CAD/CAM software

CAM software
stro1
Příspěvky: 126
Registrován: 9. 5. 2013, 8:03

7. 4. 2015, 7:34

.............
Naposledy upravil(a) stro1 dne 1. 5. 2015, 7:58, celkem upraveno 1 x.
Attila
Příspěvky: 33
Registrován: 15. 12. 2012, 6:29

9. 4. 2015, 6:13

Já to beru sportovně , je to diskuze a každý má nějakou tu zkušenost . Já teda zkusím ten HSMWorks stáhnout a kouknout na to . Ale myslím si , že když umíš jeden CAM fakt dobře i s fintami a jsi po nějakým období i experimentování s CAMem , tak musíš být v pohodě s tím i s tím . Každopádně HSMworks je poměrně levný a mnohé firmy dneska hledí především aby to bylo ,ale aby to moc nestálo . No a to je podle mě cesta do pekel . Já říkám ,na peníze nekoukat a koupit to nejlepší .Protože je to věc ,která tě živí ,tak proč na tom šetřit ? Ale jinak v principu s výše uvedenými názory i souhlasím .
Na jednom ruským serveru jsou i grafy prodejů CAMU za rok 2014 ve světě . Dávám to pro info přílohou . Pro ty ,kdo umí rusky nebo si to hodí do překladače tak je to zde : http://isicam.ru/expo/128/" onclick="window.open(this.href);return false; Jsou tam docela i zajímavý statistiky .
Přílohy
prodeje .jpg
kajos
Příspěvky: 8
Registrován: 21. 11. 2014, 8:04

9. 4. 2015, 7:27

Dardison píše:Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, resp. doporučit CAD/CAM software pro moji firmu. Aktuální situace je taková, že se zabýváme "výrobou" rámů forem, ale vše jen přes kooperaci. Momentálně máme vyhlédnuté dva CNC stroje (oba běží na Heidenu) a potřeboval bych vybrat správný software pro programátora. Vzhledem k tomu, že kohokoli se zeptám, tak mi řekne něco jiného (doporučí jiný soft), tak se obracím na Vás.

Děkuji za jakoukoli seriozní odpověď :).
Dobrý den, určitě bych do výběru zahrnul i FeatureCam nebo PowerMill od Delcamu. Skvělá podpora, manažer postprocesorů v ceně a mám pocit že je propojen i se solidworksem.
stro1
Příspěvky: 126
Registrován: 9. 5. 2013, 8:03

9. 4. 2015, 7:41

............
Odpovědět

Zpět na „CAM“