Laser 150W

a dalsi nekonvencni metody obrabeni a deleni
Odpovědět
havelaircraft
Příspěvky: 397
Registrován: 7. 5. 2014, 9:04

30. 12. 2014, 5:38

Jaký máte názor na tento laser??
http://www.ebay.com/itm/Professional-15 ... 1524407146
Obrábění překližka plasty a občasně hliníkový a nerezový plech,ale ten plech je otázka jestli to dá?? i když píšou do tloušťky 1mm což se mi moc nezdá
Nejdu ho hned koupit spíše mě zajímá jestli už někdo něco takového z číny koupil??
masafi
Příspěvky: 100
Registrován: 7. 6. 2012, 1:39
Kontaktovat uživatele:

30. 12. 2014, 9:32

Ahoj,

je víc než pravděpodobné, že to bude řezat .. viděl jsem podobný koncept na jiném čínském stroji a fungovalo to, ale kvalita řezu byla podle mě nic moc ... na rubu byla pořádná hranka. Osobně jsem o tom hodně přemýšlel, protože jsem jeden stroj před měsícem koupil, ale nakonec jsem šel do klasiky bez možnosti řezat kov. Pokud podobný stroj chceš vidět prodává ho jedna nejmenovaná firma co prodává CNC a lasery v Úvalech u Prahy možná je k vidění na prodejně... jsou tam moc ochotní. Další problém je, že s řezací hlavou zapomeň na gravírování bo je to kus materiálu, který něco váží ... to byl u mě jeden z důvodů proč nebrat .. hned po bezpečnosti mám trochu strach z věcí, kde se používá O2 ... Osobně bych na ebay stroj nekoupil ... kor pokud to má používat O2 jako asistenční plyn. Pokud chceš dovézt... jsou profláknutí výrobci přímo v číně, kde můžeš bez problémů objednat a šance, že to bude chodit rychle a že dostaneš podporu je dle infa ze zahraničních serverů řádově vyšší .. dál moje žkušenosti nesahají, protože moje první našina z číny se právě clí a ješte ji nemám v dílně..... řekl bych, že za pár týdnů budu chytřejší .....

Měj se a hodně štěstí.
http://www.gravoservis.cz
gravirování, řezání a značení laserem, eloxový tisk
lubos
Sponzor fora
Příspěvky: 5093
Registrován: 2. 5. 2007, 3:47
Bydliště: Praha

31. 12. 2014, 7:48

Ta cena za mašinu s ofukem O2 stojí o dost víc.
Navíc se tu kvalita tohoto řezání řešila. Zajed si do Úval, nahoře je baner.
XpertMill, Gravos, Ninos, Galaad
IQ156
-1500Kč, -520Kč, -1čokoláda, - 28000Kč
www.freeair.cz www.rotexelectric.eu www.retrofitcnc.cz
havelaircraft
Příspěvky: 397
Registrován: 7. 5. 2014, 9:04

2. 1. 2015, 4:44

OK.
Ono to stejně vypadá že zatím zůstanu u frézy.laser byla taková myšlenka jak obrábět rychleji a možná i levněji.
ale pro frézu budu mít větší využití
Odpovědět

Zpět na „plazma plyn voda laser EDM“