poskytne autor toho rozšíření. Pokud ale toto rozšíření SubSilver nepodporuje, tak jseš nucen MANUÁLNĚ zakomponovat každou část kódu do příslušného místa v SubSilveru - a protože ten používá již zastaralý tabulkový layout, tak musíš velmi dobře vědět, co a kam umístit, aby ti to šlapalo.

Proto se každý správce fóra snaží zastaralý SubSilver zrušit - a zde byl podporován již pouze z nostalgie. Bohužel ty nemáš na výběr - buď se přizpůsobíš, anebo toto fórum přestaneš navštěvovat. Anebo můžeš zkusit třetí cestu - najmout si někoho, kdo by byl ochoten tyto programátorské úpravy dělat. No a kdyby jsi si chtěl najmout mě, tak já beru na hodinu 850 Kč - (protože to není to, čím se primárně zabývám) - a počítej s tím, že úpravy té templaty tak, aby to šlapalo budou trvat něco kolem 5 - 7 dnů. (každý o 10 prac. hodinách) Takže jestli jsi ochoten tuto cenu akceptovat, tak ti pošlu číslo účtu - a po uhradě se do toho můžu pustit .... :) :) :)
len tak orientacne, kolko clovekohodin (zabitych php bastlenim) moze trvat nainstalovat napr. toto?

http://www.phpbb.com/customise/db/style/subsilver3/" onclick="window.open(this.href);return false;

(nechce sa mi kvoli tomu instalovat phpbb3 aby som si to stopol)

vyzera to takto

http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/?style_id=1078" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22435
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2011, 6:44

ok vezmem to tedy zcela materialisticky
poptal jsem upravu kodu template fora pro bannery a vyhledavac google u jednoho web programera, nabidnuta cena je 12 000,-
sam to delat nemuzu neb me zivi jine veci nez forum
az mi pristane 12 000 na ucte bude tu ten template behem par dnu

je vas 4 tak to mate trojku kazdej
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
tmp
Příspěvky: 23
Registrován: 9. 10. 2010, 12:31

24. 10. 2011, 7:17

robokop píše:ok vezmem to tedy zcela materialisticky
poptal jsem upravu kodu template fora pro bannery a vyhledavac google u jednoho web programera, nabidnuta cena je 12 000,-
heh, keby si do buducna nieco potreboval, rad ti to spravim za polovicu toho, co ti ponukne tento dotycny (pokial aj nadalej bude mat takto zabavne nastrely) - a to sa programovaniu ani nevenujem ;-)

okrem toho ten subsilver3 je len sada cssiek a obrazkov, ziadny php kod, nie je tam potrebne vobec nic modifikovat

nevadi, poriesim si to teda lokalne
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22435
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

24. 10. 2011, 7:20

to uz tady bylo nedavno s tim hostingem za 500 a realita je jina
idealni fakt asi bude kdyz si to poresis sam
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
tmp
Příspěvky: 23
Registrován: 9. 10. 2010, 12:31

25. 10. 2011, 2:53

a hor sa znovu do citania ;-)
Přílohy
cncforum.png
cncforum2.png
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“