vypadek

Veškeré provozní záležitosti, dotazy a návrhy k fungování fóra a členů
Uživatelský avatar
magi
Sponzor fora
Příspěvky: 2663
Registrován: 16. 10. 2006, 12:40
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

5. 12. 2010, 8:14

At ti Robokop pošle SWIFT a IBAN, to jsou čísla mezinárodních bankovních převodů.
Dle úpravy hnojiště poznáme hospodáře, dle výsledu voleb jakýchkoliv duševní úroveň voličů.
Uživatelský avatar
garulus
Příspěvky: 462
Registrován: 21. 8. 2009, 1:10
Bydliště: United Kingdom(England)
Kontaktovat uživatele:

5. 12. 2010, 9:16

To ma tiež samozrejme napadlo, ale naozaj sa s môjho účtu cez internet banking dá posielať iba v rámci Anglicka :( A ten paypal mi príde ako dobra možnosť. Ale zvýraznite možnosť prispievania, a možnosti ako. Možno bude chcieť niekto prispieť aj v naturaliach :D
Naposledy upravil(a) garulus dne 5. 12. 2010, 9:17, celkem upraveno 1 x.
kovohemil
Sponzor fora
Příspěvky: 614
Registrován: 1. 11. 2006, 2:42
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

5. 12. 2010, 9:16

garulus píše:Ahoj Robokop. Chcel by som ti prispieť, ale z môjho anglického účtu nemôžem posielať do zahraničia a do banky sa mi kôly tomu nechce. Nemáš paypal? A prosím nehanbi sa poriadne zvýrazniť možnosť prispievania na fórum :D

Ale on to takhle udělat (aby si říkal o sponzorský příspěvek ) nemůže , to se musí každej z nás nakopnout, nehledě na to ,že to tu proběhlo, tak proč by na to měl upozornovat ,to můžu třeba já a nebo někdo jinej nestranej . Tímto chci nakopnout další členy ,obzvláště ty co jsou tu už dlouho a forum jim něco dalo ,ale to si musí šáhnout do svědomí každej zvlášt a podle toho zareagovat :D
Snad už bude brzo ATC

http://www.kovohejduk.websnadno.cz/
Odpovědět

Zpět na „Provozní záležitosti“