Pripominky

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1405
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

20. 1. 2013, 12:04

A delegovat na někoho adm. práva pro tu sekci, s tím že by se obraceli na něj o smazání. Taky bych navrhoval přesunout lubošovo vlákno o drátořezu do správné sekce EDM.
Per aspera ad astra
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5093
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

20. 1. 2013, 4:10

Hurá, po 10 dnech mám konečně zase svůj počítač a můžu taky normálně něco psát ( tablet a telefon už nechci vidět).
Ohledně obrázků souhlasím je nesmysl dávat ve velkém rozlišení, ale myslím že to není vždy úmysl. Co jsem ted byl na tabletu a telefonu tak jsem neměl možnost fotky zmenšit a je pravda že to fotí v nesmylné velikosti. Taky je pravda , že ne každý má vhodný soft na úpravu velikosti fotek a ne každý v něm umí pracovat.
Sekce prodej je fajn, ale s mazáním bych byl opatrný, myslím že u mnoha věcí či témat jsou zajímavé informace a to jak technické tak i cenové ( člověk si můžu udělat představu co za kolik). Také když si to člověk projde je na tom hezky vidět jak to zde leze nahoru od prvních pokusů, po mašiny na profi úrovni. Pokud tedy nějaký průvan volil bych spíš možnost přesunout ty inzeráty které budou třeba v nadpisu ozančeny jako prodáno ( přídaně Archiv) přesunuty do složky prodej-Archiv.
Už se mi totiž párkrát stalo že jsem něco koupil , inzerát byl smazán , a já jsem pak něco potřeboval ( infomace, rada..) a už jsem nedohledal od koho to bylo.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1405
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

20. 1. 2013, 6:39

V tomhe systému (diskusním) by mělo jít vlákna zamykat, tak to by asi taky bylo řešení.
Per aspera ad astra
RaS
Příspěvky: 8593
Registrován: 26. 3. 2009, 9:12
Bydliště: Úvaly

20. 1. 2013, 6:52

možná by to bylo bylo lepší řešení, prostě vlákno v prodeji po půl roce prostě zamknout, bylo by to tam vidět, člověk by se mohl ptát soukromě a bylo by to ošetřeno od nováčkovskejch troubů, který začnou bezhlavě řešit X let starej příspěvek třeba ve 20ti případech..
věčný rýpal,který musí mít poslední slovo, odpůrce low-cost zařízení končících v naprosté většině případů v hromadě šrotu
uživatelé hýbátek, kteří mají z mých příspěvků celoživotní trauma nechť si mé příspěvky VYPNOU
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1405
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

2. 2. 2013, 10:38

Tak jak si již možná někteří všimli, byla mi svěřena důvěra k administraci sekce inzerce, takže se na mne obracejte interní poštou, stran zamknutí prodaných vláken. pokusím se i o udržení tématu sekcí, ale protože není v mých silách přečíst všechny příspěvky, uvítám návrhy na přesuny vláken do správných témat
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

3. 2. 2013, 11:00

Ben Ash píše:Tak jak si již možná někteří všimli, byla mi svěřena důvěra k administraci sekce inzerce, takže se na mne obracejte interní poštou, stran zamknutí prodaných vláken. pokusím se i o udržení tématu sekcí, ale protože není v mých silách přečíst všechny příspěvky, uvítám návrhy na přesuny vláken do správných témat
Já jsem si všiml :wink: a hned mám dotaz. Nešla by ta inzerce zjednodušit(osekat, nařídit) tak, že by si ten případný prodejce založil jen jedno vlákno tak jako to má třeba black art, prostě veteš, bazar, úklid nebo tak nějak, spolu s nickem a jednou za čas by to aktualizoval, případně smazal prodané, doplnil atd????? To je přeci fajn, v tom jednom tématu se dá kšeftovat s kde čím :)

Situace, jaká tady panuje: 10 nových témat od jednoho uživatele na X různých pitchovin je fakt uhozená(kdo to dělá ať se chytne za nos :D ) :wink:
Mě ta inzerce v tématech nijak netěší, ale beru to, každopádně není přeci možný, aby témata prodeje zaplácali třičtvrtě stránky aktuálního dne, kdo to čte?? Pak tam jednou za tři dny dá na těch deset témat UP a vyřešený, kdyby to udělal takto každý desátý, tak tady z toho můžete udělat jen bazar :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1405
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

3. 2. 2013, 11:06

Tak to je téma na diskusi,případně by se to dalo do pravidel.
Zase nadpis tématu pár věcí na prodej, nebo jarní úklid (nic ve zlém) je takový nic neříkající, ovšem nutí tě to podívat se i když nevíš co tam bude
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

3. 2. 2013, 11:29

Ben Ash píše:Tak to je téma na diskusi,případně by se to dalo do pravidel.
Zase nadpis tématu pár věcí na prodej, nebo jarní úklid (nic ve zlém) je takový nic neříkající, ovšem nutí tě to podívat se i když nevíš co tam bude
Bazar, prodej Ben Ash :wink: , stejně ty všechny věci do nadpisu nevypíšeš, a klíčové slova to hledá i v článku :) , ale to byl jen nápad, nechám to na tobě, já bych se podíval vždycky, protože bych byl zvědavej :) , kdo to nedodrží, tak bych to promazal............
Mě takhle kdysi vyškolili na chipmakeru (a to jsem vůbec, ale vůbec nic neprodával, jenom jsem se v topicu zmínil, že je teoretická možnost :) ) a letěl jsem jak namydlenej blesk i s vymazaným nickem, tak jsem se nasral, a řekl jsem si, že už tam nevlezu, at mě políbí prdel,.......... nikdo mě nic nevysvětloval. Po cca dvou měsících mě shodou okolností kontaktoval přímo majitel webu s tím, že chtěl (náhodou) koupit nějaký věci ,aniž by mě znal :D :D ..........no to si piš, že jsem si na něm smlsnul :wink:...... do pěti minut jsem měl zpátky nick, každopádně s upozorněním, že na i jen případný prodej, nebo nabídku na výpomoc je flea market (Барахолка)....jojo to je ruská demokracie :)
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1405
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2013, 6:52

No někde jsou pravidla přísná, někde vládne anarchie, záleží jak kdo se tomu má čas věnovat. Každopádně konečné rozhodnutí bude na Robokopovi, na tohle nemám mandát :-)
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22432
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2013, 7:09

to je tezky
kdyz to das do pravidel tak ty stejne nikdo necte
slusnymu cloveku to dojde a usporada to rozumne i bez pravidel
hovado zustane hovadem i kdyz ho za to napomenes, prijde mu jeho chovani zcela vporadku

co se tyce prisnosti a anarchie
zatim to tu nejak funguje na bazi slusnosti
kdyz zprisnime jen si pridame agendu a stejne to tu budou lidi zkouset viz vyse

snad jedine rozsirit rady adminu aby se to stihlo vcas podchytit
coz uz se deje
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
Ben Ash
Site Admin
Příspěvky: 1405
Registrován: 25. 3. 2009, 8:02
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2013, 8:00

Nehledě na počet adminů je potřeba dohodnout jednotný koncept a pak ho držet. Dělat vlákno na každý šroubek je blbina, stejně jako prodávat v jednom vlákně sto různorodých položek. A jak již bylo řečeno, že inzeráty nechcete mazat aby se po čase dalo najít co za kolik se prodalo. Takový systém asi nemá nikde obdobu, zase tohle není inzertní server a těch inzerátů tu je nějakých 1400 fakt je že podle mne by se to nad dva roky mazat mělo/mohlo Jak moc to zatěžuje server třeba při hledání nevím ani nevím jestli je to podstatný nebo ne.
Per aspera ad astra
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22432
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

4. 2. 2013, 1:48

jako muze se to hromadne promazat
pripravim na to casem neco aby se to nedelalo rucne
ale nejmin rok stare
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

23. 4. 2013, 12:17

Trocha provokácie..., ale naozaj sa pýtam:
Dá sa urobiť/založiť vlákno tak aby don okrem tvorcu nikto nemohol prispievať?
Alebo:
Aby si ho mohol tvorca sám cenzurovať :D
Uživatelský avatar
robokop
Site Admin
Příspěvky: 22432
Registrován: 10. 7. 2006, 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

23. 4. 2013, 12:22

lze to
ale vetsinou to ponechavam na hodne specialni pripady
napriklad kdyz zde chce nejaky vyrobce prezentovat sve produkty a nebylo by vhodne prezentaci spinit nejakou debatou
debatovat se muze v jinych vlaknech
musi to udelat admin rucne

v pripade ze to bude rozumne je to mozne nastavit
posil do SZ pozadavek s popisem o co se ma jednat
Vsechna prava na chyby vyhrazena (E)
Josef
Sponzor fora
Příspěvky: 5699
Registrován: 19. 11. 2006, 9:25
Bydliště: Valašsko

23. 4. 2013, 12:23

To chceš naznačit, že jiné názory než tvoje by tam nemohly být? Ale to je přesný opak principu fóra. Tak si založ svoji webovou stránku a tam si piš, co uznáš za vhodné a nikdo (snad kromě hackerů, pokud jim za to budeš stát) to do toho kecat nebude. Jak prosté....
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“