Úprava ppostprocesora

Odpovědět
Uživatelský avatar
danielle
Příspěvky: 178
Registrován: 18. 3. 2007, 7:29
Bydliště: Žiar nad Hronom_SK
Kontaktovat uživatele:

8. 6. 2008, 7:41

Potreboval by som upraviť postprocesor na fanucu v súbore mac.Je tam vela zbytočných blokov na začiatku programu a už ma to nebaví stale vymazavať a upravovať.Vie mi niekto pomôcť?
Uživatelský avatar
zz912
Příspěvky: 1360
Registrován: 25. 5. 2008, 7:16

17. 6. 2008, 1:43

No pokud si chces hrat a chces tomu venovat nejaky cas, tak jeden zpusob je, ze si napises jednoduchy programek, ktery ti vymaze to co nepotreujes. Na strankach www.vbnet.cz najdes vse co potrebujes. Kdyz si projdes krok po kroku clanky "zaciname" musis byt schopny si neco takoveho napsat. (Neni to sice ciste reseni, ale asi furt lepsi nez neco rucne vymazavat)

Fylozofie by mohla byt asi takova:
1)Nacist vsechny radky do kolekce (prvek=radek)
2)Vymazat cely soubor
3)Precist prvek kolekce a pokud vyhovuje podminkam tak zapsat do souboru.
4)Opakovat bod 3) dokud nejsou vycerpany vsechny prvky kolekce
5)Konec programu
Uživatelský avatar
danielle
Příspěvky: 178
Registrován: 18. 3. 2007, 7:29
Bydliště: Žiar nad Hronom_SK
Kontaktovat uživatele:

17. 6. 2008, 6:42

Ďakujem,ale ja sa chcem naučiť upravovať postprocesory a preto hladám nejaký program alebo editor,alebo radu kde a čím začať
tomkl
Příspěvky: 115
Registrován: 20. 6. 2008, 10:45

23. 6. 2008, 11:46

danielle píše:Ďakujem,ale ja sa chcem naučiť upravovať postprocesory a preto hladám nejaký program alebo editor,alebo radu kde a čím začať
No spis tu prihod co ti to tam vypisuje ale na 99.9% tam musis mit nekde nejakej filtr kterej tam ty tve zbytecnosti dava jen najit vtom PP ci filtru ten spravnej radek
je to jen laicka pripominka nevim v jakem CAM delas.
Uživatelský avatar
danielle
Příspěvky: 178
Registrován: 18. 3. 2007, 7:29
Bydliště: Žiar nad Hronom_SK
Kontaktovat uživatele:

23. 6. 2008, 7:19

tomkl píše:
danielle píše:Ďakujem,ale ja sa chcem naučiť upravovať postprocesory a preto hladám nejaký program alebo editor,alebo radu kde a čím začať
No spis tu prihod co ti to tam vypisuje ale na 99.9% tam musis mit nekde nejakej filtr kterej tam ty tve zbytecnosti dava jen najit vtom PP ci filtru ten spravnej radek
je to jen laicka pripominka nevim v jakem CAM delas.
Písal som pre súbor mac,takže robím v solide.tak mi prosím pomôžte s nejakým editorom
Uživatelský avatar
waltar
Příspěvky: 7
Registrován: 30. 4. 2008, 6:55
Bydliště: Žilina

25. 6. 2008, 7:09

Pre solidcam asi editor nenajdes, musis upravovat zdrojak, je to trosku zlozitejsie ale da sa to. Pokial viem editor postprocesorov ma Edgecam, vola sa to "Konstrukter postprocesoru", s tym sa da celkom dobre vyhrat :)
Uživatelský avatar
danielle
Příspěvky: 178
Registrován: 18. 3. 2007, 7:29
Bydliště: Žiar nad Hronom_SK
Kontaktovat uživatele:

25. 6. 2008, 2:50

waltar píše:Pre solidcam asi editor nenajdes, musis upravovat zdrojak, je to trosku zlozitejsie ale da sa to. Pokial viem editor postprocesorov ma Edgecam, vola sa to "Konstrukter postprocesoru", s tym sa da celkom dobre vyhrat :)
Ja si myslím,že edgecam má kon.postprocesora len pre seba
Uživatelský avatar
waltar
Příspěvky: 7
Registrován: 30. 4. 2008, 6:55
Bydliště: Žilina

26. 6. 2008, 6:04

Heh samozrejme :D . Univerzalna aplikacia pre viacero camov neexistuje.
tomkl
Příspěvky: 115
Registrován: 20. 6. 2008, 10:45

11. 7. 2008, 12:31

waltar píše:Heh samozrejme :D . Univerzalna aplikacia pre viacero camov neexistuje.
Jsou i taka co to zvladnou prekladaji napr format vystupu APT ale pokazde je potreba udelat i filtr pro konkretni masinu nekomu staci jen drahy + hlavicka ale ja mam radsi kdyz se do programu podivam za 100let tak abych zjistil co ten program delal atd.
Uživatelský avatar
danielle
Příspěvky: 178
Registrován: 18. 3. 2007, 7:29
Bydliště: Žiar nad Hronom_SK
Kontaktovat uživatele:

12. 7. 2008, 6:43

tomkl píše:
waltar píše:Heh samozrejme :D . Univerzalna aplikacia pre viacero camov neexistuje.
Jsou i taka co to zvladnou prekladaji napr format vystupu APT ale pokazde je potreba udelat i filtr pro konkretni masinu nekomu staci jen drahy + hlavicka ale ja mam radsi kdyz se do programu podivam za 100let tak abych zjistil co ten program delal atd.
vieš mi niečo poradiť?
iscajda
Příspěvky: 4
Registrován: 5. 3. 2012, 2:46

5. 3. 2012, 10:42

Včera jsem si trochu hrál s postprocesoy a přišel jsem na to, že jsem uplná lama, takže jak koukám, žačít pěkně od piky, jinak dopadnete jako já, všechno pryč a reinstal :roll:
Odpovědět

Zpět na „postprocesory“