Prezidentska volebni kalkulacka 2023

aneb pokec o vsem co se netyka CNC
takova nase CNC hospudka

Moderátor: sysel

Odpovědět
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

4. 1. 2023, 4:42

tak jsem si při tom prvním příspěvku říkal že to bude super nadávací téma a sklouzlo to jako obvykle do ukázkové agitky, což je škoda :D
každopádně kalkulačku jsem si poctivě vyplnil a vyšel mně 1. Bašta, 2. Diviš, 3. Zima, 4.Fischer, 5. Babiš...a další
ten diviš mně teda překvapil, procentuelně je v mém případě těsně za baštou....zajímavé
lapa píše: 4. 1. 2023, 12:11 .. a tise doufam, ze "mlcici vetsina" neudela neocekavane 2. kolo :lol: .
tak tohle by mně osobně vůbec nevadilo :D rozhodně bych šel do druhého kola radši jak volit kteroukoli s těch třech mediálně tlačených figurek :wink: :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
Uživatelský avatar
Charon
Sponzor fora
Příspěvky: 5300
Registrován: 27. 7. 2019, 4:31
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 4:46

No kdybych to vyplnil jak by to v ideálním případě mělo být, což není realita, vyšel by mi Hitler
Na hobíka to asi jde...
SM16A, FN20, 3E710B, CDC7-2, HO02, CO2laser, Fiber a tak
Uživatelský avatar
pafik
Příspěvky: 2707
Registrován: 10. 2. 2013, 5:07
Bydliště: Praha 4

4. 1. 2023, 5:23

lubbez píše: 4. 1. 2023, 3:24 ..... za druhé volební období Zemana se hluboce stydím (volil jsem ho). ...
Proč se stydíš za Zemana? Pokud už, tak měl by se za sebe stydět sám. Ty by ses mohl tak maximálně stydět za to, žes ho volil. Já proti němu mám fůru výhrad, přestože jsem ho volil.
A přiznám se, že když jsem ho volil, tak jsem myslel, že dědek vydrží maximálně rok. No, překvapil mě :) .
lubbez
Příspěvky: 3173
Registrován: 21. 6. 2012, 9:26
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 5:31

testone píše: 4. 1. 2023, 3:44 ....pámbíčkářskej tunel, kterej nemá v Evropě obdoby....
no ono taky alespoň v té bohatější části Evropy nemá obdoby to, co je prapříčinou - ta komunistická krádež - znárodnění majetku v 50. letech ...
No ono nebude zase tak moc žhavé. Můj švára se v pámbíčkářskejch kruzích pohybuje na hodně vysoké úrovni a byl přítomnej vyjednávání o náhradách.
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1551
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

4. 1. 2023, 5:37

Sice mi v předvolební kalkulačce vyšel Pavel těsně za Babišem (a dalšíma několika v čele s Danušej) :lol: , ale obávám se, že funkce a zkušenosti generála armády (a v případné funkci prezidenta i vrchního velitele ozbrojených sil) se budou zatraceně hodit. Od poslední velký války to je už přes 70 let a když se koukneme do historie, tak je to až kupodivu dlouhá doba míru :shock:
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 6:17

Milan199 píše: 4. 1. 2023, 4:20 Ty jsi "racionálně" vyřadil kandidáty co podle průzkumů "nemají šanci".
Ale to bych dělal/delam jen ve volbach, kde mám jen jeden hlas.
V jiných volbách na "průchodnost" kandidátů moc nedám. To by tam zůstali zabetonovani ti sami zmr.. napořád.
Takže volivam i outsidery, a pokud jsou zivotaschopni, tak se v dalších volbách nebo až dalších.. nakonec prosadí.
Je to běh na dlouhou trať... viz "... ostatně soudím, že Kartago musí být zničeno..."
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
lapa
medaile za lepsi forum
Příspěvky: 2595
Registrován: 6. 5. 2009, 7:18
Bydliště: Praha

4. 1. 2023, 6:24

tumlik píše: 4. 1. 2023, 4:42
lapa píše: 4. 1. 2023, 12:11 .. a tise doufam, ze "mlcici vetsina" neudela neocekavane 2. kolo :lol: .
tak tohle by mně osobně vůbec nevadilo :D rozhodně bych šel do druhého kola radši jak volit kteroukoli s těch třech mediálně tlačených figurek :wink: :wink:
Asi neporozumeni - nemyslel jsem, že nečekám druhé kolo, ale druhé kolo s neocekavaným obsazení ucastniku.
Člověk se učí formulovat celý zivot :lol:.

Naopak - správně maso to bude až v druhém kole... To bude špíny a urazenych eg z prvního kola :lol:
Kostka těžko vysvětlí úsečce, natož bodu, že život má i jiné dimenze než má ten jejich ...
Uživatelský avatar
tumlik
Sponzor fora
Příspěvky: 3611
Registrován: 19. 12. 2007, 8:20
Bydliště: já su z Moravskej :-)
Kontaktovat uživatele:

4. 1. 2023, 6:49

lapa píše: 4. 1. 2023, 6:24 Asi neporozumeni - nemyslel jsem, že nečekám druhé kolo, ale druhé kolo s neocekavaným obsazení ucastniku.
Člověk se učí formulovat celý zivot :lol:.

Naopak - správně maso to bude až v druhém kole... To bude špíny a urazenych eg z prvního kola :lol:
já to pochopil, jen jsem blbě odpověděl :) mělo být, že by mně osobně vůbec nevadilo "neočekávané" obsazení druhého kola, protože pokud tam bude v tom 2 kole kdokoli z těch tří "očekávaných" tak do druhého kola jdu se sebezapřením, ale volit asi půjdu :wink:
http://www.tumlikovo.cz/
Popularizační web nástrojařství a kovoobrábění
prcek
Příspěvky: 692
Registrován: 31. 10. 2016, 2:26

4. 1. 2023, 7:00

já to pochopil, jen jsem blbě odpověděl :) mělo být, že by mně osobně vůbec nevadilo "neočekávané" obsazení druhého kola, protože pokud tam bude v tom 2 kole kdokoli z těch tří "očekávaných" tak do druhého kola jdu se sebezapřením, ale volit asi půjdu :wink:
Zajisté jsi měl na mysli libovolní dva z těch tří... :D
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
Uživatelský avatar
fmodel
Příspěvky: 10131
Registrován: 26. 10. 2011, 10:37
Kontaktovat uživatele:

4. 1. 2023, 7:05

Charon píše: 4. 1. 2023, 4:46 No kdybych to vyplnil jak by to v ideálním případě mělo být, což není realita, vyšel by mi Hitler
Sakra, už bys mohl vědět že se to píše se to Hilšer :mrgreen:
http://www.rm-reznicek.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 1551
Registrován: 17. 9. 2018, 9:35
Bydliště: Vedle Trautenberka

4. 1. 2023, 8:41

Já si myslim, že Charon má na mysli toho pána s knírkem :lol:
artemis
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 12. 2022, 5:14

8. 1. 2023, 12:10

https://www.novinky.cz/clanek/volby-pre ... l-40419393

podle agentury STEM prohraje AB s PP v II. kole o 14 bodů (já tvrdím 10b.). Pokud vycházíme z předpokladu, že voličská základna je rozdělen zhruba 50/50 z celkových 2/3 rozhodných voličů (5-ti koalice vs. ANO+ostatní) je těch 10-14 bodů pro opozici v podstatě debakl. Vedení ANO si nechce připustit, že AB za poslední týdny v preferencích podstatně u svých potenciálních voličů oslabil, přičemž z celkového množství voličů by striktně nevolilo AB cca 70% voličů. Volby rozhoduje na poslední chvíli zbylá 1/3 nerozhodných voličů, kteří se rozhodnou až v II. kole a tam vznikne ta bodová ztráta. Kdybych byl např. pí Dotálavou nebo p. Faltýnkem doporučil bych AB, aby raději zariskoval a v I. kole vyklidil cestu p. Baštovi. Tak by se mohlo stát, že v II. kole by se volič rozhodoval mezi nekomunista - chartista vs. komunistický rozvědčík, takhle by byla aspoň malá šance, že by mohl zvítězit opoziční kandidát p. Bašta byť o nižší jednoky bodů.
Fifík
Příspěvky: 697
Registrován: 4. 4. 2013, 9:28

8. 1. 2023, 12:42

Doufám, že Bašta, který se už teď holedbá, že odvolá vládu, která vzešla z demokratických voleb, nemá šanci. O jeho spádech spolupráce s režimem, který vede agresivní dobyvačnou válku a páchá válečné zločiny nemluvě. Ale tak třeba lidi překvapí a ukážou, že opravdu chtějí z bláta do louže a chtějí dalšího prezidenta který si s ústavou bude vytírat řiť.

Vůbec nic z jeho současných názorů nechápu s ohledem na jeho minulost.
Britt
Příspěvky: 1830
Registrován: 8. 5. 2019, 5:36

8. 1. 2023, 12:56

Mě se Baštovy názory líbí. Asi ho budu volit, ale nedělám si iluze, že by mohl vyhrát.
artemis
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 12. 2022, 5:14

8. 1. 2023, 1:00

no nevím, jestli si lidé v demokratických volbách přáli, aby ve vládě byli lidé spojeni s organizovaným zločinem, chtěli drahé energie a stamiliardové deficity, které budou splácet ještě další dvě generace .... co se týče těch výroků o zastavení války na Ukrajině formou špatného příměří než války ? A jaká je jiná varianta v současné chvíli ? Řešení války ještě větší válkou, jak proklamuje např. p. Hilšer ?
Odpovědět

Zpět na „Prevazne nevazne“